طالع رنگی هفته - 12 تا 18 اسفند - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۲ تا ۱۸ اسفند

طالع رنگی هفته – ۱۲ تا ۱۸ اسفند

فروردین
جنگی که چند ماهی است شروع کردی رو به پایانه و شجاعتت به خیلی‌ها ثابت خواهد شد. روزهای آروم در پیشه و مرکوری که در کل ماه قبل داشت عقب عقب می رفت بهت فرصت تصمیمگیری دوباره خواهد داد. از این فرصت استفاده کن چون ماه بعد هم برای تو ماه سختی است و این وسط کلا حدود دو سه هفته فرصت استراحت داری (در اون ماه دو تا همپوشانی فلکی داریم). در یک رابطه عشقی وارد می شی اما زود ازش بیرون می یای. اگر به فکر یک پروژه جمعی یا کار داوطلبانه هستی زودتر سراغش برو تا به عید نخوره و معطل نمونه. ژوپیتر توی برج تیر است و این برای متولد فروردین تا پنجشنبه شانس به همراه داره – دست به یه کار جدید بزن.

اردیبهشت
در ماه قبل کلی اتفاق کاری یا رسمی افتاده و تو ظاهرا به اندازه کافی در جریان نبودی اما در این هفته شانس بالایی داری تا درست در مرکز یک تغییر باشی. این تغییر احتمالا در حوزه عشقی نیست و به کار یا درس یا چنین چیزی مربوط می شه. خورشید و نپتون توی خونه یازدهم آرزوها آماده هستن تا خبر خوبی رو بهت مخابره کنن. نه فقط ممکنه دوست خوبی رو ببینی که حتی ممکنه این دیدن منجر به چیزهای بیشتری هم بشه. هفته پیش رو و بخصوص اوایل هفته بعد زمان بسیار مناسبی است برای پیوستن به یک کار جمعی یا کلوپ یا چنین چیزی – حتی در محیط مجازی فعالیتت می تونه نتایج خیلی خوبی درست کنه. سعی کن از یک زاویه جدید به زندگی ات نگاه کنی و دید جدیدی پیدا کنی که هیجان زده ات می کنه.

خرداد
هفته فوق العاده ای است برای یک تغییر شغلی یا کاری. از یک چیزی کمی عقب افتادی ولی نگران نباش چون یک کمک خوب و به موقع در راهه. خوبه بدونه که کل سیاره‌ها در حال حرکت به سمت جلو هستن – بعد از یک ماه تغییر جهت – و این فرصت خوبیه برات که تصمیم های جدیدی بگیری یا عملی کنی. دادن خبر به اطرافیان به نفعت نخواهد بود. اگر می خوای چیزی بگی حداقل سه هفته صبر کن. سرعت زندگی در حال بیشتر شدن است و برای عقب نموندن ازش سعی کن خودت رو با یک گروه همراه کنی. اگر دو نفره هستی نزدیکتر بشو و اگر تنها هستی و می خوای کسی رو ببینی، سراغ جمع‌هایی حدود ده نفره برو تا در این شلوغ پلوغی دنیا شانس خودت رو زیاد کنی.

تیر
تقریبا همه هفته پیش رو شاد است و خوشحال. خورشید به حوت رسیده (یک برج مبتنی بر آب، درست مثل خودت) و طبیعی است که همه هفته رو مثل ماهی توی آب خوشحال باشی.خبر خوشتر اینه که ماه هم در برج حوت وارد می شه و خونه نهم سفر رو روشن می کنه. به سفر رفتن یا برنامه ریزی کردن براش توصیه می شه. این رو هم بگم که این سفر حتما جسم در سطح فیزیکی نیست بلکه می تونه یک سفر فکری باشه. کتاب یا فلسفه یا دین یا هر چیز دیگه که با فکر پیوند بخوره می تونه حسابی بهت انرژی بده. اگر با کسی در رابطه هستی سعی کنین همدیگه رو بیشتر کشف کنین؛ چیزهایی هست که گفته نشده و طرف سعی می کنه در موردشون حرف بزنه. اگر با کسی در رابطه نیستی هم به این فکر کن که در یک پیاده روی کاملا محتمله با یک آدم جدید روبرو بشی.

