سه اپلیکیشن رنگی مخصوص گرسنه ها - رنگی رنگی

سه اپلیکیشن رنگی مخصوص گرسنه ها

سه اپلیکیشن رنگی  مخصوص گرسنه ها

شاید خیلی پیش اومده باشه که گرسنه باشید، و دلتون بخواد با جمعی از دوستان به رستورانی برید. اما چون جمعیتتون زیاده، باید اول از منو غذا خبر داشته باشید و مهم تر از همه اینکه قیمت هاشون رو سبک و سنگین کنید. معمولا توی اینجور مواقع مغزتون قفل میکنه و خیلی از رستوران هایی که می شناختیداصلا به یادتون نمیاد. اینجاست که تکنولوژی روز به کمکتون میاد.

میخوایم سه تا اپلیکیشن برای پیدا کردن مناسب ترین رستوران ها و کافی شاپهای اطراف خودتون رو بهتون معرفی کنیم.

۱) اپ Fidilio:

میشه گفت “فیدیلیو” معروف ترین راهنمای رستوران ها در ایرانه. شما به کمک این اپ میتونید اکثر رستوران های تهران رو به همراه آدرس، شماره تلفن، عکس، منوی غذا، و بعضی امکانات جانبی مثل نوع مکان، دسترسی به اینترنت، پخش موسیقی زنده، و… پیدا کنید.

“فیدیلیو” به شما کمک می کنه تا رستوران مورد علاقه تون رو در سطح شهر پیدا کنید. این برنامه حتی به GPS مجهزه و شما رو خیلی راحت به مقصد مورد نظرتون می رسونه.

شما هم میتونید رستوران یا کافی شاپ خودتون رو در www.fidilio.com  به ثبت برسونید.

Fidilio

Fidilio

 

۲)”کجا خوبه؟”:

تصور کنید که توی خیابونهای مشهد، در حالی که شکمتون حسابی صداش دراومده، اینور و اونور به دنبال یه رستوران خوب و نزدیک می گردین. هیچ دسترسی ای به تلفن، دفترچه ی آدرس یا اینترنت ندارین. خب، باید بفهمید که بهترین گزینه براتون چیه!

“کجا خوبه” یه راهنما برای پیدا کردن سریعترین، نزدیکترین، و راحت ترین گزینه ی اطرافتونه. فهرست حدودا ۵۰۰ تایی رستوران ها و کافی شاپ ها با امکان مشاهده کردنشون از روی نقشه و با مشخصات کامل، میتونه ازین به بعد کارتون رو خیلی راحت تر بکنه!

Koja Khoobe

Koja Khoobe

 

۳) اپ Doremond:

این اپلیکیشن لیستی از تمام مراکز شهری، مثل رستورانها، کافه ها، سینما ها، بانک ها، داروخانه ها، پمپ های بنزین و… تهیه کرده که به راحتی میتونید با گوشیتون بهشون دسترسی پیدا کنید.

در حال حاضر اکثر شهرهای ایران توی این اپلیکیشن ثبت شده اند.

Doremond

Doremond

 

لینک دانلود Fidilio در بازار 

لینک دانلود Koja Khoobe در بازار

لینک دانلود Doremond در بازار 

    

 

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. نیلوفر
    ۷ شهریور ۱۳۹۲

    من از کجا خوبه همیشه استفاده میکنم خیلی خوبهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...