طالع رنگی - 3 تا 9 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۳ تا ۹ مهر

طالع رنگی – ۳ تا ۹ مهر

فروردین
مدتی خودت رو کنترل می کردی چون این حس رو داشتی که وقت تغییر نیست اما حالا این زمان فرا رسیده. اشکالی نداره اگر هنوز نقشه‌هات رو نمی دونی. جای نگرانی نیست. در طول چند روز آینده جزییات کاری که پیش روته واضح تر می شن و می تونی با دیدی بازتر دست به کار بشی. پنجشنبه و جمعه ماه به جدی می رسه و این یعنی فعالیت‌های پر ریسک. احتیاط کن.

اردیبهشت
ممکن است حس کنی که این هفته می شود با اقدامی به موقع به چیزی که می خواهی برسی اما در عمل این مساله اینقدرها هم راحت نخواهد بود. واقعیت کمی مبهمه و این تصمیم گیری رو سخت می کنه. روز سه شنبه و چهارشنبه این هفته برای تو ماه به عقرب می رسه (همون قمر در عقرب معروف) و بهتره در این دو روز آهسته بیای و آهسته بری و در کاری ریسک نکنی.

خرداد
دیدگاه غیرواقعی‌ای داری که می تونی همه رو خوشحال نگه داری. سرویس دادن به بقیه خوبه اما به هرحال هیچ وقت نمی شه همه رو خوشحال نگه داشت. در روز پنجشنبه مرکوری به اورانوس و سیاره پلوتو که نشونه شک و تردیده می رسه و این یعنی تضادها کلامی. یک کلمه نامناسب شاید بتونه دوستت رو عصبی کنه. مواظبش باش و از تنش بیخود بپرهیز. سعی کن مهربون تر از همیشه باشی و اگر تضادی پیش اومد بهش دامن نزنی.

تیر
ماه به جدی می رسه و تو همه چیزهای رو بشی از حد جدی می گیری و وقتی خستگی‌ات بیشتر می‌شه، بیشتر تلاش می کنی که به هدفت برسی و در وضعیت خستگی، این کار راحتی نیست. به خودت استراحت بده و صبر داشته باش. در رابطه احساسی‌ات موقع خوبی است برای اقدام قاطع و گفتن چیزی که توی دلت است. شجاع باش و حرف بزن

مرداد
ذهن منطقی‌ات تلاش می کنه تو رو در مسیری که از قبل برای رسیدن به اهدافت در نظر گرفتی حفظ کنه ولی غریزه‌ات چیز دیگه‌ای می‌گه. به خودت یادآوری کن که اهداف قابل تغییر هستن و اگر واقعا لازم دیدی می‌تونن عوض بشن. در این هفته با خودت کمی خلوت کن و اگر لازمه در مورد مسیری که داری توش پیش می‌ری، بازنگری کن. روز پنجشنبه و جمعه وقت خوبین برای یک اقدام عاطفی. حتی اگر اهلش نیستی خوبه که فرصتی رو فراهم کنی تا آدم‌های دیگه بتونن قدم پیش بذارن. مثلا برو به یک پارک و شاد و خرم باش.

شهریور
معمولا آدم خونسرد و منطقی‌ای هستی ولی این هفته خاص ممکنه اینطوری نباشی. شاید بقیه کمی ناراحت بشن که مثل همیشه سر حوصله و شاد و منطقی نیستی ولی اصلا نگران این موضوع نباش. منطق همیشه هم خوب نیست. بعضی مواقع احساسات و غرایز باید راهنمایی رو در دست بگیرن. اگر مدتی است در مورد موضوعی سعی می کنه به خاطر منطق دهنت رو بسته نگه‌داری، الان وقتشه که خودت رو راحت کنی و در موردش حرف بزنی. نتیجه بهتر از چیزی خواهد بود که فکر می کنی.

