صبحونه آب پرتقال با ژولیوس سزار - رنگی رنگی

صبحونه آب پرتقال با ژولیوس سزار

صبحونه آب پرتقال با ژولیوس سزار

روزی که ژولیوس سزار تو آخرین روز زندگی‌ش وارد مجلس سنا شد، فکر می‌کرد فوق‌ش اسم‌ش تو کتابای تاریخ بیاد. به مخیله سزار هم خطور نمی‌کرد چند جور غذا، سالاد، بستنی و حتی آبمیوه به نامش ثبت بشه.

پیشنهاد امروزمون برای یه صبحونه رنگی چیزی نیست جز آب‌پرتغال ژولیوس سزار. تهیه این آبمیوه یه کوچولو دنگ و فنگ داره، اما اگه بدونید چقدر خوشمزه و پر انرژیه حتما دردسرش رو به جون می‌خرید و یکی دو بار در هفته خودتون رو به مهمونی آقای سزار می‌برید.

برای اینکه برای سه نفر این نوشیدنی رو درست کنید یه لیوان آب پرتغال طبیعی لازم دارید که دو لیوان شیر و نصف قاشق چای‌خوری وانیل بهش اضافه می‌شه. همه اینا رو با ۵-۶ تکه یخ بریزید تو مخلوط‌کن و بذارید تا خرد شدن یخ و کف کردن مایع همین طور تو دستگاه دور خودشون بچرخن. نسبت به ذائقه‌تون کمی شکر یا نمک هم می‌تونید اضافه کنید. اما اگه دوست دارید صبحونه‌تون مقوی‌تر و غلیظ‌تر باشه می‌تونید دو تا تخم‌مرغ خام رو توش بندازید و بیشتر هم بزنید که بوی تخم‌مرغ هم گرفته شه.

این نوشیدنی مقوی و خوشمزه به غیر از نیرویی که بهتون می‌ده به خاطر داشتن پرتقال تازه تمام روز شاداب نگه‌تون می‌داره. حالا معلوم نیست این نوشیدنی شادی بخش چرا باید به نام کسی باشه که با یه عالمه ضربه خنجر از طرف دشمنا و حتی رفیق خائن‌ش از پا دراومد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. maryam
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

  سلام مرسی از مطالب مفیدتون به جای شکر میتونیم عسل بریزیم
  و انرژِ بیشتری کسب کنیم
 2. soheil
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

  این شیر که توش میریزید نمیبره با اوون ترشی پرتقال ؟
 3. الهه (:
  ۱۰ دی ۱۳۹۸

  خوب بود??ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...