طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ بهمن - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۹ تا ۱۵ بهمن

طالع رنگی هفته – ۹ تا ۱۵ بهمن

فروردین
حضور ماه شیر در آسمونی یعنی ریزش جرقه‌های خلاقیت. توی این هفته می‌تونی کاری کنی که همه به هیجان بیان و تا مدت‌ها فراموشش نکنن. اتفاق کوچیکی کمی غمگینت می‌کنه. برای غلبه بر این ناراحتی کمی به خلوت خودت برو و کمی ارتباطاتت با دنیای بیرون رو کم کن تا زمان بگذره و قدرتت رو دوباره به دست بیاری.

اردیبهشت
این هفته حتی چیزهایی که هیچ وقت به نظرت مهم نبودن هم می تونن ناراحتت کنن؛ چه برسه به موضوعات جدی تر. مواظب خودت باش و سپرهای دفاعی ات رو محکم نگه‌دار. تمرین آروم بودن و عمیق نفس کشیدن و آب خوردن همیشه همیشه باعث می‌شه کمتر عصبانی بشی ولی فراموش نکن که گاهی جنگ هم مثل خنده و شادی لازمه. تعطیلات رو خوش بگذرون تا شاید کمی از فشار کارها کمتر بشه.

خرداد
هفته آرومی در پیشه ولی شنبه و یکشنبه اتفاق غیرمنتظره‌ای کمی کارهات رو شلوغ می‌کنه. از همین امروز تا آخر هفته شادی‌های کوچک منتظرته پس سعی کن توی جاهای مختلف ظاهر بشی تا هر چقدر بیشتر از زندگی لذت ببری؛ اما سالم و سلامت. از روز جمعه کارهای خلاقانه خوبی به ذهنت می‌رسه و بهترین فرصت رو داری برای شروع یاد گرفتن یک کار جدید. تعادل رو در این هفته بیشتر از همیشه رعایت کن: گاهی تنها باش و از خودت لذت ببر و گاهی با گروه و از دوستی‌ها. هفته خوبی در پیشه.

تیر
مواقعی که تصمیم‌میگیری آدم باحال و بامزه‌ای باشی، دوستات از بودنت حسابی لذت می‌برن ولی این معنی‌اش این نیست که همیشه مسوولیت خوش گذروندن به بقیه با تو باشه. از سه شنبه شب که ماه به برج عقرب وارد می‌شه، زندگی اجتماعی‌ات قدرت می‌گیره و خونه رمانس پر انرژی‌ات می‌تونه نوید بخش کلی شادی باشه. اگر تصمیم گرفتی خواسته یا نیازی رو با کسی مطرح کنی، اینکار رو خیلی با دقت انجام بده تا بتونی مقصود اصلی‌ات رو به طرف بفهمونی بدون اینکه احساس کنه مزاحمش شدی.این هفته همه دوستت خواهند داشت.

مرداد
ماه دوباره به خونه تو برگشته و این برات بهترین فرصت تا تجدید قوا کنی. اگر کسی ازت انتقادی کرد با روی گشاده گوش بده و اگر درست می گه خودت رو اصلاح کن. برای خودت وقت و انرژی بذار، برای خودت هدیه بخر و ده دقیقه‌ای آروم یک جا بشین و بدون فکر کردن به هیچ چیز خاص روی ذهنت تمرکز کن. شب سه شنبه ونوس وارد خونه پارتنر می شه و می تونی از این تاریخ به بعد منتظر یک دوستی جدید یا جدی تر شدن یک دوستی قدیمی باشی.

شهریور
قبل از اینکه کار این هفته رو شروع کنی ، کار قبلی رو تموم کن. نذار کاری که نصفه مونده همینطور روی مغزت فشار بیاره. از سه شنبه شب هم جریانات جدیدی توی راهه. مریخ پر هیجان وارد خونه رابطه‌ات می‌شه و مدتی اونجا می‌مونه. این باعث می‌شه تا شش هفته بتونی انتظار هیجانات زیاد توی زندگی شخصی‌ات داشته باشی. توی این یک ماه نیم کاملا حق داری فانتزی‌های خودت رو داشته باشی و توشون عمیق بشی و ازشون لذت ببری. وقت از همیشه برای شادی تو مساعدتره.

