سه اپلیکیشن کاربردی برای افرادی که با موسیقی سر و کار دارند - رنگی رنگی

سه اپلیکیشن کاربردی برای افرادی که با موسیقی سر و کار دارند

سه اپلیکیشن کاربردی برای افرادی که با موسیقی سر و کار دارند

اگه نوازنده هستید، تازه موسیقی رو شروع کردید، یا اینکه به هر شکلی با موسیقی سر و کار دارید، این سه اپلیکیشنی که بهتون معرفی می کنیم رو حتما حتما لازم خواهید داشت.

حتی اگر جزو هیچ کدوم از اون موارد نیستید، میتونید این اطلاعات رو در اختیار یک دوست یا آشنای هنرمندتون قرار بدین.

 

۱)اپ برای کوک کردن ساز: gStrings

اولین چیزی که یک نوازنده احتیاج داره، یک دستگاه تیونر هست که بتونه با استفاده از اون سازش رو کوک کنه. کوک بودن ساز یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذاری قطعه ایه که قراره با اون ساز بنوازید. اگر بپرسید، می بینید که همه ی نوازنده ها یدونه از اینها دارن. اما معمولا یادشون میره و اینور و اونور جا میذارن. یا اینکه ممکنه توی یه مهمونی که اصلا انتظارش رو نداشتن، شرایطی پیش بیاد که به یک تیونر احتیاج داشته باشن. اپلیکیشن gStrings یه تیونر دقیقه که میتونید توی گوشی موبایلتون بریزید و همه جا همراه خودتون ببرید. این اپلیکیشن مجانی همونقدر کارتون رو راه میندازه که تیونرهای ۵۰-۶۰ هزار تومانی توی بازار!

 

3

 

۲)اپ برای نگه داشتن ضرب: Mobile Metronome

یه مترونوم برای نگه داشتن ریتم کارهاتون خیلی کمک کننده ست. اگه یه مترونوم همیشه همراهتون باشه، میتونید هر جا که هستید شروع به آهنگسازی و یا دیکته کردن بکنید! مترونوم های توی بازار هم قیمت چندان پایینی ندارند و خطر خراب شدنشون همیشه وجود داره. پس چرا این اپلیکیش مجانی رو دانلود نکنیم و به جاش پولمون رو برای چیزهای مورد نیاز دیگه مون خرج نکنیم؟

 

1

 

۳) اپ برای نواختن گاه و بی گاه: Musical Lite

این اپلیکیشن مجموعه ای از سازهای مجازیه، که بهتون اجازه میده هر جا که هستید، وقتی که ذوق هنریتون به وجد اومد، بتونید شروع به نواختن کنید. توی این اپ سازهای پیانو، کیبورد، و مجموعه ای از سازهای ضربی وجود داره. بهترین بخش این اپ قسمت “Practice Piano” هست که میتونید آهنگی که دوست دارید رو انتخاب کنید، و هر وقت هر کلید پیانو قرمز شد، اون کلید رو فشار بدید. اینجوری حتی اگه هیچی هم از نواختن پیانو ندونین، میتونین دست و پا شکسته یه چیزایی بزنین و کلی به خودتون افتخار کنید! این اپلیکیشن شامل هر دو مورد دیگه، یعنی مترونوم و تیونر هم میشه!

 

2

 

 

لینک دانلود gStrings در: کافه بازار و گوگل پلی

لینک دانلود Mobile Metronome در کافه بازار و گوگل پلی

لینک دانلود Musical Lite در کافه بازار و گوگل پلی 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مهدی
    ۲ دی ۱۳۹۲

    perfect ear و perfect piano رو هم به لیست اضافه کنید فوق العادنارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...