مرداد
این هفته پول در تمرکز است و به احتمال زیاد بدون استرس. یک ماه نوی بسیار خوشحال داره وارد خونه هشتم مادیات و پول می شه و احتمالا از سه شنبه به اندازه کافی برای کاری که می خوای پول خواهی داشت. ماه جدید در حوت است و نپتون هم کنارش. این ترکیب بهت پیشنهاد می ده که چیز جدیدی بخری یا براش برنامه بریزی. قولی قدیمی هنوز منتظر اجرا شدنه و بهتره قبل از اینکه مجبور بشن بهت یادآوری اش کنن خودت سراغش بری و تمومش کنی. اعتماد به نفست رو بالاتر از چیزی که هست ببر چون به اندازه کافی خودت رو دست بالا نگرفتی. برداشت آدم از خودش تا حدی تعیین کننده برداشت دیگران از آدمه. تو در این هفته بهترین باور رو به خودت داشته باش تا بهترین اتفاق ها برات بیافتن.

شهریور
یک شهریوری خوب کار می کنه اما این هفته هیچ شهریوری ای «نباید» فشار زیادی به خودش بیاره. تفریح قراره در مرکز باشه! داریم به آخر سال نزدیک می شیم و برنامه های نسبتا فشرده ای در پیشه پس بهتره این هفته رو آروم و امن پیش بریم. ماه جدیدی که بالا اومده برای همه شادی داره و بخصوص برای تو. سعی کن از کار دوری کنی و بیشتر سراغ تفریح بری. چه با خودت چه با یک جمع خوب. هم گردهمایی شاد توصیه می شه هم وقت خوب گذروندن با خودت به شکل کتاب یا موزیک گوش کردن یا فیلم دیدن یا به سادگی کسب آرامش. فراموش نکن که عقب انداختن یک خرید به نفعت است پس برای خرج کردن پول عجله نکن. بسیاری از خوشگذرونی‌ها بسیار ارزون هستن و اگر رسیدن به چیزی سخته یعنی این هفته قرار نیست بهش برسی یا حتی فکر کنی.

مهر
هفه خوبی برای تولید است. دست به هر پروژه ای که بزنی سریع پیش می ره و اگر بخوای چیزی رو خلق کنی توش موفق خواهی بود. مرکوری دیگه عقب نمی ره و این پیام خوبیه برای تو که مدتیه کارهات با حرکت رو به عقب مرکوری کند شده بود. الان وقت پیش رفتن است و هفته خلاقیت تو به خاطر نور مستقیم خورشید. در صورتی که در یک رابطه هستی سعی کن تا عید تغییراتی توی اون ایجاد کنی تا هم تکراری نشه و هم اگر لازمه شکلش تغییر کنه و این رو هم بدون که بیرون اومدن از یک رابطه بد، مقدمه وارد شدن در یک رابطه خوبه. مقاومت در برابر تغییر همیشه هست ولی متاسفانه خود تغییرات هم همیشه هستن و برنده کسی است که بهتر از بقیه خودش رو با تغییرات هماهنگ کنه.

آبان
تو به اوج فضای رمانتیک سال ۹۲ نزدیک شدی. از دوشنبه شب یکی از رمانتیک ترین اتفاقات تعقیبت می کنه و اگر خیلی تند نری بهت می رسه. ماه بهترین دوستت است پس ساعت‌هایی که ماه تو آسمون ظاهر می شه کار خوبی بکن و منتظر اتفاق خوبی باش. این شرایط عاشقانه برای عملی شدن نیازمند یک رابط خوبه. اگر با کسی در رابطه هستی سعی کن چند ساعت راحت رو باهاش بگذرونی و رابطه رو وارد مرحله جدیدی کنی و اگر در رابطه نیستی پیش دوست خوبی برو و کمی از سفره دلت رو باز کن و به حرف های اون هم گوش بده. ماه جدید توی خونه پنجم عشق است و نپتون در خونه دوم ماجراهای پیش رو. در صورتی که از آدمی بحث شد به هیچ وجه چیز منفی ای پشت سرش نگو و اگر کسی در مورد ضعفی باهات صحبت کرد اونو با آغوش باز بپذیر. ونوس معمولا سیاره عشق است و حالا اونهم به جمع ماه و نپتون اضافه شده پس این هفته رو از دست نده!