مهر
منتظر تغییر باش یا خودت ایجادش کنه. یک نگرش شاد و پر تنوع توی یک جمع می تونه تغییرات خیلی جالبی رو برات ایجاد کنه. اگر جایی دعوت شدی برو و اگر کسی جایی دعوتت نکرد، خودت دوستانت رو دور هم جمع کن. وقت استراحته و امیدوارم فرصتش رو داشته باشی. اگر لازمه محدوده‌هات رو دقیقا مشخص کن تا افراد بدونن رابطه‌اشون با تو چه شکلیه ولی دیوارهای دفاعی رو اونقدر هم بلند نکن که کسی نتونه جلو بیاد. به غریزه‌ات اعتماد کن و دقیقا بهت می‌گه که در یک موقعیت دشوار که اواخر هفته پیش می‌یاد باید چطوری عکس العمل نشون بدی. اول هفته بعدی رو جدی کار کن.

آبان
چیزی رو باید به کسی بگی و مدت‌هاست که اینکار رو نکردی. این هفته به سراغش برو و خودت و اونو راحت کن. سخت کار کردن هر کسی رو خسته می‌کنه و اگر احساس می‌کنی در این شرایط هستی حتما به سراغ کمی استراحت و تفریح برو. مریخ پر تحرک وارد برج حوت رویایی شده؛ اونم درست روی خونه عشق تو و این می تونه تا شش هفته بعد، شرایط خوبی رو برای زندگی عشقی‌ات فراهم کنه. اگر کسی رو دوست داری بهش بگو و اگر قبلا این رو بهش گفتی، دوباره براش تکرار کن.. جذاب و پر هیجان.

آذر
تلاش برای به انجام رسوندن کلی کار، نتیجه‌اش معمولا شکسته. یکی یکی به سراغ کارها برو و انجامشون بده. مواظب شوخی‌هات هم باش چون بودن ونوس توی برج دلو می تونه باعث ناراحتی آدم‌ها از کلمات و حرف‌ها بشه. یک گفتگوی کوچیک توی یک کافی شاپ یا رستوران یا جایی مشابه بیشتر از اونی که فکر می کنی تاثیرگذاره. اگر لازم شد، از آدم‌ها معذرت بخواه چون اینکار فقط تو رو بزرگتر و سخاوتمندتر می‌کنه.

دی
عیمق شدن توی پیچیدگی‌های یک رابط کار سختی‌ است ولی شدیدا لازمه. حالا که ماه به خونه هشتم مشترکات عمیق رسیده، خوبه که کمی روی احساساتت پا بذاری و کاری که عقل بهت می‌گه رو کشف کنی و انجام بدی. حرف زدن گاهی بیشتر از اون چیزی که باید طول می‌کشه. دوست داری چیزی رو بخری ولی منابع کافی براش نداری. بهترین روش اینه که بر اساس داشته‌ها، نیازهات رو مدیریت کنی و از زندگی لذت ببری.

بهمن
این هفته اتفاقی غیرعادی برات می‌افته که نمی‌تونی درست تحلیلش کنی یا معنی اش رو درک کنی. سخت هم نگیر. قرار نیست حتما ما همه چیز رو با عقل بفهمیم. ماه حالا به خونه هفتم پارتنرهات رسیده و با افتادن نورش روی رابطه، چیزهای جدیدی از شرایطی که توش هستی برات روشن می‌شه. از سه شنبه شب وقت درخشیدن تو شروع می‌شه. به نظر بقیه جذاب خواهی رسید و این احساس خوبیه اما چیزی که در نهایت باعث کشش طولانی مدت می‌شه، فکر آدمه. یک موضوع جدید رو از منابع معتبر دنبال کن تا توی گپ و گفتگوها، بتونی بیشتر از دیگران بدرخشی.

اسفند
شاید احساس کنی که بقیه ارزش کارهایی که براشون می‌کنی رو درک نمی‌کنن و شاید حتی خودت هم این حس رو به خودت داشته باشی: اینکه توان اصلی‌ات خیلی بیشتر از کارهایی است که الان مشغولشونی. برای غلبه به این دو حالت، از نقش قربانی بیرون بیا و با بقیه در مورد انتظاراتت حرف بزن یا با خودت خلوت کن و ببین واقعا بهترین کار که می‌تونی بکنی چیه. اینطوری از خودت و کارهات احساس رضایت بیشتری خواهی کرد. در جمع‌های کوچیک شرکت کن و به بقیه فرصت بده که برای کشف کردنت با هم مسابقه بدن. دوست داشتی هستی و بقیه این رو خواهند فهمید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هانی
    ۹ بهمن ۱۳۹۱

    از اینکه روقسمت طالع بینی وقت می زارین ممنون ولی هر هفته ایارو از کجا میزارین یا منبعتون چیه؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...