روز "خوشگل سازی" شما کی است؟ - رنگی رنگی

روز “خوشگل سازی” شما کی است؟

روز “خوشگل سازی” شما کی است؟

همه دوست دارن که ظاهر خوب و مرتبی داشته باشن. اما خیلی وقتها ممکنه ندونیم که چی کار باید انجام داد و برعکس به یه سری کارها روی بیاریم که به ضررمون هم باشن. مثلا خیلی ها با استفاده کردن از لوازم آرایش کیفیت پایین، دوست دارن که به زیباییشون اضافه کنن، غافل از اینکه دارن به شدت پوست خودشون رو تخریب می کنن، و این خودش یه پارادوکس عجیبه!

رنگی رنگی یه پیشنهاد برای همه ی اونایی که می خوان خوشگل باشن و یه برنامه ی درست و حسابی برای رعایت بهداشت فردی شون داشته باشن، میده:  اینکه یک روز در ماه (یا دو تا نیمروز در ماه) رو به کارهای “خوشگل سازی و خوش گذرونی” اختصاص بدین.

این ماه یک روز رو برای مانیکور و پدیکور کردن ناخن هاتون اختصاص بدین. از ماسک های مختلف صورت، مثل میوه های طبیعی، یا ماسک های داروخانه ای استفاده کنید. مو خوره هاتون رو با یه قیچی کوتاه کنید و ابرو هاتون رو خوشگل کنید. این کارها میتونن خیلی لذت بخش باشن، مخصوصا وقتی مطمئن باشید که ۱۰۰% مفید هستن.

سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. shitin
  ۹ آبان ۱۳۹۲

  درسته ولی این میشه وز مراقبت از پوست! باز هم ارایش زیبا کننده است و خیلی از اقایون هم اعتراض دارن که چرا خانوم ها بعد ازدواج دیگه توی خونه ارایش نمی کنن!!
  • نگار یعقوبی
   ۱۱ آبان ۱۳۹۲

   از کجا میدون قبل ازدواج تو خونه آرایش می کردن؟ :دی
 2. ری را
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

  من اینکارو دو هفته یکبار انجام میدم???
 3. فرین
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

  ۱-اینکه آرایش بسیار کم در حدی که فقط به زیبای اضافه کنه اونم به طور نامحسوس خوبه
  ۲- رسیدگی به پوست و مو و ناخن بسیار مفیدتر و البته شیک ترهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...