صبحونه رنگی: نون معطر - رنگی رنگی

صبحونه رنگی: نون معطر

صبحونه رنگی: نون معطر

برای درست کردن یه صبحونه متفاوت و خوشمزه نیازی به مواد عجیب غریبی نداریم. چیزی که لازمه اینه که خلاقیت رو وارد بازی کنیم و دست از خوردن صبحونه‌های تکراری برداریم، بقیه چیزا برای خوردن اولین وعده رنگی خود به خود جور می‌شه. هر چی تو یخچال هست، می‌تونه با طرز تهیه متفاوتی تبدیل به یه غذای سبک و مقوی بشه.

فکر می‎‌کنید این صبحونه با ذائقه‌تون جور درمیاد؟ این طرز تهیه یه نون معطر و خوشمزه است و تا وقتی درستش نکنید باورتون نمی‌شه که چه مزه بی‌نظیری منتظرتونه.

کمی ریحون تازه رو با جعفری و یه حبه سیر کوچیک له یا خرد کنید. یه نون حجیم رو برش بزنید و مخلوط سبزیجات‌تون رو با کمی پنیر توش بریزید. این نون شکم پر پنج دقیقه دیگه تبدیل به یکی از بهترین صبحونه‌هایی می‌شه که تو زندگی‌تون خوردید. یه تابه کوچیک رو با کمی کره چرب کنید و نون رو با حرارت کم تو کره سرخ کنید.

اگه برش نون‌ها خوشگل باشه سر ذوق میایید که گوشه بشقاب‌تون رو با چند پر جعفری خام تزئین کنید. این جعفری بوی سیر رو تو دهن‌تون خنثی می‌کنه.

 ساندویچ پر ویتامین و پروتئینی که از سبزی و پنیر و نون درست شده، تا ظهر سیر نگه می‌داردتون و نمی‌ذاره با خرده خوری هیکل‌تون رو از فرم بندازید. امتحانش کنید، چون خیلی خوشمزه‌تر از چیزیه که بشه نخورده تصورش کرد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. رها
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

  اونوقت با بوی بد دهانمون سر صبحی چه کار کنیم؟؟
 2. لاله
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

  ممنون.ایده ی خوبی به نظر میاد.البته شاید بدون سیر بهتر باشه !
 3. سمیرا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

  سلام
  پنیر خاصی باید باشه؟؟؟
 4. torna2o
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  مسئول محترم سایت تا اونجایی که من خبر دارم همه از سیر بدشون میاد در حالی که مثل بقیه نعمت های خدادادی محشره و فواید خاص خودش رو داره وبا یه لیوان شیر ولرم میتونین از بوش خلاص شین . امتحانشم مجانیه . و ممنون میشم اگه بعد از تست درست بودن این قضیه به همه اطلاع رسانی بشه که مردم بتونن از سیر نهایت استفاده رو بکنن
 5. فرناز
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

  سلام به نظر من سیر خیلی هم خوشمزه و مفیده هر کس بنا بر سلیقه خودش عمل کنه!!!
 6. elahe
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  che jur paniri bashe?!!! 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...