راهنمای ساده خرید کرم مرطوب کننده صورت - مجله آنلاین رنگی رنگی

راهنمای ساده خرید کرم مرطوب کننده صورت

راهنمای ساده خرید کرم مرطوب کننده صورت

هزار جور کرم مرطوب‌کننده تو فروشگاه‌ها هست که اگه بخواهید برای انتخاب بهترین کرم به بسته‌بندی و ظاهرشون اکتفا کنید، الزاما چیز خوبی گیر پوست‌تون نمیاد. باید کرمی بخرید که پوست رو مرطوب کنه و این رطوبت رو برای مدت زیادی حفظ کنه.

کرمای مرطوب‌کننده از ترکیبات شیمیایی‌ای استفاده می‌کنن که متصل به آب هستن. روغن‌های گیاهی، معدنی مثل روغن کره کاکائو و روغن چای و روغن آرگان مهم‌ترین روغن‌هایی هستن که برای تولید کرمای مرطوب کننده ازش استفاده می‌کنن. روغن چای‌سبز، عصاره بابونه، آلوئه‌ورا و جوجویا از جمله ترکیبات گیاهی تو کرم مرطوب‌کننده است. مواد این ترکیبات گیاهی پوست‌های مرده رو از بین می‌بره و پوست رو مرطوب می‌کنه.

کرم مرطوب‌کننده خوب کرمیه که محافظ اشعه مضر آفتاب هم داشته باشه. پس به اطلاعات مربوط به ضدآفتاب و “یو وی” کرم هم توجه کنید. کرمی که ویتامین C, A,E، یا روغن چای سبز، روغن قهوه و روغن هسته انگور داره معنی‌اش اینه که آنتی‌اکسیدان داره. پس باید حواستون باشه که این خاصیت حیاتی کرم رو با نگهداری اون مقابل نور و در معرض هوا از بین نبرید. برای همین تولیدکننده‌های حرفه‌ای محصولات بهداشتی کرم مرطوب‌کننده رو توی قوطی‌های کدر با دهانه‌ی تنگ و کوچیک، بسته‌بندی می‌کنن.

هر نوع کرمی که می‌خرید خصوصا کرم مرطوب‌کننده باید متناسب با جنس پوست‌تون باشه. کرم‌های چرب برای پوست‌هایی که چرب هستن ممکنه ایجاد جوش کنه. همینطور کرم‌هایی که عطر زیادی دارن برای پوست‌های حساس گزینه خوبی نیستن.

 سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...