رنگ افزار - دیواری با آگهی های رنگارنگ - RangiRangi

رنگ افزار – دیواری با آگهی های رنگارنگ

رنگ افزار – دیواری با آگهی های رنگارنگ

یکی از تفریحات انسان امروزی، خرید کردن است. مال ها و فروشگاه های طبقاتی بزرگ و رنگارنگ که زن و مرد را ساعت ها در خود سرگرم می‌کنند. در این میان اما جمعه بازار ها فضایی متفاوت را دار هستند. این بازارها با حفظ قالب سنتی خود ، اغلب محصولاتی دست دوم را برای فروش در خود جای می‌دهند و جالب اینجاست که همین اجناس دست دوم برای خریدار جذابیتی دو چندان دارند و خرید برخی از آن‌ها می‌تواند بسیار گره گشا باشد. اکنون این شانس را داریم تا جمعه بازار را به تلفن هوشمند خود بیاوریم. اپلیکیشن دیوار این اجازه را به ما می‌دهد تا اجناس کارکرده خود را جهت فروش قرار دهیم و یا در بین اجناس سایر کاربران به گشت و گذار بپردازیم و آنچه را که لازم داریم داریم را خریداری کنیم.
این اپلیکیشن کاربران شهر های مختلف را طبقه بندی کرده است و اجناس هر یک را در فروشگاه مخصوص شهرشان قرار داده است، لذا اولین کاری که پس از نصب برنامه انجام می‌دهید ، انتخاب شهر خودتان است. در مرحله بعدی اقلام در دسته بندی های مختلفی گنجانده شده اند ، این دسته بندی ها بسیار با ظرافت شکل گرفته اند و به شما کمک می‌کنند تا جنسی که دنبال آن می‌گردید را راحت تر پیدا کنی. اجناس قرار گرفته در هر قسمت دارای عکس و قیمت هستند، با وارد شدن به صفحه هر جنس می‌توانید توضیحات فروشنده را مطالعه کنید. در صورت تمایل برای خرید آن جنس، می‌توانید با راه های ارتباطی که فروشنده از خود ثبت کرده است تماس حاصل کنید، این راه ارتباطی ممکن است یک شماره تلفن و یا یک آدرس ایمیل باشد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه ، به اشتراک گذاری اجناس با دوستانتان است، بدین صورت که با رفتن به صفحه هر جنس می‌توانید آن را به دوستان خود پیشنهاد دهید.
یکی از خوبی های دیوار این است که شما علاوه بر خریدار ، می‌توانید نقش فروشنده را نیز ایفا کنید. برای اینکار باید گزینه « + » را در گوشه سمت چپ برنامه لمس کنید تا بتوانید آگهی خود را به رایگان بر روی دیوار نصب کنید. پس از لمس این گزینه از شما خواسته می‌شود تا جنس مورد نظر خود را در دسته بندی صحیح جای دهید ، توضیحات مربوط به آن را بنویسید، قیمت و راه های ارتباطی خود را ثبت کنید و در نهایت باید عکسی از محصول خود را به برنامه معرفی کنید. به همین راحتی محصول شما در دسترس سایر کاربران قرار گرفته است ، و اکنون تنها باید منتظر شوید تا کسی جهت خرید آن با شما تماس حاصل کند.
دیوار در حال حاضر ۱۸ کلان شهر را در ایران پوشش می‌دهد. با توجه به اینکه تولید محتوا در این برنامه بر عهده کاربران قرار دارد، لذا با گسترش روز افزون کاربران این اپلیکیشن ، قطعا محیط آن نیز جذاب تر از پیش خواهد شد.
قیمت : رایگان 
سیستم عامل : اندروید 

دانلود از کافه بازار برای اندروید 
برنامهٔ QR Code

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مهرداد
    ۷ شهریور ۱۳۹۱

    نرم افزار نسبتا جالبیه و کاربردی
  2. Kitty
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۲

    سلام فقط برای اندروید؟ ایفون نداره؟!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...