رادیو رنگی رنگی - برای کمپین روبان آبی - رنگی رنگی

رادیو رنگی رنگی – برای کمپین روبان آبی

رادیو رنگی رنگی – برای کمپین روبان آبی

دیابت، هر سال آدمای بیشتری رو درگیر می کنه. روند رشد این بیماری بسیار سریعه و متأسفانه کشور ما هم در امان نیست. دیابت بیماری خاموشیه و از هر دو نفر ، یک نفر نمیدونه که مبتلا به دیابته. عوارض دیابت شامل نارسایی‌های قلبی و کلیویه که درمانشون بسیار پر هزینست. تلاش‌های زیادی شده تا جلوی رشد این بیماری گرفته بشه ولی این بار قضیه فرق می کنه. این بار میخوایم همه با هم همراه بشیم تا یک روز سالمتر زندگی کنیم. اینبار همه باهم در کمیپن روبان آبی!

 

دانلود رادیو رنگی رنگی – ویژه نامه روبان آبی

 

انجمن اطلاع رسانی دیابت ، گابریک میخواد طرحی رو اجرا کنه که در اون ۲۵۰ هزار نفر در مورد دیابت ، رفتارهایی که از دیابت پیشگیری می کنن و رفتارهای که ریسک ابتلا به دیابت رو افزایش میدن، آگاه بشن. اسم این کمپین ربان آبیه و قراره نهاد های مختلفی مثل شهرداری، وزارت کشور، دانشگاه علوم پزشکی، همراه اول، همشهری و رنگی رنگی از اون حمایت کنن. رنگی رنگی قراره ۵۰ هزار نفرو در مورد دیابت آگاه کنه و ازشون قول بگیره زندگی سالم تری داشته باشن.

این کمپین به صورت رسمی از ۲۸ ام آبان ماه شروع میشه!

مهم‌ترین بخش این کمپین آینه که باور کنیم همه ما در ریسک ابتلا به دیابت هستیم و تنها راه کاهش این ریسک ، افزایش آگاهی در جامعست. اینبار به جای اینکه فقط تماشاگر باشیم ، می خوایم خودمون دست به کار بشیم و نزاریم دیابت و عوارضش، شادی های زندگیمونو کم کنه. قراره با هم دیگه ۳ تا کار بکنیم :

اول اینکه قول بدیم فردا به جای شیرینی ، میوه بخوریم!

دوم اینکه فردا ۳۰ دقیقه پیاده روی کنیم!

سوم اینکه یه نفر که دوسش داریمو وارد کمپین روبان آبی کنیم

حالا ، ربان آبیتو ببند.

RobanAbi.ir

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. منیژه
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۴

    بابا شما خیلی کارتون درسته عالی هستینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...