طالع رنگی هفته - 10 تا 16 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۰ تا ۱۶ تیر

طالع رنگی هفته – ۱۰ تا ۱۶ تیر

فروردین
هفته سر راستی پیش رو است. می دونی چی می خوای. ماه منعکس کننده نیازهای توئه اما اعلام عمومی بعضی خواسته‌ها هوشمندانه نیست. به سمت چیزی که می خوای حرکت کن بدون اینکه چندان با آدم‌ها در موردش حرف بزنی. اینطوری هم تغییر مسیر برات راحت تره هم در صورت تغییر مسیر کسی نظر منفی نمی ده. شرایط چهارشنبه بسیار عاشقانه است. اگر دنبال ارتباط عاطفی هستی، بهترین توصیه برات اینه که شرایط پر اعتمادی در اطرافت درست کنی.

اردیبهشت
به جای تلاش زیاد برای جلو رفتن، سعی کن چند لحظه بایستی و دور و بر رو نگاه کنی؛ شاید اصلا مسیرت رو عوض کردی. گاهی مفیده که عقب بایستی و دید واقع بینانه تری نسبت به کل جریان پیدا کنی. یادت باشه که هدف‌ها همیشه قابل تغییر هستن. اگر در مورد عشق یا احتمال عشق دلسرد شدی، احساست رو خیلی جدی نگیر. ریشه ای نیست و وابسته است به تقارن ونوس با ساترن در شرایطی که ماه داره افول می کنه.

خرداد
روزهای قدیمی خوب جلوی چشمته؛ نشونه ای از اینکه الان به اندازه کافی از همه چیز راضی نیستی. ناراحتی نداشته باش حتی اگر روز سه شنبه بیش از روزهای دیگه احساس نارضایتی کردی. تقریبا همه قسمت های زندگی ات در حال زیر و رو شدن است و نارضایتی خیلی زود برطرف می شه. خیلی زود کسی ازت در مورد چیزی که انتظار نداری تشکر می کنه و این خیلی دلچسبه. خجالت به نفعت نیست و اگر قراره چیزی بگی یا کاری بکنی، سریعا انجامش بده و آثار خوبش رو ببین.

تیر
این هفته یک آدم بسیار نزدیک بهت یا یک عضو خانواده به منبع مقاومت در برابرت تبدیل می شه. متاسفانه این موضوع به راحتی قابل دیدن و تحلیل نیست و در نتیجه یا خیلی طول می کشه تا بتونی حلش کنی یا اصولا متوجه منبع اصلی مقاومت و کند شدن چیزها نمی شی. در حل مشکلی پیش رو سعی نکن یکضرب همه چیز رو حل کنی بلکه قدم به قدم و نقطه به نقطه پیش برو. کسی باهات شوخی ای می کنه که جدی می گیریش. مواظب باش این باعث به هم خوردن وضع احساسی ات نشه.

مرداد
می خوای حرفی رو بزنی ولی بهتر اینه که کمی بیشتر صبر کنی. نگران اینکه احساسات تندی رو بقیه ایجاد کنی نیستی ولی به هرحال همیشه بهتره بعضی چیزها قبل از گفته شدن کمی بیشتر توی فکر آدم مزه مزه بشن. از همین امروز (دوشنبه) خورشید و پلوتو در برابر هم قرار می گیرن و احتمالا شاهد یک کشمکش نابرابر خواهی بود. اگر طرف قوی تر هستی سعی کن ملاحظه بیشتری در زورآزمایی داشته باشی و اگر در طرف ضعیف‌تر هستی، بهترین کار برات اینکه که هفته رو تنها نگذرونی و با کسی باشی. این کشمکش می تونه در روابط شخصی هم تنش درست کنه پس مواظب باش.

شهریور
با اینکه این دو سه هفته، نشونه‌های زیادی رو نشون دادی، اما اونی که باید نشونه‌ها رو می دیده هنوز ساکته. این از بی توجهی نیست. مشکل اینه که نشونه‌هایی که می فرستی برای اون نامفهومه. تلاشت رو متوقف کن. نه لازمه حرف بزنی و نه لازمه نشونه ایجاد کنی. کمی با خودت خلوت کن و زمان مناسب حرف زدن پیش می یاد. یک خوش شانسی بزرگ هم در راهه که ازت انتظار می ره سر راهش قرار بگیری. به شکل فیزیکی به یک جای جدید برو. بدترین اتفاق این هفته هم یک دوسته که اطلاعات اشتباهی بهت می ده – مرکوری که سیاره هدایت کننده توئه، هنوزم داره تو آسمون عقب عقب راه می ره.

