طالع رنگی - 22 تا 28 آبان - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۲۲ تا ۲۸ آبان

طالع رنگی – ۲۲ تا ۲۸ آبان


فروردین
در این هفته بالاخره نتیجه کاری که مدت‌ها منتظرش بودی رو می بینی. اگر بحث رابطه باشه این موضوع باعث عمیق‌تر شدن رابطه‌ات می‌شه و اجازه می ده به کسی که می خوای نزدیک‌تر بشی. شدیدا توصیه می شه که در صورت برخورد به یک شرایط خیلی عاطفی، سرعتت رو کم کنی و توی هیجان تصمیم نگیری. مریخ وارد قوچ می شه و این یعنی باید همه تلاشت رو بکنی که در حالتی که دنیای اطرافت متلاطم می شه، کنترل خودت رو حفظ کنی و زمان بدی تا این تلاطم تموم بشه.

اردیبهشت
به نظر هفته ساده‌ای نخواهد بود و افکار و احساسات تند و تیز از حالا به وضوح دیده می‌شن. اگر شروع می کنی به کنار زدن لایه‌های رویی چیزی تا به عمقش برسی، بدون که داری کار مفیدی می کنی ولی خیلی احتیاط کن که تنش نالازم درست نکنی.

خرداد
کاری که فکر می کنی تموم شده نیازمند کمی کار بیشتره. اگر بار اول سعی کردی تند تند انجامش بده حالا وقتشه که یکبار دیگه قدم به قدم وقت بذاری و روش کار کنی. در مورد مسائل عاطفی هم همین جریان صادقه. مواظب باش اگر کاری رو شروع می کنی همون بار اول صحیح انجامش بدی. قبل از گفتن هر چیزی دوباره فکر کن و سعی نکن از طریق صدمه زدن به بقیه، برنده چیزی بشی. بطور خاص در این هفته از گفتن «من اینطوری هستم» اجتناب کن تا روابطت رو خراب نکنی.

تیر
هفته شلوغی است و امید چندانی به استراحت و تنبلی نداشته باش. حتی اگر شرایط شلوغ و پیچیده باشه، با همراه کردن پشتکار و انگیزه می تونی بهش غلبه کنی. از چهارشنبه به بعد برج عقرب به خونه پنجم (رمانس) می‌رسه و چیزهای جدیدی در زندگی ای عاطفی‌ات برای خودت آشکار می شه. این زمانیه که باید در مورد احساساتت با بقیه صادق باشی تا رابطه‌ات رو به یک پله بالاتر ارتقاء بدی.

مرداد
خبر مناسبی نیست ولی باید در این هفته منتظر کشمکش‌هایی سر قدرت و کنترل و اینجور چیزها باشی. آدم‌ها معمولا از کشمکش فرار می کنن ولی می تونی این کشمکش رو نکته مثبتی ببینی برای شناختن بیشتر و شروع گفتگو در مورد چیزهایی که هی سعی می کردین سراغشون نرین. ترسیدن از یک چیزهایی دردناک تر از خود اون چیزها است و این هفته فرصتیه تکلیفت رو با چند تا از این چیزها تعیین کنی. قوی باش و پیش برو.

شهریور
گفتن یک راز به یک نفر دیگه گاهی ممکنه درست باشه و گاهی کاری خیلی خطرناک. این هفته بهش فکر میکنی و شاید بهتر باشه رازت رو به کسی بگی. فراموش نکن که گفتن راز کسی به کس دیگه با اینکه باعث می شه به نفر دوم نزدیکتر بشی، تو رو از نفر اول دور می کنه. از روز چهارشنبه سیاره زحل که معمولا معقوله به برج عقرب می‌رسه و این یعنی می تونی اطلاعات جدیدی به دست بیاری یا با گفتن چند کلمه ماجرایی رو حسابی داغ کنی. اگر دوست داری آتیش به پا کنی، الان وقتشه.

