سوزاندن کالری با چشم خیره به تلویزیون - رنگی رنگی

سوزاندن کالری با چشم خیره به تلویزیون

سوزاندن کالری با چشم خیره به تلویزیون

همیشه برای ورزش کردن فرصت هست. لازم نیست برای ورزش کردن شال و کلاه کنید و از خانه خارج شوید. می‌توانید با ورزشی سبک در کنار تماشای برنامه‌ی محبوب‌تان از انجام دو کار همزمان لذت ببرید.
حرکات ورزشی و کششی که بلد هستید، هر چقدر هم مبتدی باشند باز هم برای این موقعیت کافی هستند. ایده این هست که این زمان را از لیست اوقات بی تحرک بدن، به لیست زمان های ورزش و نرمش منتقل کنید.
ساده ترین این حرکات حرکت مشهور دراز و نشست است. اگر با اندازه شکمتان مشکل دارید، این حرکت را در بالای لیستتان قرار دهید.
علاوه بر این، تصاویر زیر چند نمونه از حرکات ساده ای هستند که بدون مزاحمت در تماشای فیلم و سریال تان، می توانید سلامتی جسمیتان را در یک درجه بالاتر ببرید:

در فاصله آگهی بازرگانی تلویزیون می‌توانید رژه بروید. بنابراین بدون این که تماشای برنامه‎ای را از دست بدهید؛ این فرصت به شما داده می‌شود که بعضی از تمرینات ورزشی را انجام دهید.
در جا قدم زدن ممکن است خیلی خوب به نظر نرسد؛ اما برای نیم ساعت (به طول طنزهای تلویزیونی یا نیمی از یک فیلم درام)می تواند ۱۹۰ کالری یک زن را بسوزاند. برای سوزاندن کالری بیشتر می‌توانید زانوی‌تان را در فواصل زمانی مشخص بالا ببرید.
اگر هم کلا حوصله تکان خوردن ندارید، یک عدد توپ ایروبیک تهییه کنید و بر روی آن بنشینید و تلویزیون تماشا کنید.

هشدارها:

  • قبل از شروع انجام این حرکات با پزشک‌تان درباره این برنامه مشورت کنید.
  • سعی کنید به خودتان آسیب نرسانید. قبل از هر تمرینی بدن‌تان را گرم کنید.
  • خروج از خانه و ادامه تمرینات در هوای آزاد یا باشگاه را هم در برنامه خود بگذارید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...