طالع رنگی هفته - 13 تا 19 آبان - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۳ تا ۱۹ آبان

طالع رنگی هفته – ۱۳ تا ۱۹ آبان

فروردین
روابطتت از چیزی که می خوای پر ماجراتر شدن و شرایط هم داره به سمتی می ره که استدلال دیگه نمی تونه راه درست رو از راه اشتباه تفکیک کنه. وقت این است که کاری رو حتی اگر شده با زور به پیش ببری. اگر در جایی سعی کردی رابطه‌ای رو دفن کنی حتما بهش برگرد و تعیین خودت رو باهاش مشخص کن. این هفته قراره با چیزی مثل یک آدم بالغ روبرو بشی و روز چهارشنبه با یک امتحان روبرو خواهی بود. چه آماده باشی چه نه، وقت تصمیم است.

اردیبهشت
لازمه با یک نفر همکاری نزدیکی داشته باشی. این امکان وجود نداره که عقب بکشی و در جایی که هستی، تنها گزینه جلو رفتنه. اگر کاری راحت نیست به این فکر کن که چیزهایی داره که می تونی ازشون یاد بگیری. سعی کن احساساتت رو نشون بدی و اگر به خاطر اینکار شرایطی به وجود اومد که راحت نبود، تو هستی که باید وضع رو جمع و جور کنی پس یادت نگه دار که همه چیز موقت است و به زودی خواهد گذشت و بهتره تو هم با کمی چشم پوشی از اشتباه‌های بقیه، اذیتشون نکنی. اگر دنبال دوستی هستی و این هفته موردی پیش اومد کمی احتیاط کن چون زحل در آسمونه و می تونه چیزها رو خیلی بهتر از اون که هستن به چشمت برسونه.

خرداد
یک نفر برات خبر خوشی داره و این خبر هم گسترده از چیزی است که فکرش رو می کردی. جراتت رو جع کن و اون سوالی که توی دلت هست رو بپرس چون جوابش نه فقط خوشحالت می کنه که کشف خواهی کرد که طرف هم تا حدی به همون چیزی فکر می کرده که تو بهش فکر می کردی. وقتی ونوس وارد خونه هشتم رابطه‌های عاطفی نزدیک می شه، هوس و خواستنت بیشتر می شه و این اتفاق از روز سه شنبه شروع خواهد شد. حالا وقت فانتزی بافتن در مورد یک رابطه است چون چیزی که بهش به اندازه کافی فکر کرده باشی اتفاق خواهد افتاد.

تیر
خاطرات هجوم آوردن یا هجوم خواهند آورد. اینکه لازمه در مقابلشون از خودت دفاع کنی یا خودت رو بهشون بسپری وابسته به اینه که از کدوم بیشتر لذت ببری. هفته ای پیش رو است که فرصت خوبیه برای لذت بردن پس اکثر انتخاب‌هات رو بر اساس این بکن که چه کاری برات لذت بخش تره. اگر تنها هستی بدون که چهارشنبه ممکنه احساس تنهایی بیشتری بکنی. سعی کن دپرس نباشی چون این احساس تنهای مفرط مربوط به عبور ونوس است. خودت رو آماده عشق نگه دار چون عشقی قوی تر از چیزی که تجربه اش کردی در راهه و قراره یک رابطه گرم رو تجربه کنی.

مرداد
قدرت زیادی رو حس خواهی کرد و وسوسه می شی به خیلی چیزها جواب «بله» بدی ولی مواظب باش که خودت رو درگیر چیزهایی نکنی که اهمیت چندانی ندارن و کلی هم ازت وقت می گیرن. اگر ناراحتی ، اونو نشون بده. قایم شدن پشت موسیقی و رقص گاهی کارساز نیست و در مورد بعضی چیزها بهتره حرف زده بشه. اگر نسبت به کسی که خودش نمی دونه احساساتی داری، فعلا نشونش نده. ونوس در حال رد شدن از آسمونه و در این شرایط بهتره آدم دست به اقدام‌های عشقی جدید نزنه – هرچند که اگر در رابطه هستی، بهترین هفته است برای پیشبرد عشق.