مهر
کسی تقاضایی داره که نمی تونی در مقابلش «نه» بگی و این زندگی رو نه فقط شلوغ، که سخت و پیچیده می کنه. باید بتونی بین چند تا چیز تعادل برقرار کنی و این وقتی به کسی «نه» نمی گی کار راحتی نیست. هفته آرومی برات پیش بینی می شه با آخر هفته ای پر هیجان. حتی ممکنه به یکی از آرزوهای قدیمی ات برسی. ونوس در یکشنبه هفته بعد به اورانوس غیرقابل پیش بینی می رسه و باید آماده شروع یا پایان یک رویداد نسبتا مهم باشی. راستی! وقتشه که از یک شام خوب لذت ببری.

آبان
سیاره حاکمت پلوتو مشهوره به تاریک بودن و حرکت در دنیای زیرین ولی این سیاره اونقدرها هم که بعضی ها فکر می کنن ترسناک نیست. بخصوص در این هفته که نور خورشید به اندازه کافی روی پلوتو خواهد تابید، روزهای درخشان و روشنی برات پیش بینی می شه. در این هفته با واقعیتی روبرو می شی که مدت‌ها بود جلوت بود ولی نمی دیدیش. جمعه برای بازی و عشق روزی فوق العاده است. تنها کاری که باید بکنی اینه که خودت رو در شرایط مناسب قرار بدی و بعدش کار رو به کاردان بسپری.

آذر
یک سفر کوتاه تو رو در شرایطی قرار می ده که خیلی دوستش داری. مدت‌ها است که کاری رو عقب افتادی. اینکار ممکنه کلا یک بعد از ظهر ازت وقت بگیره ولی فواید زیادی خواهد داشت. لازم می شه کمی درس بخونی یا چیزهای جدید یاد بگیری. ازش استقبال کن چون به هرحال مجبوری. از پنجشنبه صبح ماه تیر به سیاره حاکم تو یعنی ژوپیتر وصل می شه و فرصتی فوق العاده درست می کنه برای ساخته شدن لحظاتی به یاد موندنی. از هر برنامه‌ای در اون تاریخ استقبال کن. انرژی که برای ایجاد یک فضای عاطفی خوب صرف کنی، با قدرتی خیلی بیشتر به سمت خودت بر می گرده.

دی
خواهی دید که فرار از تغییر تقریبا ممکن نیست. در این هفته بیشتر از همیشه مجبور خواهی بود تغییر رو بپذیری پس بهتره حداقل خودت شروع به انجام هیچ تغییری نکنی. از شنبه هفته بعد که ماه به خونه هفتم پارتنرهات می‌رسه، آماده یک رابطه جدید باش. تو می تونی یک آدم پیچیده و جذاب رو به سمت خودت جذب کنی اما به شرطی که با حرکات سریع باعث اضطرابش نشده باشی. راز جذب آدم‌ها، ایجاد اطمینان و امنیت است – بخصوص اگر دنبال عشقی.

بهمن
کسی هست که باید کاری بکنه ولی پا پیش نمی ذاره. تا حالا صبر کردی ولی شاید بهتره کم کم وضع خودت رو در مقابل این انتظار مشخص کنی. اگر قراره انجام بشه، دیگه وقتشه انجام بشه و اگر قرار نیست انجام بشه، می شه یبخیالش شد. انتظار بدترین حالت است. اگر می تونی خودت پا پیش بذار و حلش کن و اگر نمی شه بیخیالش شو تا اگر روزی خواست خودش پیش بیاد اما لطفا انتظار نکش. تقارن ونوس و اورانوس بهترین شرایط رو درست کرده برای امتحان کردن یک چیز جدید. چه توی زندگی عاطفی و رابطه‌ها و چه توی زندگی اجتماعی. اگر وضعیتی پیش اومد که می شد یک جای جدید رو ببینی، درنگ نکن.

اسفند
حتی توی این تابستون و روزهای شونزده هفده ساعته هم ممکنه تاریکی شب روی آدم تاثیر بذاره و حس کنه که روحش تیره شده. خوشبختانه این موضوع سریعا حل خواهد شد. برات خوبه که خودت رو درگیر کارهای فیزیکی بکنی. در طول این هفته مجبور خواهی شد یکی از هدف‌های زندگی رو کم رنگ تر کنی یا اصلا کنار بذاری ولی ناراحت نباش چون به زودی جهت اصلی زندگی ات رو خواهی دید و به سمتش خواهی رفت. اگر می بینی که اطرافیانت انرژی کافی نشون نمی دن، ممکنه دلیلش خودت باشی. قلبت رو که باز کنی نور بیشتری توی دنیای اطرافت پخش می شه که بخش بزرگی اش به خودت خواهد رسید. با بدنت مشکل کوچیکی پیدا می کنی که اگر کمی مراقبتش کنی، خود به خود حل خواهد شد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...