صبحونه رنگی - طعم جدید فرانسوی - رنگی رنگی

صبحونه رنگی – طعم جدید فرانسوی

صبحونه رنگی – طعم جدید فرانسوی

بالاخره وقتش رسیده که بتونیم تست فرانسوی درست کنیم. از همون هایی که همیشه عکسشون رو تو اینترنت میبینیم و دلمون براشون غش و ضعف میره! تست فرانسوی یکی از محبوبترین صبحونه ها در جهانه و باور نمیکنید اگه بفهمید که درست کردنش چقدر آسونه!

 

طبیعتا برای درست کردنش احتیاج به نون تست دارید، که هر چه ضخیم تر باشه، بهتره!

 

از شب قبل نون ها رو داخل ماهیتابه بذارید و مخلوط تخم مرغ هم زده شده رو روشون بریزید، به قدری که کاملا بهش آغشته بشن. روی ماهیتابه فویل بپیچید و تا فردا صبح توی یخچال  ازش محافظت کنید. صبح که از خواب بیدار شدید، همه چی آماده ست برای اینکه روی شعله ی گاز بره. نون ها رو سرخ کنید و بعد از روی شعله بردارید.

 

روی نون هر چه بیشتر دوست دارید، مثل کره، عسل، خامه وتکه های توت فرنگی، یا هر میوه ی دیگه ای بریزید. این صبحونه ی مقوی طعم فوق العاده ای داره و احساس تازگی بهتون می بخشه!

 

نوش جان!

نوش جان!

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. fatemeh
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  ببخشید روی ماهیتابه فویل بکشیم یا دیوارش؟؟؟؟؟؟؟
 2. مريم
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  اگر به تخم مرغ زده شده کمی شیر اضافه کنید خیلی عالی میشه و اینکه حتما با کره سرخ کنید، بابای من متخصص تست فرانسویه، صبحونه فوق العاده ایه
 3. فروز
  ۴ اسفند ۱۳۹۲

  این صبحانه را میتونیم به این روش هم درست کنیم نانهای تست را بوسیله شیر خیس کنیم نه زیاد که خمیر بشند بعد در تخم مرغ زده شده میزنیم و روی انها پودر سوخاری می پاشیم ودر روغن با حرارت ملایم سرخ می کنیم البته هر چند دفعه یکبار باید روغن راصاف کنیم تا پودر سوخاری های ریخته شده در روغن ها نسوزن ونوع نونها هم اگر نان سوخاری باشه عالی میشه نوش جانارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...