طالع رنگی هفته - 1 تا 7 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱ تا ۷ مهر

طالع رنگی هفته – ۱ تا ۷ مهر

فروردین
بودن ماه در خونه دوم پول، نشونه خوبیه برای رسیدن زمان حل و فصل امور مالی اما مواظب باش که انرژی ات رو روی چیزهایی که ارزش کافی ندارن حروم نکنی. به جای کردن همه کارها، این هفته روی تموم کردن یک کار مهم متمرکز باش تا هفته بعد راحت تر به کارهای دیگه برسی. روز سه‌شنبه بهترین روزت برای تحکیم یا شروع یک رابطه عاطفی است. احتمالا هم در محیط دیجیتال شروع می شه. مسیج عقب افتاده ای اگر هست لازمه بهش جواب بدی. منتظر گذاشتن آدم ها بدون جواب دادن بهشون کارمای منفی درست می کنه. این رو بکن معیارت در این هفته و انرژی مثبت رو به سمت خودت روانه کن.

اردیبهشت
قلب بازه تا همه ببیننش؛ حتی اگر خودت نخوای در مورد احساساتت با آدم ها حرف بزنی. عکس‌العمل‌هات اونقدر واضح خواهند بود که هیچ چیز مخفی نمی مونه – پس به چیزهای خوب فکر کن. ماه به خونه اول ظاهر و صورت رسیده و با حداقل آرایش هم بسیار زیبا به نظر خواهی رسید. تا دو هفته دیگه ونوس زیبا توی خونه هفتم رابطه‌های عاشقانه‌ات است و فرصت خوبی داری برای شروع یا پیش بردن یک رابطه. از همین پنجشنبه که ونوس وارد این خونه می‌شه تغییری رو حس خواهی کرد. راز شروع یا پیشبرد رابطه سالم در این دو هفته خیلی ساده است: خنده. در لحظه مناسب لبخند رو بزن و بقیه رو به سیاره ونوس بسپار.

خرداد
در این هفته به قدرت یک صخره خواهی بود و مثل سد جلوی یک دردسر بزرگ خواهی ایستاد. خیلی وقت‌ها می تونی نظرت رو راحت به جمع بگی ولی این هفته رو ترجیح می دی یا اصولا بهتره که خیلی حرف نزنی و کمی کنار بکشی. به اندازه کافی صبر کن تا خودت با احساساتت کاملا راحت باشی و بعد اونها رو بیان کن. ماه در خونه اول هویت قرار داره و این ترکیب رابطه خودت با خودت رو کم‌رنگ می کنه. ممکنه دقیق ندونی کی هستی و چی می خوای. آیا این برات ترسناکه؟ احتمالا نه. این وضعیت کمکی است برای شناختن خودت و فکر کردن به اینکه از زندگی چی می خوای و در کدوم مسیری هستی. کاری کن که در آینده شاد باشی.

تیر
ایده‌ای داری که هنوز به اندازه کافی پیش نرفته ولی هر روز که می گذره توی مغزت فرم دقیق‌تری بهش می دی. این خوبه ولی خطر اینه که اصلا سراغ اجراش نری. این هفته ماه توی خونه یازدهم آرزوهات است و باعث می شه تخیلات اوج بگیرن و آرزوها پرواز کنن. اگر نمی تونی راه دقیق اجرای چیزها رو پیدا کنی نگران نشو؛ این هفته زمان عمل نیست و آرزو پردازی کافیه و به موقعش امکان عملی شدن نقشه ها هم پیش خواهد اومد به شرط اینکه گوش به زنگ اون لحظه بمونی. عشق و عاشقی هم بدون زور زدن در راهه. با رسیدن ونوس به خونه پنجم عشق و دو هفته موندنش در اونجا باید متنظر یک نفر جدید باشی.

