طالع رنگی - 1 تا 7 آبان - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱ تا ۷ آبان

طالع رنگی – ۱ تا ۷ آبان

فروردین
سعی کن نگاهی دوباره به فانتزی‌ها و خواسته‌هایی که مدت‌ها است مخفی‌شان می کنی بیاندازی. حوزه خصوصی ات را حفظ کن تا فرصتی بشه برای با خودت خلوت کردن. هر چقدر هم اطرافیانت خوب باشن و از بودنش لذت ببری و بهشون اعتماد داشته باشی،‌ گاهی لازم داری با خودت تنها بشی تا فراموش نکنی که بهترین دوست خودت، خودتی.

اردیبهشت
از سه شنبه خورشید به خانه هفتم تو که مشخص کننده روابط است خواهد رسید. این یک تغییر درخشان رو نوید می ده. چه بحث کار مطرح باشه چه بحث دوستی، وقتش رسیده که کمی از باری که داری رو به یکی دیگه بدی و کاری که درگیرش هستی رو نه فقط سبک‌تر که حتی لذت بخش تر کنی. به این هم توجه کن که در تمام سی روز آینده ونوس در حال گذر از خانه ششم تو است که مربوط می شه به مراقبتت از خودت. در این سی روز فرصتی طلایی داری تا خستگی‌های جمع شده رو در کنی، به ورزش برسی و انرژی‌هات رو برای آینده متمرکز کنی. لطفا همین هفته شروع شکن تا فرصت یک ماهه استراحت و به خود رسیدنت رو از دست نداده باشی.

خرداد
از این سه شنبه خورشید سفر چهار هفته‌اش به خونه ششم تو – سلامتی – رو شروع می کنه. این سلامتی هم قراره روحی باشه هم جسمی. شاید خوب باشه در این مدت یک عادت سالم مثل خوردن آب بیشتر رو تمرین کنی. احتمال زیادی داره که از پنجشنبه تا یکشنبه خبر جالبی بگیری که زمانی انتظارش رو می کشیدی ولی الان دیگه منتظرش نیستی. خبرها گاهی دیرتر از چیزی که انتظار دارین می رسن ولی در این حالت معمولا از چیزی که قرار باشن، بزرگتر شدن.

تیر
یک ماه آینده خورشید با قدرت در خونه شهرت خواهد درخشید. فرصتیه که کمتر نصیب کسی می شه! در هر متولد تیر یک جشن بگیر حسابی قایم شده که در طول این مدت باید کمی مواظبش باشی. خطری که هست اینه که این روحیه خوشگذرون یکهو غلیان کنه و همه زندگی رو تحت تاثیر خودش قرار بده. روز یکشنبه بعد ونوس وارد خونه زیبایی ات می شه و ممکنه صبحش که از خواب بیدار شدی، توی آینه خودت رو زیباتر و سر حالتر از همیشه ببینی.

مرداد
وقت کمی استراحت و تنبلی برات فرا رسیده. خونه شاید در طول این هفته بهترین جا باشه. یک مبل خوب یا یک تخت نرم پیدا کن و روش وقت بگذرون. شیرها نیاز به تجدید قوا دارن. وقت بیشتری برای خودت بذار و یادت باشه وقتی که با ریلکس شدن تلف می شه، به هیچ وجه وقت تلف شده نیست. در این مدت به دیدن یکی دو تا از دوستای شادت برو یا اونها رو به خونه‌ات دعوت کن تا از همدیگه انرژی و شادی بگیرین.

شهریور
علاقه غیرقابل وصفی توی خودت احساس خواهی کرد برای انجام کارهای جدید. چیزهایی که فکر نمی کردی حوصله‌ات بهشون قد بده الان برات جذاب شدن و می ری سراغشون. کسی که دوستش داری این هفته کمی ضعیف‌تر از چیزی که دوست داری ظاهر می شه ولی اشکالی نداره. این هفته هفته خوبی برای نمایش های عاشقانه دیدن نیست.

