رنگ افزار - اپلیکیشن هایی برای افزایش آمادگی جسمانی‌ - RangiRangi

رنگ افزار – اپلیکیشن هایی برای افزایش آمادگی جسمانی‌

رنگ افزار – اپلیکیشن هایی برای افزایش آمادگی جسمانی‌

بعضی از ورزش ها هستند که به راحتی میتوانیم آن ها را در خانه انجام دهیم و نیازی نیست تا هزینه های کلانی را بابت باشگاه رفتن و استفاده از وسایل لوکس ورزشی پرداخت کنیم. این ورزش ها در عین سادگی به ما کمک می‌کنند تا همیشه هیکلمان را روی فرم نگه داریم.
از طرفی امروزه تلفن های همراه نقش پر رنگی را در زندگی ما ایفا میکنند و به لطف اپلیکیشن هایشان زندگی روزمره را تا حد ممکن برایمان آسان میکنند.
در این مطلب قصد داریم تا با مجموعه اپلیکیشن هایی آشنا شویم که قرار است نقش یک مربی بدنساز دلسوز را برایمان ایفا کنند و با تمریناتی که برای ما تعریف میکنند، کمک کنند تا همیشه هیکل خود را روی فرم نگه داریم.

قبل از اینکه سراغ برنامه ها برویم، بیایید لیست ورزش هایی که می‌توانیم در خانه انجام دهیم را با هم مرور کنیم؛ بشین پاشو ، بارفیکس ، دراز نشست و شنا از مهمترین حرکاتی هستند که تقریبا تمامی عضلات بدن ما را مورد الطفات خود قرار می‌دهند.

اما اپلیکیشن ها قرار است چه کمکی به ما کنند ؟ هدفی که در این برنامه ها دنبال می‌کنیم انجام تعداد مشخصی حرکت به صورت پشت سر هم و بدون توفق است. می‌خواهیم بدن خود را به قدری آماده کنیم تا بتواند در هر مرحله ۱۰۰ ، ۱۵۰ ، ۲۰۰ و ۲۵۰ حرکت را بدون وقفه انجام دهد. هم شما و هم من به خوبی می‌دانیم که احتمالا در همان تلاش اول نمی‌توانیم برای مثال ۲۵۰ بار شنا برویم و یا ۲۰۰ بار بر روی میله بارفیکس بالا پایین شویم. نگران نباشید، چرا که این مربی مهربان بدن ما را مرحله به مرحله آماده خواهد کرد. این برنامه ها مانند یک مربی واقعی به شما برنامه هایی می‌دهند که طی آن بدن شما به مرور زمان آماده و آماده تر می‌شود. برای مثال در یک روز تنها کافیست تا ۲۰ بار دارز نشست را انجام دهید، در روز بعد اپلیکیشن از شما می‌خواهد که این بار دو سری ۲۰ تایی حرکت را انجام دهید و به همین ترتیب در نهایت شما خواهید توانست تا ۲۵۰ حرکت را بدون وقفه انجام دهید. فراموش نکنید که یک بدن روی فرم، علاوه بر سلامتی، اعتماد به نفس بالایی را نیز با خود به همراه می‌آورد. پس از همین امروز با مربی شخصی خود همراه شوید.

قیمت : رایگان

سیستم عامل : اندروید

دانلود اپلیکیشن Sit Ups ( دراز نشست) – برای قوی تر کردن عضلات شکم

دانلود اپلیکیشن Push Ups ( شنا ) – برای قوی تر کردن عضلات پشت و بازو ها

دانلود اپلیکیشن Squats ( بشین پاشو ) – برای قوی تر کردن عضلات پا

دانلود اپلیکیشن Pull ups ( بارفیکس ) – برای قوی تر کردن عضلات پشت و بازو

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. AlirezA
  ۸ مرداد ۱۳۹۱

  لطفا QR واسه دانلود بدید لطفا حتما واسه اپلیکیشن های اندروید لطفا…
  • نگار یعقوبی
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۱

   انجام شد 🙂
 2. hadi
  ۱۰ تیر ۱۳۹۲

  لطفا اگه میشه این اپلیکیشن هارو هم برای کامپیوتر قرار دهیدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...