درخشش رنگین کمون تو خونه - رنگی رنگی

درخشش رنگین کمون تو خونه

درخشش رنگین کمون تو خونه

کیه که دلش برای روزای ساده و بی‌دغدغه بچگی‌ش تنگ نشده باشه. کی می‌تونه ادعا کنه که دلش اون‌همه شادی بی حد و مرز و اون قهقه‌های بلند رو نمی‌خواد. کفشای برگشتن اما دیگه اندازه پاهامون نیست، با این همه ذهن‌مون هنوز می‌تونه به خاطره‌ها گره بخوره و ما رو ببره و به دنیای شاد کودکی. اگه می‌خواهید به این جهان ساده برگردید یه گزینه عالی آنلاین وجود داره که کودک درون‌تون رو حسابی لوس می‌کنه. آلبوم “رنگین کمون” اثر زنده یاد ثمین باغچه‌بان آهنگساز، نوازنده، مولف و مترجم ایرانیه که دو سال پیش سی‌دی اون منتشر شده.

قیمت پشت جلد این آلبوم ۸ هزارتومنه اما می‌تونید به کمک این سایت به قیمت ۶۵۰۰ تومن رنگین کمون رو به خونه بیارید. این آلبوم هم خاطرات خوبی رو براتون زنده می‌کنه و هم می‌تونه تبدیل به خاطره‌ای برای بچه‌های اطراف‌تون بشه. رنگین‌کمون بهترین هدیه برای بچه‌های امروزه که اونا رو برای چند دقیقه از سرگرمی‌های کامپیوتری و تلویزیونی دور کنه و گوش و هوش موسیقایی‌شون رو پرورش بده.

می تونید یک دقیقه از هر قطعه رو اینجا گوش کنید و بعد تصمیم بگیرید آیا تمام آلبوم رو بخرید یا فقط بعضی قطعه ها رو. هر قطعه رو هم ۵۰۰ تومن می تونید خریداری کنید.

لینک خرید آلبوم رنگین کمون

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. رودا
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

  چرا لینکش باز نمی شه واسه خرید؟
  • نگار یعقوبی
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

   مشکل از سایت بیپ هست. احتمالا دارن آپدیت می کنند. چند ساعت دیگه چک کنید درستهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...