صدایی از جهان پر راز ژاپن - رنگی رنگی

صدایی از جهان پر راز ژاپن

صدایی از جهان پر راز ژاپن

اگه دوست دارید با موسیقی الکترونیک آشنا شید، یکی از بهترین نماینده‌های این سبک موسیقی کیتاروی چشم بادومیه. کیتارو  نوازنده سینتی سایزر و آهنگسازه  که تو ایران با آلبوم جاده ابریشم معروف و شناخته شد. اون یه روستایی کشاورز زاده بود که تا امروز که نزدیک ۶۰ سال داره، هیچ‌وقت آموزش آکادمیک موسیقی ندید. خودش می‌گه حتی نت خوندن هم بلد نیست و گاهی خودشم از آهنگایی که می‌سازه شاخ درمیاره. او وقتی استعداد حیرت‌آورش رو کشف کرد راهی کلوپ‌هایی شد که تو شهرهای بزرگ ژاپن اجرای موسیقی زنده داشتن. پیشرفتش تو موسیقی انقدر سریع بود که با یه تور شرقی راهی اروپا شد و تو غرب به شهرت رسید. غربی‌ها انقدر موسیقی عجیب و مدرن اون رو دوست داشتن که با جوایز مهمی مثل گرمی و گلدن گلوب ازش استقبال کردن.

کیتارو امروز یکی از پر کارترین و موفق‌ترین موزیسین‌های دنیاست و تا به حال بیشتر از ۳۰ تا آلبوم پر کرده که از همه اونا به گرمی استقبال شده.

می‌تونید از اینجا به چند قطعه از بهترین آهنگ‌های کیتارو گوش بدید و اگه از کار این آقای موسیقی الکترونیک خوش‌تون اومد این آلبوم رو از همینجا سفارش بدید، تا هر وقت اراده کردید، صدایی از قلب سرزمین خورشید و راز تو خونه‌تون بپیچه.

لینک خرید آلبوم ماندلا اثر کیتارو

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. هژیر
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  سلام ♥
  پیشنهاد میکنم موزیکی با نام Neverending Journey از آلبوم
  Lost Odyssey Original Sound Track
  رو حتما گوش کنید اثر Nobuo Uematsu

  موسیقی فاخری هست از دست ندیدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...