مرداد
با اینکه بین بقیه به روحیه قوی و پرانرژی مشهور هستی اما وقت نشون دادن اون یکی چهره‌ات فرا رسیده. کمی استراحت کن و تنبلی و حتی به خودت اجازه بده از برنامه‌ها عقب بیافتی؛ ترس نداره که. بودن ونوس عاشق در خونه چهارم خانه و خانواده توی روحیه‌ات تاثیر جدی خواهد داشت. حس خواهی کرد که لازمه عشق با زندگی طولانی مدت آدم هماهنگ باشه و انتخابی که فقط برای کوتاه مدت کار کنه، انتخاب صحیحی نیست. از خودت بپرس: کدوم یکی از انتخاب ها یا کلا چجور آدمی می‌تونه امنیت روانی به من بده و مستقل از وضعیت رابطه فعلی‌ات ، دنبال اون آدم باش یا اون آدم رو بساز. گاهی ساختن آدم ها راحت تر از پیدا کردنشون است.

شهریور
حالا که ماه به خونه نهم ایده‌های بزرگ رسیده برات بسیار راحت‌تر خواهد بود که در مورد فکری که توی سرته با بقیه حرف بزنی. این فکر ممکنه شغلی باشه، ممکنه عشقی باشه، ممکنه یک راز باشه یا حتی یک اعتراف. انتخاب اینکه می گی یا نه با توئه ولی اگر قراره بگی، حالا به سراغش برو. چه تنها باشی چه در یک رابطه کوتاه مدت چه در یک رابطه طولانی این آخر باید منتظر کمی هیجان جدید در زندگی باشی. روز پنجشنبه ونوس وارد خونه سوم ارتباط می شه و ژوپیتر به خونه یازدهم شبکه اجتماعی می‌رسه و این نشونه‌ای خوش گذشتن در یک جمع شلوغه. امیدوارم مهمونی خوبی دعوت باشی چون فرصتی عالی خواهد بود برای هیجان متولد ماه شهریور.

مهر
حل کردن اینهمه قطعه پازل و وصل کردن سیگنال‌های عجیب غریبی که می‌گیری و خواهی گرفت اصلا کار راحتی نیست. بین کارها گیر کردی و حتی ممکنه امیدت نسبت به اینکه اوضاع بهتر و مرتب تر می شه رو از دست بدی. این تاثیر ماهی است که وارد برجت شده و نور مبهمش رو همه زندگی پخش کرده. اگر این حس رو داری که پارتنرت ارزش کافی بهت نمی ده یا برات وقت کافی نمی‌ذاره رو داری حتما در موردش تصمیم بگیر و عمل کن. این بخشی از تاثیر ماه نیست بلکه نتیجه تقارن ونوس و مریخ است که باعث شده نگاهی منطقی و انتقادی به رابطه عاطفی‌ات داشته باشی. حرف زدن در این مورد بهترین راه حله حتی اگر باعث کشمکش موقت بشه.

آبان
اگر می خوای ببینی که به کجا ممکنه برسی، باید خیلی عمیق‌تر وجود خودت رو بررسی کنی و ببینی کی هستی و ده سال بعد می خوای به کجا رسیده باشی. اینکار در این هفته بسیار راحت‌تر از هر زمان دیگه است چون ونوس و ساترن به هم رسیدن و خیلی کم پیش می‌یاد اینطوری روح و عقل کنار هم قرار بگیرن. روز پنجشنبه ماه کامل به خونه پنجم رمانس تو می‌رسه و احتمالا بیشتر از تو روی طرف مقابلت تاثیر می‌ذاره. خودت می‌دونی و اون هم خواهد دید که اگر قراره تو توی یک رابطه باشی، باید رابطه ‌ای سالم و خوب باشه با مهمترین چیزهایی که تو توی یک رابطه می‌خوای.

آذر
تعهداتی که داری باعث استرس می شه. اول هفته بعد تقارن جالبی بین ونوس و مریخ مجبورت خواهد که تصمیم عاقلانه ای رو در مورد یک موضوع عاطفی بگیری. این تصمیم تاثیر بزرگی روی زندگی یک نفر دیگه هم خواهد داشت. لبخندت برای خیلی‌ها جذابه و حضور ونوس جذابترش هم میکنه. ازش در جای درست استفاده کن و تغییر جالبی اتفاق می افته. بعضی موضوعات حوصله سر بر در زندگی هست که اگر می تونستی حذفشون می کردی ولی امکانش نیست. طبیعت دنیا هم همینه و نگرانش نباش بلکه به موارد مثبت نگاه کن. یک خرید سر راحته. بخر و خوشحال باش.

