طالع رنگی - 15 تا 21 آبان - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱۵ تا ۲۱ آبان

طالع رنگی – ۱۵ تا ۲۱ آبان


فروردین
باید به کار ادامه بدی و این سخته. چند وقتیه است که فشار کارهای جدی زیاد شده و نیاز به استراحت داری ولی فرصت نمی شه و متاسفانه این شرایط حداقل یک هفته دیگه هم ادامه خواهد داشت. توی زندگی خصوصی‌ات نیاز به محرک‌های جدید داری تا انگیزه‌های جدید بهت قدرت شروع‌های مجدد یا استارت زدن کارهای جدید در رابطه قبلی رو بدن.

اردیبهشت
به هیچ وجه لازم نیست سعی کنی احساسات رو مخفی کنی. حتی اگر فکر می کنی بروز دادن احساسات به ضررت تموم می شه اینکار رو بکن. کسی سعی می کنه کمکت کنه ولی در عین کمک مشکلات بیشتری برات درست میشه و حتی ممکنه ترجیح بدی تنها کارها رو پیش ببری و دردسر کمتری داشته باشی. اگر کسی سعی کرد کمکی بکنه و نخواستی، دقت کن که بهش نشون بدی از اینکه سعی‌اش رو کرده، ازش ممنونی. اواخر هفته با قدرت گرفتن ماه تازه توی خونه ات، باید انتظار یک جدال عاطفی رو داشته باشی.

خرداد
دغدغه‌های مالی می تونن روی روحیه هر کسی تاثیر بذارن؛ حتی تو. برای بهتر کردن وضع سعی نکن پول بیشتری به دست بیاری بلکه سعی کن در طول این هفته از دو سه تا خرج اصلی‌ات بزنی و مجموعش رو جای دیگه‌ای که در طولانی مدت شادی بیشتری می‌یاره استفاده کنی. در روز شنبه ماه برج میزان وارد خونه پنجم (رمانس) می‌شه و این یعنی آخر این هفته و هفته بعد هیجاناتی توی خودشون خواهند داشت. چراغ سبز رو نشون بده (:

تیر
این روزها این ریسک رو داری که حس مالکیتت ، رابطه‌ات رو خراب کنه یا اصلا نذاره شروع بشه. سعی کن تحمیلی به کسی نباشی و به اطرافیانت فضای بیشتری برای نفس کشیدن بدی تا بتونن با اشتیاق بهت فکر کنن. اگر در طول این هفته فکر کردی روزی بده یادت باشه که ماه نصفه است و یک تغییر دیدگاه می تونه کاملا فضای اطرافت رو عوض کنه. سعی کن کشف کنی که چه تغییری توی رفتارت میتونه رفتار متقابل بقیه رو تحت تاثیر قرار بده و عوضش کن. اگر دیدی چیزی درست کار نمی کنه،‌ با اصرار ادامه‌اش نده.

مرداد
انجام دادن کارها در صبح و استراحت در تمام طول بعد از ظهر وسوسه خوبیه ولی خیلی وقت‌ها کار نمی کنه. این هفته هم زندگی‌ات همین خواهد بود. تلاش نکن کارهایی رو تموم کنی تا بعدا فرصت استراحت داشته باشی. کارها دوباره ظاهر می شن. سعی کن از انجام کارها لذت ببری و سرعتشون رو به اندازه ای کم کنی که دائما خسته نباشی. این هفته صحبت از اعماق قلب شدیدا توصیه می شه حتی اگر اولش فکر کنی از اینکار خجالت می کشی.

شهریور
دوستی نیاز به کمک داره و خوبه که بخشی از کارهای خودت رو برای کمک بهش کنار بذاری. ممکنه این درخواست کمک مستقیم باهات مطرح بشه یا لازم باشه خودت اونو ببینی. به هرحال بسیار خوبه اگر بتونی به کسی که دوستش داری کمک کنی. سیاره حاکمت عطارد از روز سه شنبه وارد سیر نزولی‌اش می‌شه و برای سه هفته این وضعیت در خونه ریشه‌هات ادامه داره. بهترین وقت است برای اینکه با خودت خلوت کنی و دنبال خودسازی روحی در خونه خودت باشی. آرامش رو تمرین کن و به اعتقادات فکر کن.