مهر
دنیای بیرون در این هفته شلوغ خواهد بود ولی ذهن خودت حتی از اون هم شلوغ تر می شه: آماده باش! به راه‌هایی فکر کن که باعث می‌شن انرژی بگیری. تفریح و گردش رو توی برنامه جا بده و نیروهای خفته‌ات رو بیدار کن تا بتونی با شلوغی‌های دنیای بیرون بجنگی. فراموش نکن که از شنبه این هفته خورشید به خونه خودت رسیده و این یعنی یک منبع انرژی دیگه. پیش برو و کارها رو انجام بده.

آبان
حتی اگر کاملا مطمئن هستی که در دنیای اطرافت چی می گذره، باید منتظر یک سورپریز در آخر هفته باشی. درسته که زندگی عشقی‌ات چیزی که می خوای نیست اما از اونجایی که در روزهای شنبه و یکشنبه ماه به خونه سوم ارتباطات تو می‌رسه،‌می تونی امیدوار باشی که یک تغییر در این زمینه شروع بشه. تا جایی که می تونی صادق باش تا روابطی که پیش می یان، دنباله دار بشن.

آذر
یک هفته پر از رویا ولی مواظب باش در رویاهات غرق نشی. رویا خوبه اما اگر توش خیلی عمیق بشی ممکنه ارتباطت با جهان بیرون قطع بشه و وقتی چشم باز کردی و دیدی فاصله رویا با جهان بیرون خیلی زیاده، ناراحت کننده باشه. روز پنجشنبه و جمعه ماه به خانه صحبتت می رسه و این برای کسی که در رویا است ممکنه به معنی زدن یک حرف نامناسب باشه که ترجیح می داد گفته نشه. البته اگر از رابطه‌ای که توش هستی راضی نیستی یا فکر می کنی رابطه ای باید شروع بشه این وضعیت مناسبی است برای گفتن نظرت چون بسیار راحت تر از همیشه خواهی تونست حرف بزنی.

دی
توانایی‌ات در شناخت آینده بهترین ابزارت در این هفته است. ازش بهره بگیر و برنامه ریزی کن و محیط اطرافت رو تغییر بده. مسوولیت رو قبول کن و نظرت رو بگو. در روز شنبه و یکشنبه احساساتی که سعی می کردی مخفی شون کنی به سطح خواهند اومد و بقیه اونها رو خواهند دید. منتظر تایید یا تقبیح اونها نباش و چیزی که به نظرت درسته رو اجرا کن. ممکنه مجبور باشی در ایده‌آل‌هات کمی تخفیف قایل بشی، اینکار رو بکن تا زندگی خوش‌تر بگذره.

بهمن
حس می کنی که به اندازه کافی صبر کردی و نتایج انتظارت باید دیگه دیده بشن. این تغییرات رو خواهی دید ولی حداقل به یک هفته دیگه صبر نیاز داری. مثبت بمون و فکر بازت رو حفظ کن. کمک بیشتر در راهه و کارها راحت‌تر از اونی که فکر می کنی پیش خواهند رفت. فقط یادت باشه که به صدای قلبت هم به همون شفافی صدای مغزت گوش بدی و بر اساسش عمل کنی.

اسفند
این هفته، ایده‌های متضادی خواهد داشت. یکی بهت می گه که روی کاری که داری میکنی و تا حدی توش پیش رفتی تمرکز کن و یکی دیگه می گه دست به کارهای جدید بزن. سعی کن به هر دو صدا گوش بدی. کارهای جدید رو شروع کن ولی حسابی مواظب باش که باعث نشن کارهایی که تا حدی توشون جلو اومدی متوقف بشن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. u2u4u
  ۳ مهر ۱۳۹۱

  سلام. خیلی خیلی سایت زیبایی دارید. قالب سایتتون خیلی زیباست و خیلی خلاق عمل کردید. نام زیبا و تم زیبایی هم براش انتخاب کردید. مطالبش هم که متنوع و جالبند. آدم احساس می کنه داره یه جای هیجان انگیز و آرامش بخش قدم می زنه! همه اینها را گفتم که خواهش کنم همینطوری ادامه بدید. بدون شک خیلی موفق خواهید شد.
  • نگار یعقوبی
   ۳ مهر ۱۳۹۱

   اوه مرسی ! اول صبحی کللی انرژی گرفتیم 😉ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...