طالع رنگی - 8 تا 14 آبان - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۸ تا ۱۴ آبان

طالع رنگی – ۸ تا ۱۴ آبان

فروردین

بحثی جذاب با یک معلم یا استاد یا راهنما. این بحث اگر درست جلو بره می‌تونه سرآغار یک تغییر بزرگ برات باشه. حتی فکر کردن به چیزی که می خوای می تونه لبخند به چهره‌ات بیاره چون می دونی رویاهات از اونی که قبلا بودن، خیلی بهت نزدیکتر شدن. نقشه‌های بزرگ در سرت بپرورون و دنبالشون کن. هیچ دلیلی نداره که کارها رو کند کنی.

اردیبهشت
ماه کامل در صورت فلکی توئه و این یعنی کم رنگ شدن خط مرز بین واقعیت و رویا. در این هفته خواهی تونست چیزهایی رو ببینی که همیشه از چشمت مخفی می‌موندن و این ممکنه کمی ذهنت رو شلوغ کنه. به جای اینکه این دید جدید رو برای نگرانی و استرس مصرف کنی، به عشق و محبت فکر کن تا درک عمیق‌ترت رو در بهترین جای ممکن استفاده کرده باشی. حتی اگر دید جدید باعث ناراحتی باشه، در طولانی مدت بهت آرامش خواهد داد.

خرداد
با حضور ماه کامل در خونه احساساتت، احساس گیجی و ناآرامی رو از چهارشنبه تا جمعه تجربه خواهی کرد. د راین مدت ممکنه حرف های کوچیک نتایجی بسیار بزرگتر از چیزی که انتظارش رو داری ایجاد کنن. اگر تنها هستی و دنبال یک دوست این ممکنه فرصت خیلی خوبی برات باشه تا با یک تغییر کوچیک، چرخ بزرگ رو به حرکت در بیاری اما اگر در یک رابطه هستی بهتره به این جریان به عنوان یک زنگ خطر نگاه کنی و احتیاط پیشه کنی. یادت باشه که در غیرقابل مقاومت‌ترین هفته‌ات هستی، حتی اگر هیچ تلاشی هم برای جذاب بودن نکنی.

تیر
این مدت خیلی از مسوولیت ها به عهده تو بوده و الان وقتش رسیده که کمی از کنترل امور رو به دست بقیه بسپری. این کار راحتی نیست چون باید از یکطرف کارها رو به بقیه بسپری و از یک طرف بهشون بگی ازشون چه انتظاراتی داری و در نهایت دعا کنی که کارها رو بدون دخالت تو درست انجام بدن. بیش از حد چسبیدن به یک کار یا فرد، باعث کم شدن احتمالات پیش رو می شه. اگر وقتش نیست، خودت رو محدود نکن.

مرداد
ماه کامل در خونه دهم (مسوولیت) پیش بینی کننده یک تضاد در کارهای خونه و کارهای بیرون از خونه است. خوشبختانه این توان رو داری که با مهارت‌های فردی‌ات این تضاد رو مدیریت کنی و بدون صدمه زدن به هیچ کدوم، این هفته پر مسوولیت رو بگذرونی. در آخر هفته که ماه در خونه دوازدهمت مخفی می‌شه برنامه‌ای بریز تا وقت بیشتری رو به خودت اختصاص بدی. با دیگران بودن و براشون وقت گذاشتن خوبه اما به شرطی که بیش از حد از زمان تجدید قوات نزنی.

شهریور
تغییرات مثبت در حال اتفاق افتادن هستن اما هر شکلی از تغییر کمی سختی هم با خودش داره. نور زیاد ماه در خونه «ایده‌های بزرگ» بهت می گه که می تونی برای آینده نقشه بکشی یا اگر قبلا اینکار رو کردی، به زودی ثمراتش رو ببنی. حضور برج سرطان در خونه یازدهم پیش بینی فرد جدیدی در زندگی‌ات رو می کنه که قبلا فکر می کردی تایپ تو نیست اما حالا ممکنه وقتش رسیده باشه که نظرت رو عوض کنی.

مهر
دخالت کردن در کار دیگران رو هیچ وقت دوست نداشتی ولی گاهی مجبوری چنین کارهایی بکنی. شاید یک مداخله در این هفته باعث بشه نتیجه کاری که به تو هم مربوطه واقعا بهتر در بیاد. دو هفته دیگه – با تازه شدن ماه – بهترین وقت است برای شروع یک کار جدید پس از حالا سعی کن برنامه‌هاش رو تنظیم کنی و مواد اولیه رو محیا. در مورد دوستی هم فراموش نکن که همیشه وظیفه نداری طرف مقابلت رو خوشحال نگه داری و اتفاقا الان وقتشه تا شادی به خودت بیشتر از طرف مقابل توجه کنی.