مهر
روی شغل، کار، درس و اینجور چیزها تمرکز کن. به برنامه‌هات در این رابطه فکر کن و استراتژی ات رو مشخص کن که هفته‌های بعدی راحت باشی و هی توی فکرت نچرخه جه الان چی می شه. در ضمن! از جمعه با حضور مشتری و زهره ماه در خونه ات بهترین زمان کارهای رمانتیکه هرچند که باید مواظب تاثیرات سیاره‌های نزدیکت پلوتوی مشکوک و اورانوس به دست نیومدنی هم باشی.

آبان
برای شروع یک کار جدی لازمه آدم خوب استراحت کرده باشه. الان زمان استراحت است. برج سرطان بالای سرت است و هیچ کس نباید به تنبلی‌ای که دوستش داری، ایراد بگیره. حق داری شروع آروم و با حوصله‌ای داشته باشی ولی بعدش منطقی است که کمی سرعت بگیری تا خیلی از مقصد فاصله نگیری. در زندگی عاطفی هم اوضاع مشابهی برقراره. ماه نیمه بالا سرت است و نیازمند آرامش و خلوت شخصی خودت هستی. با عجله این خلوت رو با کسی تقسیم نکن.

آذر
حرف‌های بزرگ و ایده‌های بزرگ در این هفته دردسرساز خواهند شد؛ اگر درست بهشون فکر نکرده باشی. عطارد پیامرسان توی خونه تو از سه شنبه برعکس حرکت می‌کنه و این ممکنه مشکلاتی رو – بخصوص هنگام حرف زدن – برات ایجاد کنه. سعی کن تنها تمرکزت برای پیشبرد کارها روی حرف نباشه و یک عمل واضح هم همراهشون کنی. اگر لازمه محبتت رو نشون بدی حتما از هدیه استفاده کن یا اگر قراره سر کار حرفی زده باشه، نمونه کارهات رو همراهت داشته باش.

دی
در اطرافت کشمکشی هست که آروم شدنش به چند روز دیگه زمان نیاز داره. هفته که به آخرهاش برسه آدم‌های درگیرش بیشتر در مورد احساسات و ناراحتی‌هاشون حرف خواهند زد و این کشمکش بیشتر به چشم خواهد اومد ولی دقیقا همون موقع است که شروع به حل شدن می کنه. پنجشنبه و جمعه برات روزهای جالبی خواهند بود و از تجربیاتی که پیش می یاد استقبال کن. یک سفر می تونه برات تغییر بزرگی ایجاد کنه.

بهمن
هرچند کار کردن با بقیه رو دوست داری ولی مسائل احساسی در محیط کار، راحتی خیالت رو می گیرن. حس نیاز به سفر و‌ آزادی‌ات بیشتر شده و باید دقت کنی که این احساس باعث نشه به دیگران فشار زیادی بیاری. نشون دادن اینکه حاضری سر مسائل مورد نظرت مذاکره کنی یا از بعضی‌هاشون کوتاه بیای تا به بقیه شون برسی زندگی ات رو راحت تر خواهد کرد. در این هفته با خودت مشخص کن که چه چیزهایی برات مهمتر از بقیه چیزها هستن و حاضر شو که بعضی ها رو به نفع بعضی‌های دیگه از دست بدی.

اسفند
استفاده از قدرت‌های خلاق و ذهنی‌ات چیزیه که بالاخره فرصتش رو پیدا کردی. از این زمان استفاده کن تا بخش‌هایی از علایقت که معمولا فرصت نمی کنی بهشون برسی رو پرورش بدی. سعی هم نداشته باش با کاری که می کنه همه رو تحت تاثیر قرار بدی. پروژه‌ای انتخاب کن که ازش لذت می بری و پیش برو. از این قوه تخیل در روابط عاطفی‌ات هم استفاده کن و اگر در رابطه هستی ابتکار جدیدی توش بیار و اگر به دنبال رابطه می‌گردی، جای جدیدی دنبالش بگرد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...