شغل رویایی چیکار می‌کنه - مجله آنلاین رنگی رنگی

شغل رویایی چیکار می‌کنه

شغل رویایی چیکار می‌کنه

اگه جزو خوش‌شانس‌ترین آدما دنیا باشین و موفق شید کاری رو انجام بدید که عاشقانه دوستش دارید، ۵۰ درصد این ماجرا حل شده که بتونید بگید یه شغل رویایی دارید. ۵۰ درصد بقیه‌ش مال وقتیه که کسانی که برای اونا یا یا اون‌ها کار می‌کنید قدر شما رو بدونن. اگه این اتفاق بیافته و احساس کنید “دیده می‌شید”، می‌رید تو گروه کسایی که صاحب شغل رویایی هستید. مشاغل رویایی روی زندگی و شخصیت و احساس خوشبختی‌ تون تاثیر می‌ذاره. بیایید ببینیم شغل رویایی باهاتون چیکار می‌کنه:
وقتی جایی کار می‌‌کنید که برای کارتون سخاوتمندانه دستمزد و پاداش می‌ده، شما هم انگیزه می‌گیرید که کارتون رو به عالی‌ترین شکل ممکن انجام بدید.
وقتی تکلیف کار و درآمدتون روشنه، می‌فهمید که قراره با زندگی‌تون چیکار کنید. روی شغل و پول‌تون با انگیزه بیشتری برنامه‌ریزی می‌کنید و دخل و خرج برنامه‌ریزی شده، تو یه کلمه یعنی “برکت”. کار رویایی کار با برکتیه.
وقتی انقدر خوش‌شانس بودید که کارتون توسط دیگران دیده بشه، خیلی طبیعیه که احساس خوبی راجع به خودتون پیدا کنید. فکر می‌کنید باهوش و ماهر هستید و اعتماد به‌نفس‌تون هم تقویت می‌شه.
کسایی که صاحب یه شغل رویایی هستن روزشون رو جور دیگه‌ای شروع می‌کنن. اونا خوشحالن که یه روز دیگه شروع شده و برای رفتن سر کار هیجان‌زده هستن.
وقتی اقلا ۸ ساعت در شرایط عالی کار می‌کنید، معلومه که برای عشق و زندگی شخصی‌تون هم انگیزه بیشتری دارید. احساس خوب بودن تو یه کار رویایی، تمام روز باهاتون می‌مونه.
رضایت از زندگی و رضایت از خود، احساس مشترک بین آدماییه که احساس خوشبختی دارن. شغل رویایی این احساس رو بهتون می‌ده.
یه شغل رویایی بهتون اجازه می‌ده رویاهای تازه‌ای برای خودتون درست کنید و با اعتماد به‌نفس به سمت اونا حرکت کنین.
مهم نیست الان کجا کار می‌کنید. بالاخره یه جایی یه شغل رویایی وجود داره که منتظره شماست. از همین امروز دنبال کاری بگردید که به غیر از پول و انگیزه‌های اجتماعی، بهتون احساس خوشبخت بودن بده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. داریوش
  ۹ اسفند ۱۳۹۱

  پس الان من خوشبخت ترین ادم دنیام. 🙂
 2. Am!r Ho3ein
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۲

  مطلب فوق العاده ای بود . گرچه الآن تو شغل رویاییم فعالیت نمیکنم ولی همه سعیمو میکنم که به اون برسم .

  موفق و سربلند باشید
 3. مهربانو
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۵

  از کجا باید بفهمیم شغل رویاییمون چیه؟ با آزمون وخطا؟
 4. عاطفه
  ۳ شهریور ۱۳۹۵

  نتورک یکی از بهترین شغل‌های دنیاست که من در کنار خبرنگاری انجامش میدم. نتورک شغلیه که علاوه بر درآمد عالیش سبک زندگی و نگاهتون به زندگیو عوض میکنه. شغلی که شما رو وادار به مثبت اندیشی و حال خوب و رنگی رنگی میکنه…
 5. yalda
  ۳ شهریور ۱۳۹۵

  واااای رنگی رنگی تو همه چیزو میدونی (همه ی چیزای رنگیو)
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3
 6. samiroo
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  رنگی جان میشه توصیه هایی راجع به الزامات رفتاری توو محیط کار و چگونه کار کردن رو بهم یاد بدی؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...