طالع رنگی هفته - 20 تا 26 خرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ خرداد

طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ خرداد

فروردین
هوشمندانه‌تر اینه که خشمت رو کنترل کنی. نشون دادن هر حسی که داری، الان انتخاب خوبی نیست. متاسفانه روابط عاطفی در شرایط خوبی نیستن و بهتره سعی نکنی از جزییات چیزها سر در بیاری. قبل از اینکه هر کاری بکنی، باید اول هدفت رو بشناسی و افکارت رو مرتبط کنی و اگر حرف زدی حواست باشه فقط از حقایق بگی و نه از احساسات مستقیم‌ات. جمعه مریخ وارد حوزه نپتون می شه و اگر تنش یا کشمکشی حس کردی، مقصر اونه؛ کسی از دوستانت رو مقصر ندون.

اردیبهشت
احساساتت به نظر بیش از حد قدرتمند می یان. فکرت رو باز نگه دار و نسبت به چیزهایی که در جریان هستن یا پیش خواهند اومد پیش قضاوت نداشته باش. لازم نیست به آدم ها اشتباهاتشون رو توضیح بدی. باهاشون دوست باش و مهربون و خودشون راه درست رو پیدا می کنن. اون یک نفری که فکرت رو اشغال کرده هم توی آخر هفته یا خودش می یاد یا باید ازش خبری بگیری. شرایط سماوی آخر هفته ، عالیه برای ایجاد تعادل بین رمانس و برنامه ریزی یا تخیل و واقعیت – اگر در رابطه هستی و می خوای پیشش ببری، بهترین وقته برای دست به کار شدن.

خرداد
این هفته حضور ذهن، حاضر جوابی و هوشت باعث می شه از یک شرایط خیلی سخت جون سالم به در ببری. شاید بهتر باشه کمی حواست رو بیشتر جمع کنی و کلا وارد وضعیتی نشی که ممکنه به تله بیافتی. شوخ طبعی ولی می تونه بسیار بهت کمک کننده باشه – بخصوص اگر بخوای رابطه ای رو شروع کنی. سیاره پر حرف مرکوری در مقابله با پلوتو قرار گرفته و اصلا تعجب نکن اگر پنجشنبه یا جمعه دچار کشمکشی شدی. از شنبه هفته جدیدی شروع می شه که اتفاق خوبی رو توش برات می بینم.

تیر
لازم داری که مدتی با افکارت تنها باشی ولی دیگران این اجازه رو نمی دن و می خوان افکارت رو باهاشون به اشتراک بذاری. معمولا توانایی مقاومت در مقابل دیگران رو داری ولی الزاما هم لازم نیست همیشه ازش استفاده کنی. اگر با کسی احساس راحتی داری کمی باهاش درد دل کن. از روز شنبه ماه توی خونه ۱۲هم پایانی تو است – جایی که رازها مخفی شدن. همزمانی این جریان با حضور ونوس در آسمون باعث می شه چیزهای جدیدی رو ببینی که قبلا ندیده بودیشون. این اطلاعات جدید به نفع تو کار خواهد کرد و حتی ممکنه یک اتفاق خیلی مهم توی زندگی ات بیافته. منتظر باش و از فضاهای نیمه روشن نترس.

مرداد
فشارهای روانی روی یک نفر دیگه یا حتی انفجار احساسی‌اش چیزیه که لازم داری تا تو هم به خودت بیای. حتی اگر احساس کنی که همه چیز تحت کنترلت است، بازهم یک هیجان عاطفی در پیش داری که ازش خبر نداری. خوشبختانه شجاعتت باعث می شه اتفاقاتی که در جریان هستن به نفع تو تموم بشن. از شنبه هفته قبل تا آخر این هفته، حضور ماه توی خونه گروه‌ها فرصت خوبی رو بهت داده برای یک جشن بزرگ یا لذت در یک گروه. اگر استفاده اش نکردی فرصت رو از دست نده. خبر خوب اینه که همه دوست دارن با تو وقت بگذرونن پس بهشون بپیوند و به دعوت‌ها جواب مثبت بده.

شهریور
با اینکه هفته کاملا اونطوری که دوست داشتی شروع نشده اما روزهای تنظیم تر و منطم تری در پیشه که از همین بعد از ظهر هم شروع خواهد شد. امروز قابلیت این رو داره که با گرفتن انرژی از تو، به یک روز هیجان انگیز تبدیل بشه. از آخر هفته هم اگر می خوای لذت ببری، باید خودت پیش قدم بشی و شادی رو به خودت تزریق کنی. سیاره حاکمت مرکوری از جمعه در تقابل با پلوتو است و از فرداش کنار اورانوس. اصلا تعجب نکن اگر حس کردی انرژی در هوا موج می زنه. کافیه کمی از این انرژی رو بگیری تا هفته بسیار شادی رو داشته باشی. اگر می خوای کار بزرگی رو شروع کنی یا حرف مهمی رو بزنی، این هفته موقعشه.

