طالع رنگي هفته - ١٢ تا ١٨ فروردين - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ١٢ تا ١٨ فروردین

طالع رنگی هفته – ١٢ تا ١٨ فروردین

فروردین
انرژی خوبی داره تو رو به پیش می‌رونه. انرژی‌هات رو با خیالات غیرواقعی و برنامه ریزی سفرهایی که نمی تونی سراغشون بری حروم نکن و در عوض این انرژی خلاق رو صرف کارهای واقعی ‌ای بکن که می تونی توی کوتاه مدت انجامشون بدی. این انرژی خلاق که داری چیزیه که بقیه حسرتش رو می خورن پس ازش خوب استفاده کن و خودت رو جلو بنداز. بیشتر از اینکه به چیزهایی فکر کنی که در آینده می شه انجام داد، به این فکر کن که الان چه کارهایی باید بکنی. این هفته واقعا ممکنه داغ‌ترین هفته عشقی سال بوده باشه چون مریخ و ونوس از شنبه توی برج حمل بودن و اونجا هم می‌مونن.
اردیبهشت
اگر فکر کردی باید از یک جمع دوری کنی تا راحت‌تر باشی، اشتباه می کنی. این هفته به نفعت است که توی جمع‌های کمی بزرگ شرکت کنی و نظرت رو بگی؛ زمان شارژ باتری‌ها گذشته و حالا باید از انرژی جمع شده استفاده کرد. اگر پیش اومد که با موقعیت ترسناکی روبرو بشی، اینکار رو بکن. آخر هفته ممکنه حس کنی شرایط جوری که می خواستی یا الان می خوای نیست اما مهارت «حرکت با جریان آب» رو تمرین کن و ممکنه رمانس خودش به سراغت بیاد.

خرداد
حضور مهیج ماه توی خونه هفتم (پارتنر) نشون دهنده یک هیجان عاطفی خارج از کنترله. فراموش نکن که بودن خورشید در کنارت، به تو یک مزیت نسبی توی بحث می ده پس نظر مثبتت رو حتما بگو و ابراز کن که تو چه نقاط مثبتی توی موضوع مورد بحث می بینی و طرفت هم اونها رو خواهد دید. توی این هفته کمک کردن به دیگران برات شانس می‌آره. هر جا لازم شد کمک کن و حتی اگر امکان کمک کردن خود به خود پیش نیومد، خودت به سراغش برو و مثلا یک روز سری بزن به انجمن‌های خوب ولی کمتر شناخته‌ شده‌ای مثل خانه وفا یا خانه سالمندان محل و موجودات زنده و آدم‌ها رو خوشحال کن. عوض اینکار رو خیلی زود خواهی دید.

تیر
آمادگی این رو داری که یک چیزی رو در زندگی‌ات نو کنی. کار، دوست، ایده یا یک پروژه تازه. مواظب باش که وارد کردن این چیز جدید توی زندگی برای فرار از یک چیز قدیمی که باید باهاش مواجه بشی نباشه. در مسائل مربوط به زندگی، همیشه سخت‌ترین قدم، اولین قدمه؛ اون رو که برداری کارها خودشون جلو می‌رن. در زمان تفریح، گسترده‌تر کردن فضا بهت کمک خیلی زیادی خواهد کرد. به جاهایی برو که قبلا نرفتی یا آدمی رو ببین که قبلا ندیدی و این برات یک شانس بزرگ می‌یاره.

مرداد
با اینکه احساساتت از نظر خودت دارن واضح و واضح‌تر می‌شن اما گویا بقیه هنوز اونها رو ندیدن. خبر خوب اینه که در این هفته با رسیدن مریخ به برج حمل در روز شنبه، آدم‌ها بسیار راحت‌تر بهت گوش خواهند کرد و از اون مهمتر به احتمال بیشتری حرفت رو خواهند فهمید. از گفتن چیزهایی که دوست داری بقیه بدونن دریغ نکن و با احساساتت راحت باش. این اتفاق همچنین باعث داغ‌تر شدن مسائل رمانتیک زندگی می‌شن اما متاسفانه این تویی که شرایطش اینقدر برای مکالمه خوبه و احتمالا اگر طرفت رو به حال خودش رها کنی، ممکنه اصلا پا هم پیش نذاره. خودت فعال باش.

شهریور
این هفته هفته استراحت است – حتی به قیمت عقب افتادن کارها. در ضمن یک وظیفه سخت هم در این هفته انتظارت رو می‌کشه که باعث ناراحت یک نفر می‌شه ولی باید انجامش بدی. از سه شنبه بعد، شکستن یکی دو تا قانون ضرر حادی به کسی نمی‌زنه پس اگر لازم شد، به نیازهای خودت اهمیت بیشتری بده تا قواعد و اصول – البته تا جایی که دستگیر نشی و کسی رو هم اذیت نکنی (: کسی بهت تلفن می‌زنه و چیزی می گه خوشحال می شی. این خوشحالی رو خیلی سریع نشون نده و بذار تا عمق وجودت نفوذ کنه.

