طالع رنگی هفته-از23 تا 30 - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۳۰ بهمن

طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۳۰ بهمن

فروردین
سخته قبول کنی که به همه چیزهایی که می خوای نمی تونی برسی. تلاش برای رسیدن به همه چیز، فقط باعث عصبانیت و آشفتگی می‌شه پس بهتره مواظب این اشتباه باشی. رسیدن ماه به صورت فلکی تو در روز سه شنبه برات هیجان به همراه می‌یاره ولی مواظب باش که با یک صحبت تلخ، آدم‌ها رو ناراحت نکنی.

اردیبهشت
تلاشت برای رابطه با یک نفر اونجوری که فکر می کنی پیش نمی‌ره. حتی ممکنه باعث ناراحتی هم بشه. اما این نباید باعث بشه سراغ رابطه نری. تقارن زحل و ونوس بهت می‌گه که در مورد فانتزی‌های رمانتیک احتیاط کنی و این هفته رو سعی کنی با واقع بینی بگذرونی. خوشبختانه این تلاش برای ساختن، در طول زمان باعث خوشحالی زیادی خواهد شد پس با حوصله و دقت کار کن و برای آینده برنامه ریزی.

خرداد
متولد خرداد معمولا می تونی راحت و خوب باشه و در هر شرایطی خودش رو سازگار کنه و با قدرت به زندگی ادامه بده ولی این هفته، هفته خیلی خوبی نیست. احساس خستگی طبیعی خواهد بود و نباید نگرانش بشی. روز سه شنبه و چهارشنبه فرصت های خوبی هستن برای رفتن به سراغ کاری که مدت ها است عقبش انداختی. شاید لازم باشه آخر هفته کمی برای خودت وقت بذاری و به زندگی شخصی ات سر و سامون بدی.

تیر
ذهن ناخودآگاهات داره تو رو از یک چیز ناشناخته می‌ترسونه. اگر می خوای این ترس بریزه، در سطح خودآگاه به مشکلت فکر کن و ببین واقعا چه چیزی هست که باید سراغش بری ولی نمی‌ری و وقتی شناختیش در طول این هفته بهش حمله کن. از چهارشنبه تا یکشنبه بعد زمان مناسبی است برای یک کار گروهی. اگر چیزی توی برنامه نیست، هماهنگش کن. حرفی هم می‌شنوی که ناراحتت می کنه ولی به سادگی از کنارش بگذر و بدون جواب دادن،‌ باعث شو که کلا ماجراش فراموش بشه

مرداد
وقت کمی عقب نشینی به داخل خونه و اتاق خودت و خستگی درکردن فرا رسیده. اگر حس کردی باید حتما کاری رو انجام بدی اینکار رو بکن چون ممکنه زمان بگذره و این کار برای همیشه توی ذهنت باقی بمونه ولی فراموش نکن که بهترین نقشه آخر هفته یک مردادی در این هفته، تنبلی توی خونه و استراحت کردنه. اگر قراره کسی رو ببینی قرارت رو توی یک جای راحت و ریلکس بذار و از هیجان دوری کن تا بهت حسابی خوش بگذره

شهریور
معمولا کنترل خوبی روی احساساتت داری ولی این هفته فرصتی بذار، خودت رو ول کن و احساساتت رو بروز بده. گوش دادن به قلب حداقلتوی این هفته، گمراهت نخواهد کرد. برج ثور می‌درخشه و در یک جای نامرسوم احساس راحتی خوبی خواهی داشت. شاید کسی با فرهنگ متفاوت رو ببینی و بر خلاف انتظارت، با هم جور باشین و لذت ببرین.

مهر
در این هفته توی اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و انواع تکنولوژی‌های مشابه فعال باش و لذت ببر. برای ارتباطات اجتماعی از طریق اینترنت وقت بذار و به یکی دو نفر از دوستای قدیمی ایمیل بزن و احوالپرسی کن. اینکارها باعث می شه توسط کسی دیده بشی که هیجان جدیدی به زندگی‌ات‌ می‌یاره. آخر هفته ماه برج ثور توی خونه صمیمیت‌ات است و باید آمادگی داشتی باشی با کسی کمی نزدیک‌تر بشی. آدمی آروم و مهربون بهت توجه خواهد کرد؛ به توجه‌اش جواب بده.

آبان
نسبت به کسایی که در زندگی‌ات بودن و هستن احساس فشار عاطفی می‌کنی. خاطرات چیزهای سختی هستن و برای غلبه بهشون باید کسایی که اطرافت هستن بهت کمک کنن. گرفتن این کمک خجالت نداره. در چهارشنبه این هفته به بعد در بهترین تعادل ممکن بین احساس و عقل هستی پس وقت خوبیه برای تصمیم گرفتن.

آذر
بودن ماه دلو توی خونه سوم ارتباطات احتمالا کمی این هفته‌ات رو شلوغ می‌کنه. از یکطرف می‌خوای کارهای قدیمی رو ببندی و به انتها برسونی ولی در عین حال بخش زیادی از زمان هم صرف ارتباط با دیگران می‌شه و این همه چیز رو پیچیده می‌کنه. از همیشه کمی فیزیکی‌تر باش تا از زندگی و رابطه رضایت بیشتری ببری و مطمئن بشو که در موقع عصبانیت حرف تندی به کسی نخواهی زد. یک حرف تند می‌تونه کل این دو هفته شادت رو خراب کنه.

دی
احساس نیاز به کمی تنهایی توی این هفته خود نمایی می کنه و به این راحتی هم نمی‌تونی ازش بیای بیرون. با خودت راحت باش و به حس نیاز به تنهایی ات احترام بذار. اگر این حس نیاز به تنهایی یا تمرکز رو برآورده کنی، آخر هفته می تونی دنبال تفریح باشی چون ماه برج ثور درست توی خونه پنجم رمانس و تفریحاتت قرار گرفته. اگر جایی دعوت نیستی، یکی رو دعوت کن.

بهمن
توی هفت روز آینده حس ششمت قوی و بیداره و بهتر از همیشه می‌تونی حدس‌های دقیق و خوب بزنی. اما دقت کن که اگر تصمیمی که گرفتی فقط و فقط وابسته به حس ششم باشه ممکنه بعدا پیشیمون بشی. اگر می‌خوای روی گروهی تاثیر بذاری یا توجه فرد خاصی رو به خودت جلب کنی، سعی کن خودت باشی و بدون که برای جذابیت هیچ نیازی به هنرنمایی خاصی نداری. صادق بودن و پرهیز از پیچیده کردن چیزها توی حرف یا عمل، به عنوان بهترین عنصر جذب کننده برات کار خواهد کرد. آخر هفته شادی منتظرته.

اسفند
مهم نیست که این هفته چیکار کنی، به هرحال تا حدی ناراحتی همراه فعالیت خواهد بود و خستگی‌ای که حس می کنی به این سرعت رفع نمی‌شه. یک صحبت ساده ممکنه باعث شروع یا تقویت یا اطلاعات جدید در مورد یک رابطه عاطفی بشه. اگر تنها هستی و علاقمند به آشنایی با کسی، خجالتی نباش و با آدم‌های جدید سر صحبت رو باز کن یا بهشون فرصت بده بیان جلو و حرف بزنن. خودت باش و کلمات ساده استفاده کن تا به موقع همه چیز عمیق و جدی‌تر بشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...