مهر
مسائل اقتصادی برات در طول این هفته عمده می شن. لازمه کمی توجه بیشتری بکنی به خرج کردنت و توجه بیشتری داشته باشی به برنامه ریزی‌های بلند مدت. متولدین مهر به خوبی متوجه هستن که چیزهای خوب متعلق به کسانی هستن که برای رسیدن به نتیجه صبر می کنن پس با حوصله قدم‌های کوچیک بردار و پیش برو. هفته خوبیه برای اینکه در رابطه عاطفی‌ات یک چیز جدید تجربه کنی. ابتکار بزن و در روندهای همیشگی تغییر ایجاد که باعث خوشحالی هر دو تاتون می شه.

آبان
درست از دوشنبه ماه تولد تو شروع می شه. وضعیت ستاره‌ها ریست شده و همه دنیا برای تو داره از اول شروع می شه. با همه فرصت‌ها و قابلیت‌هاش. اگر چیزی توی خودت می شناسی که دوستش نداری از سه شنبه روش تمرکز کن و قدم به قدم تغییرش بده. اگر در یک رابطه هستی، در طول چهار هفته آینده ممکنه فراز و نشیب‌های زیادی رو توش تجربه کنی ولی ازشون نترس و باهاشون درگیر بشو. اگر در رابطه‌ای نیستی ممکنه در طول چهار هفته آینده چند تاش رو تجربه کنی! از اینهم نترس. فرصت بده و بررسی کن تا بتونی به انتخاب صحیح برسی.

اذر
یک ماه خورشید در خانه دوازدهمت خواهد بود. یک خونه کاملا مرموز که می تونه رویایی‌ترین چیزها رو برات بیاره. چیزی که باید بدونی اینه که بدون از دست دادن چیزی در گذشته، چیزی در آینده به دست نمی یاد. در این هفته لازمه یک چیز رو کنار بذاری – البته اگر می خوای اتفاق جدیدی توی زندگی ات بیافته. این مساله حتی در محیط زندگی‌ات هم جواب می ده. چیزهای قدیمی رو کنار بذار یا ببخش به بقیه و چیزهای جدیدی خود به خود جاشون رو پر خواهند کرد. از روز یکشنبه هفته بعد با ظاهر شدن ونوس در خونه شهرتت توجه چند افراد رو به تو جلب خواهد کرد و شاید بتونی از این فرصت به نفع خودت استفاده کنی

دی
هی! سعی کن در این هفته کامپیوترت رو گاه گداری خاموش کنی و به مردم اون بیرون بپیوندی؛ این مهمترین پیام بودن خورشید در خونه یازدهم است. با یک برنامه با مردم دوست بشو و عجله هم نکن. قدم به قدم پیش رفتن معمولا احتمال بیشتری داره آدم رو به مقصد برسونه تا به همه طرف دویدن. ممکنه یک علاقه غیرعادی برات پیش بیاد. سعی کن عاقلانه و با دقت باهاش برخورد کنی و قبل از هیجان زده شدن سراغ فکر کردن بری. بر خلاف ظاهر اولیه شاید این واقعا برات یک فرصت خوب باشه.

بهمن
در طول کل ماه آینده فرصت داری که خودت رو توی کار نشون بدی. مسوولیت‌های جدید قبول کن ولی مواظب باش کار کل زندگی‌ات رو زیر سلطه خودش نگیره. در برنامه درازمدتت از حالا یک سفر دیده می شه. این سفر شاید در همین هفته اتفاق نیافته ولی این دلیل نمی‌شه که از حالا سراغ برنامه ریزی براش نری. چمدون‌ها رو ببند و همزمان با درخشش در محل کار، برنامه استراحت در آینده رو هم بریز.

اسفند
در این هفته مردمی که از نظر فیزیکی بهت نزدیک نیستن برات شادی آفرین می‌شن. کمی سخته خود واقعی‌ات باشی و درگیر رودربایستی با آدم ها می شی اما اشکالی نداره. گاهی رعایت دیگران به همون اندازه که خواسته‌های خود آدم مهمه ارزشمند می‌شه. اگر در موردی حرفی داری خوبه مستقیما بزنیش و حاشیه نری یا اصولا مطرحش نکنی. این هفته به هیچ وجه هفته ارتباطات غیرشفاف نیست و اینکار به سوء تفاهم‌های جدی منجر خواهد شد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

Comments are closed.

رنگی رنگی یعنی...