طالع رنگی هفته - 11 تا 17 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ شهریور

طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ شهریور

فروردین
اینکه چه کاری باید انجام بشه برات واضحه ولی هر بار که توی این هفته سراغش رفتی، انگار یکهو تمام انرژی‌هات رو ازت گرفتن و نتونستی طوری که می خواستی کارها رو پیش ببری. اگر می خوای به این شرایط غلبه کنی باید در طول هفته ای که توش هستیم بیشتر روی مقصد تمرکز کنی تا مسیر. اول خودت رو در مقصد تصور کن و بعد حرکت کردن در مسیر برات بسیار ساده‌تر خواهد بود. بودن ماه در خونه رمانس هفته رو پر هیجان می کنه و آخر هفته هم یک سورپریز کوچیک در انتظارته که باعث خوشحالی‌ات خواهد بود.

اردیبهشت
این هفته در موقعیت سختی قرار خواهی گرفت که الزاما هم منفی نیست. هم این توان رو خواهی داشت که با کمی هوشمندی موقعیت بدی رو به نفع خودت تغییر بدی و هم این احتمال وجود داره که اصولا اتفاقی که می افته ذاتا خوب باشه و فقط کمی برنامه‌هات رو به هم بزنه. اگر به سفر دعوت شدی در قبول کردنش کمی سخت گیر باش و برنامه‌های خودت رو توش بگنجون.  سه شنبه ماه خونه عشق واقعی می شه. اگر مجرد هستی و دنبال دوستی، فرصت اشنایی با یک آدم جدید رو خواهی داشت – آشنایی با کسی که می تونه باعث بشه قلبت به طپش بیافته!

خرداد
شنبه که خورشید به ژوپیتر برسه، همه به راحتی متوجه تمام چیزهایی که می گی خواهند شد. اگر فکر می کنی در موضوعی کسی حرفت رو نفهمیده یا درک نشدی، شنبه یک تلاش مجدد بکن. فکرت کمی شلوغه. مدتی است با خودت خلوت نکردی. کمی بشین و با خودت به برنامه ها و زندگی و کارهایی که داری می کنی فکر کن و اگر می شه یکی دو تاشون رو کنار بذار تا زندگی ات کمی خلوت تر بشه. مطمئن باش تعجب خواهی کرد که چقدر راحت میشه فکرهای بیهوده رو بیرون ریخت و متمرکز روی چیزهای مهتر کار کرد.

تیر
برخورد کردن با چیزهایی که نه فقط براشون برنامه ریزی نکردی که حتی فکر هم بهشون نکردی، چیزی نیست که کسی دوست داشته باشه. اما تو در این هفته مجبور خواهی بود تا حدودی باهاش کنار بیای. ماه جدیدی که این هفته توی خونه سوم ارتباطات ظاهر می شه روی محیط اطراف تو هم تاثیری جدی داره. منتظر یک صحبت مهم باش و ازش استقبال کن. دقت کن که قولی هست که عقب افتاده. اونو انجام بده تا صحبتی که در جریانه به سمت محکوم کردن تو نره. اگر کسی رو دوست داری بهش بگو – حتی همین الان.

مرداد
کمی سردرگمی اصلا ترس نداره. همه در مراحلی از زندگی از کاری که می کنن مطمئن نیستن و حتی گاهی فکر می کنن راه رو اشتباه اومدن. بخصوص وقتی ماه برای یک متولد مرداد به خونه ارتباط می رسه، شیر توی جهت یابی دچار مشکل می شه. این هفته انتخاب بزرگی نکن و اصلا هم از شک کردن نترس. جذاب ترین جنبه شخصیت تو در این هفته «چیزی که می بینی واقعا همون چیزی است که من هستم» است پس به راحتی خودت باش و با آدم ها واضح و شفاف رفتار کن تا به سادگی جذبشون کنی. توی این هفته هر کسی از دیدن تو خوشحال خواهد بود.