مهر
در مورد بعضی انتخاب‌های این چند وقت دچار شک شدی. پرسیدن سوال‌های مهم از خودت، بهترین کاریه که این هفته می تونی انجام بدی اما اصلا سراغ فکر کردن بیش از حد یا بدتر از اون تخطئه خودت نرو. روزهای آتی کمی خسته کننده هستن چون دید طولانی مدت به زندگی نداری اما این اصلا مشکلی نیست. کارهایی هستن که باید انجام بشن و بهترین استراتژی برای انجامشون ، انجامشونه. آخر هفته فرصت خوبی است برای کمی هیجان. ماه جوزا توی خونه نهم تو یعنی جاهای دور است و بهترین کاری که می تونی بکنی، رفتن به جایی است که قبلا هیچ وقت اونو ندیدی. احتمالا کسی برای بردنت به اونجا به دنبالت می یاد ولی اگر هم نیومد، خودت استین‌ها رو بالا بزن.

آبان
این حس تقویت شده که باید مدتی کنترلت روی کارها رو کمتر کنی و با شرایط پیش بری. چهارشنبه یا یکشنبه هفته دیگه، احساسات متضادی در پیش هستن. بهشون فرصت بده تا بگذرن و بیخودی باهاشون درگیر نشو. وضعیت سماوی تشویق کننده شرایط رمانتیک است ولی می تونه سوء تفاهمی غیرقابل درک برای تو رو هم پیش بیاره. اگر وارد رابطه رمانتیکی می شی، ریسک پیچیدگی‌هاش رو هم قبول کن. قولی که به کسی دادی رو زودتر اجرا کن تا هم اون خوشحال بشه هم خودت احساس سبکی کنی.

آذر
ممکنه فکر کنی که اخیرا چیزهای زیادی رو گفتی و شاید بهتر بود کمتر اطلاعات منتقل می کردی. اگر این حس رو داری، احساست درسته. اگر هم این حس رو نداری مواظب باش با لو دادن اطلاعات زیاد، ایجادش نکنی. به گذشته و آینده زیاد فکر نکن و برنامه‌هات رو کوتاه مدت بچین. آخر هفته پر استرس خواهد بود. سخت نگیرش و زمان بده تا بگذره. خیلی وقت ها آدم ها به چیزهایی که دوست دارن نمی رسن و مهارت اصلی‌شون باید این باشه که روحیه رو حفظ کنن و پیش برن.

دی
اوه! یک دوست خوب یا پارتنرت ممکنه بسیار احساساتی بشه و تو رو هم از دنیای منطقی‌ات بیرون بیاره. دوست نداری مشکلات آدم های دیگه به مشکلات تو اضافه بشه ولی در این هفته این اتفاق می افته. اشکالی هم نداره و این بخشی از دوستی است. خبر جدیدی برات در راهه که کمی توی ذوقت می زنه ولی لازم نیست سرش بجنگی. راستش رو بگم از زندگی عشقی هم اخبار بسیار مثبتی نمی رسه. کمی کشمکش خواهی داشت ولی در عوض آدم های خوبی رو هم به خودت جذب می کنی. برخورد شاد با اتفاقات بد بهترین اسلحه‌ات است؛ لبخند بزن و بگذر.

بهمن
سر یک دوراهی روانی هستی. از یکطرف ممکنه توی احساساتت غرق بشی و از یک طرف ممکنه با انجام یک عمل، به اونها غلبه کنی. متاسفانه هیچ نشونه ای توی آسمون نیست که کدوم یکی از این دو کار بهتره. اما این رو بگم که «ندونستن» هیچ وقت شرم‌بار نیست. وارد شدن در یک گفتگوی با معنا با یک نفر ممکنه کاملا بهت کمک کنه و از آخر هفته هم خبرهای خوبی می رسه. ماه جوزا توی خونه پنجم تفریحات و بازی‌ها است و این یک دعوته برای برنامه ریزی یک برنامه مفرح که حتی ممکنه منجر به یک رابطه عاطفی قوی بشه. یک کلمه دلگرم کننده یا یک لمس آروم تنها چیزیه که لازم داری برای انتقال یک پیام بسیار قوی.

اسفند
احتمالا برای ایستادن روی اعتقادات و نظراتی که داری با کلی دردسر مواجهی. عده ای از دوستان نظری مخالف دارن و به شکل منطقی به استدلال‌ها گوش نمی دن. در این شرایط بهترین کار اینه که استدلال‌های خودت رو واضح بیان کنی، به استدلال‌های بقیه گوش بدی و انتخابت رو انجام بدی – اصراری هم نداشته باشی که همه منطقی عمل کنن. اگر از عشق لذت می بری (کی نمی بره؟) به آخر هفته چشم بدوز، ونوس داره توی خونه پنجم رمانس می رقصه و این فرصتی عالیه برای رمانس. اگر در رابطه ای استفاده اش کن و اگر نیستی ، حواست باشه که فضا پر از عشقه و یک اشاره ممکنه منجر به چیزهای بزرگی بشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. lemon
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

    با اینکه زیاد به فال و طالع بینى اعتقادى ندارم ولى نمىدونم چرا همیشه انقدر با اشتیاق فال هفته ى رنگى رنگىمو مىخونم!;-)
    واسه خرداد که از شنبه به بعد خوب بود,امیدوارم همه مون هفته ى خوبى پیش رو داشته باشیم.
    مرسى از سایت خوبتونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...