طالع رنگی هفته - 28 اسفند تا 4 فروردین - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۸ اسفند تا ۴ فروردین

طالع رنگی هفته – ۲۸ اسفند تا ۴ فروردین

فروردین
با اینکه اتفاقات غیرمنتظره، پیچیدگی‌های جدید به زندگی‌ات می‌یارن ولی کاملا این توان رو داری که سطح بالاتری از مسائل رو ببینی و مشکلاتت رو به خوبی حل کنی. این هفته درگیر کارهایی می شی که برات لذت بخش نیستن ولی تحملشون کن و کسی رو از خودت نرنجون. احساسی که در مورد نیاز به تغییر و هیجان داری تا حدی در این هفته جواب می‌گیره ولی صبور باش و منتظر هفته بعد بمون چون فان بیشتری منتظرته. خورشید آخر هفته وارد ماه تولد تو می‌شه و این شدیدا برات شادی آوره.

اردیبهشت
با اینکه کنترل خوبی روی احساساتت داری ولی به نظر می‌رسه که یک طوفان توی راهه که می‌تونه حتی به اون کنترل هم غلبه کنه. از تغییر نترس و اگر پیش اومد با سر برو توی شکمش. دو نفر در موردت قضاوتی میکنن ولی این صدمه‌ای به تو نمی‌زنه. اگر خواستی با کسی درد دل کنی حتما سراغ کسی برو که در موردت پیشداوری و قضاوت نداشته باشه و راحت بتونی براش حرف بزنی. آخر هفته با رسیدن دو سیاره به خونه دوازدهمت، برای پیدا کردن یک جای خصوصی و خلوت و دنج به مشکل برخواهی خورد پس از حالا به فکرش باش که برای خودت کمی فضای شخصی ذخیره کنی.

خرداد
حالا که ماه بالا سرت است و بهت می گه خودت رو توش نگاه کنی، وقت بذار و نگاهی عمیق بنداز به عمق وجودت و احساساتت و ببینن آیا برات حرفی دارن که مدتیه بهشون گوش نکردی یا نه. اینکار نیاز به کمی سکوت و آرامش داره ولی خودت رو توی این سکوت غرق نکن. آخر هفته مارس و اورانوس کنار هم قرار می‌گیرن و این برات کلی هیجان و اتفاقات تازه و تجدید دیدار می‌یاره. اگر با کسی به تنهایی ملاقاتی داشتی بهتره مجبورش نکنی به ریسک زیاد و بذاری باهات احساس امنیت کنه. یکشنبه این هفته بهترین موقعیت برای دلجویی کردن و ترمیم یک زخم توی یک دوستی خوبه.

تیر
هرچند که اکثرا ترجیح می دی بعد از دیدن شرایط واردش بشی، ولی این هفته فشاری، مجبورت خواهد کرد که بدون دید کافی به وسط جریان بپری. اینکار ممکنه خیلی نتایج خوبی برات نداشته باشه. یک راه اینه که سعی کنی در مقابل فشار مقاومت کنی؛ این ناموفقه. راه دوم اینه که قبل از اینکه طرفت تو رو به سمت چیزی که دوست نداری هل بده، خودت پیشقدم بشی و واردش بشی تا حداقل به سبک خودت توی آب سرد شیرجه زده باشی. در دنیای عاطفی هم رسیدن ونوس اغواگر به برج قوچ اونم درست توی خونه مسوولیت‌هات در مقابل دیگران باعث خواهد شد که کمی فعالتر و پر هیجان تر از همیشه به سراغ کسانی بری که ازشون خوشت می‌یاد. این خوبه. نشون بده که به کسی علاقمندی و بعد کمی عقب بکش تا خودش پا پیش بذار.

مرداد
یک کشش عاطفی باعث شده دیدت نسبت به واقعیت کمی مبهم بشه – نمی دونی آیا چیزی که فکر می کنی واقعا وجود داره یا فقط تویی که بهش دلبسته‌ای. حضور ماه از روز جمعه توی برج حامی‌ات هم این رو تقویت می‌کنه ولی در عوض بودن ماه در این نقظه نویدبخش هیجانات زیاد هم هست. آخر ساله و مهمونی‌ها در پیش رو ولی احتمالا توی یکیشون بیشتر از حالت مرسوم هیجان زده خواهی شد. خودت رو کنترل کن و زیاد هیجان نشون نده اما اونقدر هم جدای از جریان نباش که طرف متوجه نشه که حق داره پا پیش بذار.

شهریور
وضعیتی پیش می یاد که به چیزی که قبلا شدیدا اعتقاد داشتی، شک می کنی. این حالت طبیعی است و بارها و بارها در طول زندگی پیش می یاد. ازش نترس و خوشحال باش که حداقل حالا واقعیت رو فهمیدی. شک کردن توی هر چیزی خوبه. از روز جمعه که ماه از بالای برج فلکی‌ات عبور می‌کنه، خونسردتر خواهی بود و نگرانی‌هات کم می‌شن. تعطیلات اول بهار برای همه زمان پر انرژی بودن و شادی است و تو هم از این قاعده مستثنی نیستی و حتی یک مزیت هم نسبت به بقیه داری: نورافکن‌ها روی تو تنظیمه و در دو هفته آینده توی هر جمعی حسابی خواهی درخشید. ازش لذت ببر