شهریور
انتخاب سختی که باهاش روبرو هستی تضاد بین منطقی بودن و عملی بودن یک تصمیم است. متاسفانه کاری که می خوای بکنی ممکنه منطقی باشه ولی عملی کردنش اصلا راحت نیست. ماه جدی در برج تو وارد شده و این اصلی‌ترین نشونه «تغییر» است. اگر می خوای چیزی رو در خودت یا زندگی ات عوض کنی این ماه وقتشه. حتی پیشنهاد می شه چیز کوچیکی رو در ظاهرت تغییر بدی تا از ورود این ماه استقابل کرده باشی. تولدت هم مبارک!

مهر
به این شناخته شده‌ای که می تونی در هر شرایطی خودت و محیط رو کنترل و به سمت هدفت حرکت کنی. اما حالا انرژی ها در حال بالا و پایین شدن هستن و حتی اگر نتونی دقیقا مرکز این تلاطم انرژی رو نشون بدی، هنوز تاثیراتش در محیط رو به شکل غیر قابل انکاری می بینی. عصبانی خواهی شد. حتی ناراحت. تحملش کن و بذار این هفته و تاثیرش بگذره و هفته بعد با فکر باز تصمیم بگیر. قول‌های کوچیکی که به آدم‌ها دادی رو فراموش نکن و یادت باشه که قراره از آخر این هفته زندگی اجتماعی فعال‌تری داشته باشی یا آدم های جدیدی رو ببینی. منتظر کمی پول هم باش و جای خوبی خرجشون کن. بعضی پول‌ها برای نگه‌ داشته شدن نیستن.

آبان
فرار از استرس تقریبا غیر ممکن است بخصوص اگر تلاش کنی دنیا رو درست اونطوری که دلت می خواد پیش ببری. چیزهایی که زمانی استوار به نظر می رسیدن در حال فروپاشیدن هستن و واقعیت اینه که باید در طول این هفته از یکی از خواسته‌هات کوتاه بیای. در زندگی عشقی اما اوضاع به مراد تو است. از شنبه تقارن جذابی بین ژوپیتر و خورشید خونه ازدواجت و روشن کرده. اگر با کسی هستی گرمای زیادی پیش بینی می شه و اگر تنها هستی، تقریبا به هر کسی که دست بزنی حسابی داغ خواهد شد. وارد شدن توی یک تجربه جدید شدیدا به نفعت تموم خواهد شد.

آذر
یکی از دوستات با سرسختی و سخت گرفتن، اذیتت خواهد کرد. این احتمال هم هست که رفتارش باعث بشه از کوره در بری یا عصبانی بشی و سعی کنی با داد کشیدن، اونها رو متوجه اشتباهی که می کنن بکنی. این تلاش ارتباطی اشتباه، نتیجه بودن ماه در خونه رابطه است. عشق همیشه اون چیزی نیست که بقیه می گن. ممکنه روز چهارشنبه تا جمعه خودت متوجه این جریان بشی. ماه مقابل نپتون قرار گرفته و می تونه باعث شرایط عاطفی‌ای بشه که برای کاملا غریبه است.

دی
هدفی رو دنبال می کنی ولی هر چقدر که جلو می ری فکر می کنه هدف هم یک قدم عقب‌ می ره. نگران این موضوع نباش. دلیلش اینه که هدف هم در حال بزرگ شدنه و به کم راضی نیستی. کاری رو چند هفته قبل شروع کرده‌ای که هنوز ناقصه. این هفته حتما تمومش کن چون کم پیش می یاد ماه در خونه تصمیم آدم طلوع کنه. در طرف دیگه، هفته آرومی از نظر رمانس پیش بینی می شه. تغییر بزرگی نخواهد بود. حتی بالا و پایین بزرگی هم نخواهد بود. همه چیز طبیعی پیش می ره به شرط اینکه خودت ابتکار خاصی نزنی.