دی
موج خلاقی در حال گذر از ذهنته. نقشه‌ها و ایده‌های جدید به سمتت می یان و حتی چند تا از نقشه‌ها و ایده‌های قدیمی هم انجام می‌شن. تکیه بر ماه تاروس بهت اجازه داده تا حد ممکن شکوفا باشی و کننده‌کار. وقت بازی رو کنار بذار و یکی دو تا کار تفننی بکن. در زندگی عاطفی و عاشقانه چیزها خواهند درخشید و به سمت آخر هفته که بریم ژویپتر خلاقیتت رو بالاتر هم می بره. یک دوست توی کاری که بهش مربوط نیست دخالت خواهد کرد ولی کافیه بهش توجه نکنی تا ماجرا به خوبی و خوشی تموم بشه و بره پی کارش. روز جمعه وفای به یک عهد می تونه یک نفر رو بی نهایت خوشحال کنه.

بهمن
حمایتی که از خانواده انتظار داری رو دریافت خواهی کرد – البته ماه در خونه چهارم ریشه‌ها ممکنه به معنی حمایت از سمت یک دوست نزدیک هم باشه. بحث پول هم در میونه. اگر لازمه قرض بگیر و اگر کسی لازم داره بهش قرض بده اما با قرار و مدار مشخص. این هفته – بخصوص چهارشنبه و پنجشنبه – تمرکز عاطفی زیادی خواهی داشت و ممکنه یک دروغ برات آشکار بشه. دلیلش رسیدن ماه است به خونه پنجم عشق واقعی که تاثیر دیگه‌اش علاقه‌ات به فان و لذت بردنه. اگر در رابطه هستی روز شنبه و یکشنبه رو کمی دست به عصا راه برو چون رد شدن نور ماه از خونه عشق ممکنه ناراحتی‌هایی رو ایجاد کنه که گذرا هستن.

اسفند
تبدیل یک رویا به واقعیت دور از دسترس نیست. به خودت قول‌هایی دادی که مدت‌ها است بهشون عمل نشده. اگر می خوای چیزی رو به واقعیت تبدیل کنی لازمه اول با خودت صادق باشی و اولین قدم برای اینکار ایفای تعهدات خودت است به خودت. ماه داره از خونه پنجمت به خونه ششم می ره و همزمان ونوس هم در خونه نهم راه دور است. اگر با کسی از راه دور در رابطه هستی یا حتی به شکلی عجیبتر با کسی در رابطه هستی که فکر می کنی خودش نمی دونه (قلب‌هاتون از هم دوره) این رو بدون که طرف مقابل هم به فکر تو است ولی فکر می کنه شرایط رابطه برای شما مناسب نیست. اجازه نده فکر و خیال بهت حاکم بشه و رویاهات رو قدم به قدم و با برنامه و نقشه و صداقت با خودت به عمل تبدیل کن. عشق نزدیکتر از چیزی است که فکرش رو میکنن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. n
  ۱ مهر ۱۳۹۲

  ممنون عالی بود…خیلی جور بود….بهم انرژی داد! 🙂
 2. Hami
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  سلام بر شما. مرسی بابت مطالب رنگی رنگیتون.
  طالع بینی هم جالب بود. ولی کاش دیروز میذاشتینش تا به عنوان کادوی تولدم بخونمش.
  به هر حال بازم ممنون نگارجون .
 3. یلدا
  ۳ مهر ۱۳۹۲

  فوق العاده بود کلی انرژی گرفتم

  اردیبهشت
 4. آزیتا
  ۳ مهر ۱۳۹۲

  عالی بود مرسی بی نهایت مرتبط بود با شرایط..
 5. dodol
  ۴ مهر ۱۳۹۲

  خیلی خوب بود. مخصوصا ماه شهریور
 6. مريم ♥ اسفندي ♥
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۳

  دقیقن درست گفتی خدا من چیکار کنم؟ چرا اسفندیا رو انقد اذیت میکنن 🙁
  • بیتا
   ۱ مهر ۱۳۹۶

   منم اسفندیم اذیت شدم دلمو شکستنارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...