مهر
کم نیار! تا اینجا پیش اومدی و بهتره دقیقا توی همین مسیر به راه ادامه بدی. آدم خاصیتی داری که همیشه بهش می گه بهتره مسیرش رو عوض کنه ولی این هفته به هیچ وجه به حرفش گوش نده و توی مسیری که هستی مدتی دیگه هم پیش برو. دیدن یک آدم در آخر هفته تغییرات جدی‌ات برات ایجاد خواهد کرد. اثرش رو الان نمی بینی و بعدا یاد این جریان خواهی افتاد. هر جا که می‌ری مرتب و منظم و دوست داشتنی باش. بزرگترین راز دوست داشتنی بودن هم اینه که خودت باشی و واقعی و نه در تلاش برای رسیدن به یک الگو. برج قوچ توی خونه هفتم و شانست در دوستی توی اینه که خودت شروع کننده باشی. منتظر نمون.

آبان
کمی ریسک پذیری می تونه توی این هفته حسابی به نفعت تموم بشه. وقتش شده که از محدوده‌های امنت کمی بیرون بری و کارهایی که حس می کنی دوست نداری رو با اشتیاق انجام بدی. آدم‌های زیادی می‌بینی ولی هیچ کدوم اونی که باید باشن نیستن. اشکالی هم نداره. دنیا همینه. اگر دنبال فضاهای رمانتیک هستی ، این اتفاق در جایی می‌افته که معمولا مرسوم نیست. توی پارتی دنبال رمانس نباش بلکه به فضاهای کار داوطلبانه، نمایشگاه و اینجور جاها بیشتر سر بزن. اگر هم دنبال این نیستی که به مهمونی‌های عید ادامه بده و خوش بگذرون.

آذر
چیزی بوده که همیشه دوستش داشتی ولی هیچ وقت سراغش نرفتی. توی تعطیلات عید امتحانش کن چون بودن ماه در برج فلکی‌ات بهت قدرت خیره کننده‌ای توی لذت بردن از تجربه‌های جدید می‌ده. همچنین خورشید از چهارشنبه که سال تحویل می‌شه وارد خونه پنجم (رمانس) آسمونت می‌شه و این همزمانه با ظاهر شدن ونوس اغواگر در آسمون و ترکیب همه اینها برات دو هفته پر از امکانات عاشقانه رو رقم می‌زنه. به دنبال جنبه‌های عاشقانه بودن در زندگی بهترین کاری است که توی تعطیلات عید از تو بر می یاد.

دی
حالا که سیاره مرکوری به خونه سوم ارتباطاتت رسیده، دوست داری همه چیز سریعتر از قبل به پیش بره. این سرعت باعث می‌شه تنظیم احساسات و دنیای بیرونی سخت بشه ولی اصلا نگران نباش چون توان برقراری این تعادل رو داری. چهارشنبه و در زمان تحویل سال خورشید و ونوس توی خونه قوچ کنار همدیگه قرار می‌گیرن و این ترکیب فلکی شرایط ایده‌آلی می‌سازه برای روزهایی پر از آمد و رفت و کمی هم هیجانات و برنامه‌های پیش بینی نشده. اگر قرار شد بین بی‌حوصلگی پر از تکرار و ریسک پر هیجان یکی رو انتخاب کنی، بدون شک انتخابت باید ریسک کردن و رفتن و کردن جاها و کارهایی باشه که قبلا نرفتی و نکردی.

بهمن
هیچ نیازی نیست تنها باشی یا حس کنی که لازمه به خودت فرصت شارژ مجدد بدی. سراغ دوستی‌ها و روابط کوتاه مدت و ساده برو و آدم های جدید رو ببین. از عصر همین امروز پر خواهی بود از خلاقیت و چه چیزی بهتر از محیطی جدید برای خلاقیت‌های جدید. اگر ازت کاری هنری خواستن حتما به تیم بپوند و بذار دست‌هات کمی کار کنن. آخر هفته خورشید برای تو کنار سیاره معمولا بی مسوولیت مریخ قرار می‌گیره و این یعنی باید کمی در روابط و رفت و آمدهات و حرف هایی که به بقیه می زنی دقت کنی چون ممکنه بیش از اون چیزی که فکر می کنی روی بقیه تاثیر داشته باشن.

اسفند
برای حل مشکلی که چند وقته وجود داره زمان کافی داشتی ولی به نظر می رسه هیچ وقت به شکل پایه‌ای سراغش نرفتی. حالا که سیاره مرکوری به برج فلکی ات رسیده – و تعطیلات رو هم پیش روت داری – شاید وقتش شده باشه که حوصله کنی و با یک بار جنگیدن، کار چیزی که هی توی ذهنت می چرخه رو تموم کنی. اگر قلبت داره تو رو به جهتی می‌کشه به حرفش گوش کن چون خورشید پر انرژی و ونوس توی خونه دوم با هم هستن و این بهترین نشونه است برای اینکه قلبت داره تو رو به راه صحیحی هدایت می کنه. روابط هم مثل سال‌ها باید نو بشن. از اینکار نترس و روابطتت رو تازه کن تا ببینی که طرفت هم با علاقه از این برنامه استقبال خواهد کرد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...