مهر
کشف اینکه امسال باید به کدوم سمت بری، کار این هفته‌ات نیست. خورشید با تمام نورش ژوپیتر رو روشن کرده و به هر چیزی نگاه کنی اونقدر پر نوره که به راحتی مشکلاتش دیده نمی‌شن. برات حتی یک اتفاق ساده‌ هم می‌تونه جوری به نظر برسه که انگار قراره زندگی‌ات رو عوض کنه و این شرایط دقیقا وقتی است که باید مواظب باشی تصمیم بزرگی توش نگیری. آخر این هفته سیاره‌ها توی رابطه‌ات بالا و پایینی ایجاد می کنن که بد هم نیست ولی به هرحال چیزهایی رو تجربه خواهی کرد که با بقه زمان‌ها فرق دارن.

آبان
حالا که ماه داره از خونه دوم منابع فردی‌ات می‌گذره، به یکی از دارایی‌هات علاقه خیلی زیادی نشون می دی. چیزی که نباید فراموش کنی اینه که برای یک متولد آبان، اعتماد به نفس مهمترین دارایی است که باید منبع الهامش باشه. موقعیتی برای رقص داری که بهتره از دستش ندی؛ حتی اگر به جمعی دعوت نشدی، خودت در روز چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه کمی در خلوت خودت برقص تا ببینی بودن ماه برج دلو توی خونه یک آبانی، چطوری می‌تونه به رقصش در بیاره. اگر مشکلی پیش اومد، یک نفس عمیق و لبخند می تونه حلش کنه ولی احتمالا حتی اونم پیش نمی یاد. این هفته هفته آروم بودن و رقصیدنته

آذر
ماه که به خونه‌ات می‌رسه، کار کمی برات سخت می‌شه چون مدتی است که با احساسات خودت راحت نیستی و دوست نداری نور چندانی روشون بیافته. البته مشکلات اقتصادی هم به این سختی دامن می زنن و مهارت اصلی تو باید این بشه که با چیزهایی که داری خوش بگذرونی. خوبی آخر این هفته اینه که دو تا عاشق آسمون یعنی مارس و ونوس کنار هم هستن؛ اونهم درست توی خونه خلاقیت تو که این نوید بخش چند روز شاده (اگر خلاقیت کافی به خرج بدی). از کار جدید نترس و اگر در رابطه‌ای هستی، یک چیز جدید توش رو کن تا طرفت حسابی ذوق کنه و آستین‌هاش رو بالا بزنه برای سهم خودش از کارهای جالب.

دی
با اینکه معمولا منبع الهام و انرژی بقیه هستی ولی این هفته رو بهتره کمی از جمع‌ها دوری کنی و به خانواده برسی. حتی ممکنه ترجیح بدی توی اتاقت مخفی بشی و بذاری ماه به آرومی از خونه «رازها»ت عبور کنه بدون اینکه چیز خاصی رو لو بده. برای آخر هفته هم خیلی نقشه نکش چون یک اتفاق خوب غیرمترقبه همه چیز رو به هم می‌زنه. اگر با کسی در رابطه هستی و بهت پیشنهاد جدیدی می ده حرفش رو قبول کن و اگر با کسی در رابطه نیستی، این هفته رو با خودت بگذرون.

بهمن
درسته که توی دنیای فیزیکی خیلی چیزها ثابته ولی در سطح روحی تغییرات بزرگی منتظرته. این تغییرات شاید یک سالی طول بکشن و شاید حینش کمی احساس تنهایی کنی ولی در نهایت از نتیجه کاملا راضی خواهی بود. این هفته هم بودن ماه توی خونه استقلال، باعث می شه کشش بیشتری به تنهایی داشته باشی ولی فشار بقیه به سمت با جمع بودنه. اگر احساس میکنی توی تله‌ای افتادی که دوستش نداری، به جای جنگیدن با همه آدم‌ها سعی کن احساست رو تغییر بدی و با نگاهی جدید به شرایط نگاه کنی. خوشبختانه از چهارشنبه به بعد کمی فان به برنامه اضافه البته به شرطی که بهشون «نه» نگی (:

اسفند
هفته خوبیه. یک پیشنهاد کمک عالی داری که بهتره قبولش کنی. کسی ازت می خواد باهاش توی یک چیزی شریک باشی. این شاید کوچیک باشه مثل یک راز یا بزرگ باشه مثل یک کار جدید اما در هر دو حالت، ارزشش خیلی زیاده. نذار احساساتت تو رو عقب نگه ‌دارن و اگر واقعا لازمه ازشون حرف بزنی،‌ به راحتی ازشون صحبت کن. پناه بردن به تنهایی راه حل هیچ چیز نیست. از روز سه شنبه هم با بودن ماه توی صورت فلکی‌ات، شانس باهاته و در یک فضای باز توجه‌های زیادی بهت جلب می‌شه. این چند روز به هیچ وجه خونه نمون و به هیچ وجه کارهای تکراری نکن تا انرژی کیهانی بهت بخوره و هوای تازه. اگر قلبت پر از انرژی باشه،‌ هر چیزی امکان داره. امسال برات سال مهمیه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...