خیریه‌ای برای کاهش خطر سرطان - رنگی رنگی

خیریه‌ای برای کاهش خطر سرطان

خیریه‌ای برای کاهش خطر سرطان

هیچ اسمی برای بیماری ترسناک‌تر از سرطان نیست. هر روز انواع جدیدی از این بیماری سلولی کشف می‌شه و تعداد مبتلایان به سرطان هنوز رو به افزایشه. بیماران مبتلا به سرطان با درد و هزینه سرسام‌آور درمان روبرو هستن و برای همین خیریه‌های زیادی وجود دارن که به این بیماران خدمات می‌دن.
اما نکته‌ای که درباره این بیماری وجود داره، قابل پیشگیری بودن اونه و خیلی از بیماران با تشخیص به موقع طول درمان و هزینه‌شون رو کمتر می‌کنن. موسسه خیریه بهنام دهش‌پور یکی از این سازمان‌های غیردولتیه که سعی می‌کنه با ارائه اطلاعات مفیدی درباره سرطان و راه‌های پیشگیری از این بیماری، جون مردم رو نجات بده.
این یکی از بروشورهای این سازمان خیریه است که اطلاعات جالبی برای کاهش خطر ابتلا داده. این اطلاعات بهمون کمک می‌کنه که با تغییر بعضی از عادت‌های زیان‌آورمون مثل استعمال دخانیات یا تحرک کم، یا سهل‌انگاری در مراجعه به پزشک دست برداریم. مسئولین این سازمان معتقدن تغییرات تغذیه‌ای و رفتاری می‌تونن سپری باشن در مقابل انواع سرطان‌ها. این بروشور رو بخونید و برای دوستان‌تون بفرستید. ضمنا می‌تونید از طریق شماره حسابی که داده شده به این سازمان غیردولتی کمک کنید که اطلاعات زیادی رو در اختیار افراد سالم قرار بدن و از بیماران بیشتری حمایت کنن.

cancer

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...