سفر با چمدان ویژه پوست - رنگی رنگی

سفر با چمدان ویژه پوست

سفر با چمدان ویژه پوست

وقتی دارید برای یه سفر تفریحی یا کاری از شهر خارج می‌شید، یادتون باشه که پوست‌تون هم مثل شما از تغییرات آب و هوایی و شرایط جغرافیایی تعجب می‌کنه. پس این سفر چه کوتاه باشه، چه طولانی، چه از شهری به شهر دیگه باشه یا از شهر به طبیعت، جای کوچیکی تو چمدون‌تون رو به مواد مراقبت از پوست اختصاص بدید. شوینده، مرطوب‌کننده، کرم ضدآفتاب، چرب‌کننده لب و کرم بدن چیزایی هستن که باید همراه خودتون ببرید تا این سفر برای شما و پوست‌تون به یک اندازه خوشایند باشه.

برای بردن این محصولات چند تا نکته رو در نظر بگیرید. اولیش اینکه این مواد رو تو سایزهای کوچیک ببرید. مثلا از ظرف بزرگ کرم مرطوب‌کننده‌ای که روی میز آرایش دارید، یه قاشق بردارید و تو یه ظرف دربسته کوچیک بریزید.

حتما راجع به شرایط آب و هوایی مقصدتون اطلاعاتی کسب کنید. این اطلاعات تو انتخاب محصولاتی که باید با خودتون بردارید، کمک می‌کنن. مثلا اگه قراره وارد یه شهر کوهستانی بشید که باد شدیدی داره، به لابلو و کرم مرطوب‌کننده مرغوب‌تر و بهتری نیاز دارید. اگه مقصد شما یه شهر آفتابی و داغه، جا گذاشتن کرم ضدآفتاب عواقب بدی براتون خواهد داشت.

اگه این سفر قراره یه سفر طبیعی و بیرون شهر باشه، ضمن همراه بردن این مواد، از کلاه آفتابگیر هم استفاده کنید و یادتون باشه تا می‌تونید کمتر آرایش کنید و کمتر به صورت‌تون دست بزنید تا گرد و غبار به پوست نفوذ نکنه و باعث خشک شدن پوست دست و صورت‌تون نشه.

سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مریم
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

  رنگی رنگی عزیز،
  راجع به چمدان راهنماییم نمی کنی ؟
  پاک کردن داخلش ….
 2. الهه
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

  یه جستجو به سایتتون اضافه کنید بیسته بیست میشه دیگه،چند وقت پیش یه مطب خوندم از سایتتون ۲ ساعته هر چی گشتم پیداش نکردم:(
  • نگار یعقوبی
   ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

   بالای سایت جستجو داریم کهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...