آبان
ماه کامل ثور مستقیما وارد خونه هفتم (رابطه) شده و این یعنی همه اطرافت پر می شه از مسائل احساسی. در این هفته به هیچ شکلی نمی تونی از موضوعات عاطفی دوری کنی چون ماه کامل درست مقابل خورشید قرار گرفته و هر جا که نگاه کنی ، به جای واقعیت موضوعات، احساسات خودت رو می بینی. تصمیم بزرگی نگیر و صبر کن تا این شرایط بگذره. روز شنبه و یکشنبه بعدی وقت خوبی است برای منطقی شدن و سنجیدن هفته گذشته و تصمیم گرفتن برای امور. الان بهترین کار، لذت بردن به همراه عقب انداختن تصمیمه.

آذر
برخورد راحت و سرزنده‌ات می تونه تغییراتی جدی در روابطتت ایجاد کنه. در طول این هفته بقیه به گفته‌ها و اشاره‌هات توجه جدی‌تری دارن پس از یکطرف مواظب حرف‌هایی که می زنی باش چون ممکنه مشاجره‌های طولانی‌ مدتی رو ایجاد کنه و از طرف دیگه هوشمندانه از موقعیت خوب ارتباطی‌‌ات استفاده کن. اگر در یک رابطه هستی کمی به طرف مقابلت فضای بیشتری بده. خیلی نزدیک شدن به یک نفر گاهی به اون آدم احساس خفگی می‌ده. اگر هم در رابطه نیستی، اطراف خودت فضای آزاد بیشتری ایجاد کن تا آدم ‌های جدید بتونن واردش بشن. به یک جای جدید برو یا چیز جدیدی رو تجربه کن تا آدم‌های جدید بتونن بهت نزدیک بشن.

دی
عاشق بودن و مورد عشق واقع شدن با هم فرق دارن. طبیعتا وقتی با هم اتفاق بیافتن خیلی دل‌انگیز می شن اما اگر فقط یکیشون حضور داشته باشه، کارها کمی سخت می‌شه. خوشبختانه ماه کامل برج ثور تو خونه پنجم (رمانس) نوید بخش یک تغییره. قلبت رو برای یک سورپریز که در شکل رابطه تغییر ایجاد می کنه باز بذار. رفتار سرخوش و مهربون خودت می تونه اتفاق افتادن این سوپریز رو محتمل‌تر کنه. آماده یک هفته پر هیجان باش و فراموش نکن که اینکه خودت عاشق خودت بشی اولین قدمه برای اینکه بقیه بتونن عاشقت باشن.

بهمن
این هفته برنامه‌هات ممکنه کاملا به هم بریزن. حتی ونوس جذاب هم داره به سیاره پلوتو می‌رسه و این یعنی روی هیچ چیزی – بخصوص منطق – نمی‌شه حساب کرد. اگر سعی کردی با آدم‌ها منطقی باشی ولی نپذیرفتن ، اصرار اضافی نکن. این هفته هفته منطق و استدلال و کارهای مرتب و منظم نیست. راز شاد سپری کردن این هفته اینه که سعی کنی نظرات بقیه رو بشنوی و دیدگاه‌هاشون رو درک کنی و خودت رو اونقدر انعطاف پذیر بکنی که بتونی تا هفته دیگه با اطرافیانت کنار بیای. این شرایط نمی‌تونه همیشه ادامه پیدا کنه ولی یک هفته زمان خیلی طولانی‌ای برای تحمل کردن آدم‌های غیراستیبل نیست و می‌شه با لبخند گذروندش.

اسفند
ظاهرا ازت کارهایی رو می خوان که واقعا وظیفه تو نیست یا بهشون علاقه‌ای نداری. این کارها رو قبول نکن چون فقط باعث می‌شه زندگی روزمره‌ات شلوغ بشه و نخواستنی. پیام‌های عاطفی که در این هفته می‌گیری مغشوش هستن و نمی‌شه درست تحلیلشون کرد. اواخر هفته هم ونوس اغواگر و هم ماه پر نور به سیاره مرموز پلوتو خواهند رسید و این باعث می شه نشه به سیگنال‌های دریافتی اعتماد کرد یا بر اساس اونها برنامه ریخت. سیگنال‌ها رو ببین و ازشون لذت ببر ولی بدون که در این هفته خاص بهتره بر اساس اونها برنامه‌هات رو تغییر ندی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. رها
    ۲۷ آذر ۱۳۹۱

    خوب بودارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...