آذر
هفته ای ایده آل برای انجام کارهای خونه! بد بود؟ خیلی هم نه. کار خونه می تونه چیزهای وسیعتر از ظرف شستن و دیوار تمیز کردن باشه. می تونی شکل اتاقت رو تغییر بدی یا کتابخونه رو مرتب کنی یا به این فکر کنی که در آینده زندگی می خوای چیکار باشی. اگر احساس کردی انرژی حیاتی ات کم شده نگران نشو. این اتفاق گاهی برای همه می افته. هنر تو اینه که ادامه بدی و منتظر بالا رفتن انرژی باشی. در سطح عاطفی هم مواظب این هفته باش چون همه چیز ممکنه تحت تاثیر یک بدبینی بچگانه قرار بگیره و خراب بشه. اگر لازم شد در مورد کسی قضاوت کنی حتما واقعیت ها رو از منابع مختلف گوش بده تا یکطرفه داوری نکرده باشی. کلک کوچیکی که این هفته رو پیروزمندانه تموم می کنه اینه که به خودت عشق بورزی و هر روزی رو اگر نه یکساعت که حداقل نیم ساعت یا یک ربع نیمه بیکار با خودت سراغ چیزهایی بری که دوستشون داری.

دی
هفته ای است که می تونی بالاخره از زندگی روتین خارج بشی و کار جدیدی بکنی متولد عزیز ماه دی! این هفته با ماه حوت شروع شده که برای ده روز خونه سفر رو روشن می کنه. این ماه برای همه شادی داره و خیلی صریح و مستقیم به تو می گه که پات رو باید در سرزمینی بذاری که خیلی وقته سراغش نرفتی. اگر این سفر با آب مرتبط باشه بهتره. نپتون همراه ماه جدید است و بهت جرات می ده تا عملا دست به چیزی بزنی که خیلی وقته بهش فکر کردی. اگر از کسی طلب داری حتما ازش بخواه چون خودش یادش نیست و در صورتی که تغییری توی محیط کار یا درس یا جایی رسمی بهت پیشنهاد شده فعلا جواب نده و بذار کمی بیشتر از ماجرا بگذره و فضا پخته تر و روشن تر بشه. غرق شدن در زندگی روزمره در طولانی مدت آدم رو از مهارت‌های لازم دور می کنه پس وقت بذار و چیزهای جدید یاد بگیر تا با بقیه متفاوت باشی. در ماجراهای عشقی خبر جدیدی نیست پس به خودت در این هفته دلخوشی بیخودی نده.

بهمن
چیزی که بهت فشار می یاره متاسفانه واقعی است و خود به خود هم مهو نخواهد شد. آروم باش و نفس عمیق بکش تا دقیقتر ببینی باید چیکار کنی. عکس العمل سریع یا از سر عصبانیت ممکنه به دردسری بزرگتر از چیزی که واقعا لازمه تبدیل بشه. نپتون به شکلی هیجان انگیز برای متولد ماه بهمن توی آسمون ظاهر شده و باعث می شه تقریبا به هر چیز جدیدی که دست بزنی با موفقیت پیش بره. هر نوع کار خلاق می تونه شادت کنه. آشپزی، نقاشی،‌ موسیقی، برنامه نویسی و وبلاگ نوشتن و کارهای مشابه تاثیر نپتون است. اگر توی خونه مخلوط کن دارین یک موز و کمی شیر و یک دونه کیوی و اگر خواستی یک کم بستنی وانیلی توش بنداز و با حوصله برای خودت جایی بشین و بخور و لذت ببر. آدم های موفق شاد هستن و پر انرژی و از کارشون لذت می برن و به لطف خورشید این قدرت رو داری که در این هفته بدرخشی. توجه کسی زیادی بهت جلب می شه و این دست توئه که بهش جواب مثبت بدی یا نه.