مهر
خرید! ظاهرا زمان یک خرید خوب فرا رسیده. اگر می خوای هفته رو شاد بگذرونی با یک دوست خوب به خرید برو و چیزی که اینهمه وقته توی فکرت می چرخه رو بخر. قدرت‌های چونه زنی ات رو هم دست کم نگیر. اگر بلدی که هیچ ولی اگر بلد نیستی این هفته موقعیت مناسبی است که چونه زدن رو تمرین کنی. از چهارشنبه تاش نبه در رابطه عاطفی ات ممکنه یک آزمایش بزرگ پیش بیاد که هر دو طرف با سربلندی ازش بیرون میاین و باعث خوشحالی‌تون می‌شه.

آبان
درسته که تفاوت عقیده چیزیه که باید پذیرفتش و باهاش کنار اومد اما در طول این هفته بهتره خیلی روش تاکید نکنی و به پر و پای کسی که باهات هم عقیده نیست نپیچی. توجه داشته باش که لازم نیست آدم برای اثبات اینکه حق باهاشه، کل یک رابطه یک فرصت رو خراب کنه. آماده فرو رفتن خورشید توی برج عقرب باش چون چنین اتفاقی ممکنه دید بقیه نسبت به تو رو تغییر بده. از هر حرکت خشن دوری کن و سعی کن با دوستی و پذیرش، هفته رو بگذرونی.

آذر
با اینکه معمولا معتقدی که زندگی رو نباید سخت گرفت ولی این هفته رو مجبوری کمی سخت تر بگذرونی. حتی یک صحبت ساده ممکنه یکهو خیلی جدی بشه و باید هر لحظه آماده باشی که درگیر مسائل جدی بشی. دوستانه برخورد کردن همیشه کمک می کنه. قرار نیست حتما ثابت بشه نظر کی درسته و نظر کی غلط بلکه بهترین چیزی که در این بحث ها می تونی نشون بدی اینه که برای طرفت احترام قائلی و آدم با گذشتی هستی.

دی
بقیه دارن شرایط زندگی رو سخت می کنن؛ بخصوص اگر تو هم تلاش نکنی باهاشون کنار بیای و عقایدشون رو بپذیری. مثل همه دوست داری برنامه‌های خودت رو پیش ببری ولی لازمه برای جلوگیری از کشمکش، بازبینی‌شون کنه و اگر لازمه کمی تغییرشون بدی. درسته که برنامه‌هایی که ریخته بودی به نظرت خوب بوده اما این جریان باید دو طرفه باشه و تغییر بهتر از اصرار روی همون کارهای قبلی است. از روز جمعه مریخ تو ماه‌ات ظاهر می‌شه و زمان مناسبی است برای در دست گرفتن کنترل فیزیکی در رابطه عاطفی.

بهمن
تحمیل کردن چیزها به بقیه کار مورد علاقه‌ات نیست اما مسوولیت‌هایی داری یا برعهده‌ات گذاشته می‌شه که این رو اجبار می کنه. خونسرد موندن در این هفته راحت نیست چون فشار کار باعث می شه استرس بالا بره و این تاثیر منفی داره توی روابط فردی. رسیدن ماه به برجت در یکشنبه بعد باعث می شه فرصت خوبی داشته باشی برای گوش کردن به قلبت و اینکه واقعا از زندگی چی می خوای.

اسفند
یکی از دوستانت نیاز به ساپورت احساسی داره ولی این ساپورت به چیزی بیشتر از یک همدلی خواهد رسید – شاید یک دوستی عمیقتر از قبل. با اینکه شرایط ممکنه به نظر سخت برسه اما اگر دقیق فکر کنی می تونی کمک خوبی بده که کلا وضعیت رو عوض می کنه. از روز چهارشنبه این احتمال هست که آدم جدیدی توی زندگی ات ظاهر بشه. این حضور اول خیلی کم رنگ به نظرت خواهد رسید ولی کم کم می تونه اونقدر پر رنگ بشه که بخش مهمی از زندگی روزمره‌ات رو تشکیل بده. به اطرافت نگاه کن و به بقیه فرصت بده جلو بیان.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. فاطیما
    ۳۰ آبان ۱۳۹۱

    خیلی عالی بود ممنون.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...