شهریور
موندن تو خونه به نظر ایده خوبی می رسه ولی آسمون داره فریادمی زنه که بیرون بیا و سعی کن تا حد ممکن تو جمع باشی. حواست باشه که یک حرف ممکنه یک پیروزی رو به شکست تبدیل کنه پس سعی کن در این هفته در حرف زدن بسیار دقت کنی. مثبت باش و سعی کن اگر بحثی شد بیشتر در مورد خودت و برنامه‌هات حرف بزنی تا دیگران و عقایدشون. این هفته ونوس از خونه پنجم عشق واقعی‌ات عبور می کنه و این یعنی هوای اطرافت پر است از عشق. از سه شنبه تا پنجشنبه یکی فرصت داره عاشقت بشه. اگر در رابطه هستی میزان جدیدی از هماهنگی بین دو نفر رو تجربه خواهی کرد و اگر تنها، قراره یکی عاشقت بشه (: لازم نیست خیلی روی تیپ وقت بذاری چون وقتی عشق تو هوا موج می زنه، این چیزها تاثیر چندانی نداره.

مهر
ایده های بزرگ خوبن اما به سادگی تبدیل به دغدغه‌های روزمره می شن. قدیمی‌ها می گفتن سنگ بزرگ نشونه نزدنه ولی در مورد تو این صدق نمی کنه. اگر هدف بزرگی تو ذهن داری می تونی بهش برسی ولی در طول مسیر استرس‌های زیادی خواهی داشت. وقتت رو با مقایسه خودت با دیگران حروم نکن و به سادگی توی مسیر خودت پیش برو تا به جایی که می خوای برسی. وجود زحل باعث شده به کارهایی که می تونستی بکنی و نکردی فکر کنی ولی اون رو جدی نگیر و به طلوع ونوس فکر کن که عشق زیادی رو توی هوا پراکنده می کنه و از روز سه شنبه هر نفسی که بکشی کلی ذره عاشق کننده رو به ریه‌هات سرازیر خواهد کرد.

آبان
حالا که ماه به خونه دوم پول رسیده، ممکنه نسبت به وضعیت اقتصادی ات امیدوار شده باشی. اگر اینطوره بدون که این امیدواری متاسفانه خیلی واقعی نیست چون نور ماه گذرا است. اما خوشبختانه خورشید هم در ماه تو است و بودن در ماه آبان برای متولد آبان بسیار مثبته و اجازه می ده پروژه‌ها و پرونده‌ها رو خیلی سریعتر از قبل ببندی و اگر بحثی مالی جایی باز مونده، اونو تسویه کنی. اگر تنها هستی و دنبال دوستی ممکنه این هفته یار خوبی رو در بچه‌های اطرافت پیدا کنی. ونوس وارد چارت آسمانی تو شده و تاثیرش رو بدون شک در زندگی عاطفی ات خواهد گذاشت.بعد از یکشنبه مرکوری هم به برج تو می رسه و بهت کمک می کنه بدون هیچ نگرانی، حرف مهمی رو به آدم مهمی بزنی.

آذر
حالا که ماه داره به برج فلکی‌ات نزدیک می شه احساس انرژی زیادی خواهی داشت ولی یک موج افسردگی و ضعف هم در راهه – اگر هنوز بهت نرسیده باشه. این تضاد باعث می شه بخوای کارهایی رو انجام بدی ولی سراغشون نری و این موقعیت بسیار سخت و رنج آوری است. اگر در چنین شرایطی گرفتار شدی سعی کن به گذشته و چیزهای منفی اون فکر نکنی و به جاش هدف‌های کوچکی انتخاب کنی و بهشون برسی. اگر کسی بهت پیشنهاد یک دوستی جدید داد خیلی جدی بهش فکر کن. از یکشنبه به بعد حس خواهی کرد که نزدیک شدن به آدم‌ها راحت تر شده، این به خاطر تاثیر ونوس است و خوش شانسی که روی تو این اثر مثبت رو گذاشته.