اسفند
تولد شماست متولد زیبای ماه اسفند! اصلی ترین کسی که به این تولد دعوت شده سیاره نپتون است که با خودش کلی هدیه خوب مثل خلاقیت و ایده های جدید می یاره. این هفته برای تو هفته بسیار حساسی است چون ماه سریع اسفند داره از بالا سرت رد می شه و دو سیاره دوست داشتنی هم (نپتون و ونوس) تاثیرش رو چند برابر می کنن. هر سال فقط یکبار ماه نوی حوت داریم که حالا داره نورش رو توی خونه شخصیت نثار تو می کنه. به تعادل در زندگی توجه کن و بدون که همه چیز باید در حد قابل قبولی تامین بشه؛ از ورزش و پول گرفته تا عشق و صمیمت و خانواده و تنبلی و سفر. به سال گذشته نگاه کن و اگر چیزی بیش از حد کم بوده تصمیم بگیر که در طول سال آینده حواست به اون بخش باشه. هدیه آسمون به متولد ماه اسفند سه ستاره روشن است و هدیه تو به خودت نباید هیچ چیزی کمتر از «بهترین بودن» باشه. اگر منتظر اتفاق افتادن یک عشق هستی اما، باید تا سه هفته دیگه صبر کنی چون در این هفته و هفته بعد تنها کسی که زیر نور ماه می تونه از زندگی لذت ببره، تو هستی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. جودی آبوت
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  مرسی . من عاشق طالع رنگی ام :*
 2. ned
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  ممنون بابت سرعت امروزتون امروز خیلی سرعتی کار کردین…
  زودتر فرستادین طالع رنگی رو.
 3. artimis
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید آدمهای خوب برایتان شادی می آورند و آدمهای بد ،تجربه.
  بدترین ها ،درس عبرت می شوند،بهترینها ،خاطره.
 4. مریم
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  واااااااای طالع من ۱۰۰ درصد درسته!!!!
  من مرداد ماهیم
  همش واسم درست بود!!!!

  ممنون که بهم انرژی دادین
  شاد باشین همیشهههههه
 5. مینا
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  سلام،
  رنگی رنگی شما اینارو بر اساس ماههای لاتین می نویسین ؟مثلا من متولد اسفندم ولی ماه لاتینم می شه فوریه نه مارج .. می خوام بدونم من باید طالع بهمن رو بخونم یا اسفند ؟!
  • نگار یعقوبی
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

   بر اساس تاریخ شمسی تبدیل شده 🙂 همون اسفند رو باید بخونید
 6. نهال مثل همیشه
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  درست بود
 7. hadis
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  taghriban dorost bud!!
  moteshakeram rangi rangii..!!:*
 8. فاطیما
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

  عاقو انقد ک ما میایم تو این سایت خدا شاهده تو وبلاگ خودمون نمیریم
 9. LolSec
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۲


 10. choi jong hoo
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

  سلام …
  طالع منم همیییییییییشه درسته …
  ممنونم از سایت توپتون!! 🙂
  ولی چرا ۱۹ اسفند به بعد رو نمیذارین ؟؟؟؟؟؟
  من منتظرمممممممممممممم 🙁
  • نگار یعقوبی
   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

   هنوز که ۱۹ اسفند نشده
 11. دیانا
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  سلام.خدا قوت دوستان رنگی رنگی.
  ما منتظریییییم، چرا طالع این هفته رو نمی زنید؟
 12. سپیده
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  امروز ۱۹ اسفنده ۱۳۹۲… ساعت ۱۵:۴۴ اینجا رنگی رنگی… آی لاو یو طالع رنگی!!!!
 13. ned
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  ۱۹اسفند داره تموم میشه
  نمیخواین طالع این هفتمونو بذارین…
  خوب بذارین دیگهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...