روز جهانی آشپزی به سبک خودتان - مجله آنلاین رنگی رنگی

روز جهانی آشپزی به سبک خودتان

روز جهانی آشپزی به سبک خودتان

خلاقیت تبدیل به کلید‌واژه‌ای جهانی شده که بلکه چرخ دنیا بهتر از قبل بچرخه و دنیا جای شادتری برای زندگی بشه. هر ایده خلاقانه‌ای مثل بمب می‌ترکه و شاید به عنوان یک روز جهانی ثبت بشه. روز آشپزی خلاق و یا آشپزی جسورانه هم یکی از همین روزهاست که از فکر یه نفر آدم دراومد، بین دوستان او پخش و در نهایت تبدیل به یک روز جهانی شد. ایده اولیه این بود که اگر همه روزای سال یه سری غذای تکراری می‌خوریم، بیایید به خودمون جرات بدیم و ۸ نوامبر (۱۸ آبان) هر سال یه غذای جدید و خاص و خلاقانه برای خودمون بپزیم. اگر نمی‌تونیم تو حرکت اول ریسک کنیم و مثلا املت بره با پای سوم سمت چپ اختاپوس درست کنیم، اقلا ادویه متفاوتی رو امتحان کنیم. شاید جرئت کردیم و سال بعد پاستای هشت‌پا پختیم.

از این ایده خیلی زود استقبال شد و حالا تو همه جای جهان روز ۱۸ آبان غذاهای عجیبی پخته می‌شه که حتی اگه مزه خوبی نداشته باشن، کلی هیجان و شادی و خلاقیت همراه خودشون دارن.

شما هم می‌تونید امسال با میلیون‌ها نفر در سراسر جهان همراه شید و از خلاقیت و غریزه‌تون استفاده کنید و غذایی رو بپزید که تا به‌حال نپختید. کسی چه می‌دونه! شاید انقدر خلاق بودید که اصلا یه غذای تازه به منوی جهانی غذا اضافه کردید.

از غذایی که پختید عکس بگیرید، مواد لازم و طرز تهیه‌اش رو هم توی چند سطر بنویسید و برای ما ایمیل کنید تا توی ستون آشپزی خلاق دستور غذاتون رو چاپ کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ناهید
    ۱۴ آبان ۱۳۹۲

    داریم نزدیک میشیم بهش 🙂
  2. mahsa
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

    chi begam vala :Plolارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...