دی
منفی‌بافی‌ات که مدت‌ها بود مخفی شده بود ممکنه دوباره رو بیاد و انرژی بگیره. بحث این نیست که بد بینی. اتفاقا آدم خوش بینی هستی اما واقعا یک تحلیل دقیق از شرایط می تونه آدم رو به سمت بد بینی نسبت به آینده بلند مدت سوق بده. یادت باشه که تو این قابلیت رو داری که مثل قبل آدم موفقی باشی اما شرطش اینه که کمی برنامه هات رو مرتب تر کنی و بعد از عمل کردن به قول‌های کوچیکی که به آدم‌ها دادی، به سراغ پروژه‌های شخصی ات بری. از سه شنبه ونوس در آسمونه و تو به ناگهان خودت رو عاشق یک آدم جدید حس خواهی کرد. اگر این عشق رو نمی خوای دو سه روزی صبر کن و احتمالا انرژی عشق کمرنگ خواهد شد. روز جمعه منتظر مکالمه‌ای باش که حتی از چیزی که فکر کردی هم بیشتر به نفعت تموم خواهد شد.

بهمن
شانس موفقیت داری؛ اونم به طور خاص به این خاطر که روحیه‌ات رو حفظ خواهی کرد و «نه» رو به عنوان جواب قبول نخواهی داشت. حتی اگر با مقاومت جدی روبرو شدی کوتاه نیا چون زحل توی آسمون بهت قدرت می ده تا حرفت رو حتی اگر خیلی هم معقول نباشه به کرسی بنشونی. در بحث عشق اما بهتره کمی محتاط باشی چون بودن ونوس در خونه خلوت شخصی، کمی خطرناکه و ممکنه چیزهایی که نباید توسط دیگران دیده بشن. از خودت بپرس چرا به فلان کس خاص علاقمند هستی و ببین جواب‌هات برای خودت قانع کننده هستن یا نه. اگر آره پیش برو و اگر نه، با خودت صادق باش و رابطه رو قطع کن.

اسفند
عضو شدن در یک گروه بزرگ حسابی به نفعته چون ونوس داره به خونه یازدهم دوستانت وارد می شه. آدم گاهی می تونه به خوبی از دیگران ایده و حتی هویت بگیره و چه زمانی بهتر برای این کار از این هفته که ونوس اینقدر در حال درخششه. اگر لازمه خودت رو پایینتر از چیزی که هستی نشون بده یا متواضع باش تا از یک کشمکش بی مورد دوری کنی. گاهی تعریف کردن از خوبی‌های یک نفر حسابی بهش روحیه می ده پس اینکار رو بکن تا تحولی توی زندگی یک نفر ایجاد کنی و یک نفر هم همین کار رو برای تو بکنه. کسی بسیار بهت فکر می کنه ولی متاسفانه در این هفته هم جلو نخواهد اومد اما بالاخره فرصتش پیش خواهد اومد و خواهد گفت و خوشحال خواهی شد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. رنگدانه
  ۱۳ آبان ۱۳۹۲

  سلام
  اگه میتونی از این سایت هم استفاده کنی بری روزانه یا ماهانه هم خوبه
  http://www.0800-horoscope.com/daily.php
  • artimis
   ۳ آذر ۱۳۹۲

   رنگدانه جون چطوری از این سایت باید استفاده کرد؟اگه امکانش هس لیشتر توضیح بدی.بدرود تا درود.
 2. sarah
  ۱۳ آبان ۱۳۹۲

  daram b talebiniton eteghad peyda mikonam 🙂 jalebe
  • mahbo0be
   ۱۵ آبان ۱۳۹۲

   منم همینطور.یه مدته که هر هفته دارم دنبالش میکنم 🙂

   مرسی که هستین
 3. بانو
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  خیلی بدین
  منِ خردادی یک هفته منتظر یه خبر خوب حتی کوچولو موندم. هیچی به هیچی. هععییارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...