بهمن
اتفاقی می افته که کارها رو به شکلی که می خوای تنظیم می کنه. دوست نزدیک یا پارتنرت ازت درخواست کمک خواهد کرد و حتی اگر نتونی در خود اون موضوع کمک کنی؛ همراهی ات بزرگترین کمک ممکن خواهد بود. چیزی که به وضوح دیده می شه، مشکلی در امورد رمانتیک است. نگران نباش همه گاه گداری دچار این مشکل می شن و بعضی ها حتی تو شرایطی قرار می گیرن که کلا داشتن مشکل رمانتیک هم براشون رمانتیک می شه. ماه جدید در خونهٔ تغییرات عمیق برات انرژی زیادی آزاد می کنه که می تونی ازشون تو حل مشکلات رمانتیکت استفاده کنی. اگر دنبال شروع رابطه هستی، رفتار بالغانه داشته باش و صادقانه حرف بزن. آدم جذابی هستی و روی هر کس که انگشت بذاری با افتخار از دوستی ات خوشحال خواهد بود.

اسفند
در این چند وقت تغییرات زیادی در محیط اطرافت رو هضم کردی. قوی هم بودی ولی این تغییرات به هرحال باعث خستگی شده. ایمان تو بقیه رو امیدوار نگه داشته پس بهتره به خاطر خستگی این چند وقت اجازه ندی ضعیف بشه. یادت باشه که در طول این هفته در یک لحظه حساس، یک حرف یا یک حرکت تو می تونه زندگی یک نفر رو عوض کنه. ماه جدید توی خونه هفتم پارتنرهات است و امکان یک تغییر پایدار در رابطه عاطفی وجود داره. روز شنبه که خورشید به خونه هفتم می رسه هم منتظر آتیش‌بازی توی آسمون عشق باش – البته به شرطی که از خونه بیرون بری تا بتونی آسمون رو ببینی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Eli.N
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

  سلام دوست من… رنگی رنگی جونم…
  -اول یه شکایت کوچولو!: من معتاد این طالع رنگی تون شدم! وقت ارسال پست جدیدش ک میشه، در طول روز هی ب سایت سر میزنم و ریفرش اش میکنم، همه اش منتظرم تا آپدیت بشه، ولی شما همیشه دیرتر میذاریدش! …
  حالا اشکال نداره، مهم نیست!
  -حالا تشکر: در کل خیلی دوستتون دارم و هر روز میخونمتون… دیوار رنگی و وبگردی تون رو هم خیلی دوست دارم + بخش آشپزی… اصلا من اینجا همه چی رو دوست دارم! رنگی رنگی رو عشقه…!!!
  همین! کاری ک از دستم بر نمیاد براتون بکنم؛ گفتم حداقل یه تشکر کنم بابت رنگ قشنگی ک ب زندگی همه مخاطباتون میدید.
  -یه سوالم دارم: منبع این طالع رنگی از کجاست؟
  (شاید کامنت نذارم ولی بدونید هرروز میام و بهتون سر میزنم. خواهان سعادت و موفقیت روزافزون شما هستم…)
  • نگار یعقوبی
   ۱۴ شهریور ۱۳۹۲

   طالع بینی رو برای هر هفته می نویسیم . یعنی ترجمه نیست و بر اساس موقعیت ستاره ها برای اون هفته نوشته میشه. برای همین هم دو شنبه به دوشنبه آپدیت میشه چون هفته هاش از دو شنبه حساب شده 😀
   • Taher-e
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

    خیلی بخش خوبیه … و خیلی جالبه که خیلی نزدیکه به اتفاقات هر هفته من !
    ممنونم ازتون
    ولی دوشنبه ها نمی ذارین .. معمولا سه شنبه می ذارین … که خوب یه روز ازش گذشته دیگه …
    • نگار یعقوبی
     ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

     به غیر از هفته پیش تا به حال همیشه دو شنبه بوده کهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...