زیبایی را آشپزی کنید - پوست آفتاب سوخته - RangiRangi

زیبایی را آشپزی کنید – پوست آفتاب سوخته

زیبایی را آشپزی کنید – پوست آفتاب سوخته

زندگی در شهرهای آلوده، یا حتی در هوای پاک، اما در معرض آفتاب، تغذیه، استرس و ده‌ها عامل دیگر باعث شده است که هر روز پوست ما فاصله بیشتری با عکس‌های تبلیغاتی بگیرد.
بسیاری از ما در تلاش برای رفع مشکلات پوست راهی مطلب دکترها می‌شویم و یا با خرید کرم ها پول زیادی را از دست می‌دهیم بدون اینکه نتیجه دلخواهمان را گرفته باشیم.
ما توصیه کم‌خرج و سالم‌تری داریم که حتی اگر به فایده آن ایمان ندارید، دست‌کم می‌توانید از بی‌ضرر بودن آن مطمئن باشید. برای داشتن پوست سالم و درخشان لازم نیست از خانه خارج شوید. کلید سلامت موهایتان در کابینت آشپرخانه و یخچال‌تان است. با ترکیب موادی ساده آشپز زیبایی خودتان شوید.

ماسک ماست خامه‌ایی بهترین تسکین دهنده برای پوست آزرده است که به راحتی می توان آن را تهیه کرد. یک فنجان ماست خامه ای ساده رابه مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوست خشک و تمیز خود قرار دهید و سپس صورت خود را با آب گرم بشویید.لاکتیک اسید موجود در ماست خامه‌ای باعث تسکین پوست آزرده می شود و پروبیوتیک‌ها به صورت طبیعی پوست آسیب دیده را درمان می کنند. در صورتی که برای مدت زمان طولانی در معرض نور خورشید قرار گرفته‌اید، برای خنک کننده‌گی بیشتر به این مخلوط ۲ قاشق غذاخوری آلوئه ورا اضافه کنید

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. AySan
    ۳ فروردین ۱۳۹۳

    مرررسی نگار جونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...