خوشحال سازی مامان باباها - یکی واسه من یکی واسه تو - رنگی رنگی

خوشحال سازی مامان باباها – یکی واسه من یکی واسه تو

خوشحال سازی مامان باباها – یکی واسه من یکی واسه تو

اگه هنوز تو پروژه خوشحال‌سازی مامان باباها هستید و ایده‌هایی که تا حالا برای خوشحال کردن اونا داشتیم به کارتون نیومده این یکی رو امتحان کنید. این خیلی ساده است و خیلی ضربتی تاثیر معجزه‌آسای خودش رو تو رابطه‌تون می‌ذاره. ضمنا این ایده می‌تونه یکی از ارزون‌ترین کارا برای خوشحال کردن مامان باباها باشه.

یه چیز ساده و کوچیک پیدا کنید و یه جفت ازش بخرید. اینکه اون چیز چی باشه خیلی مهم نیست. نکته اینه که باید یه جفت عین هم ازش بخرید. مثلا می‌تونید یه لاک خوشرنگ پیدا کنید که رنگش هم برای شما مناسب باشه، هم برای مامان‌تون. یا یه جفت جوراب، یا کفش یا اگه مستقل از خانواده هستید یه ظرف یا چیز تزئینی عین هم. وقتی مامان‌تون همچین کادویی ببینه و بهش بگید یکی هم عین اینو واسه خودتون خریدید فکرای خوبی به سرش می‌زنه. اولی‌اش اینه که شما اونو پیر نمی‌دونید و فکر نمی‌کنید چیزی که به شما میاد برای اون زیادی جوانانه است. فکر بعدی یه مامان تو چنین موقعیتی می‌تونه این باشه که شما انقدر اونو دوست و رفیق می‌دونید که لحظه‌ای که چیزی برای خودتون می‌خریدید یاد اون افتادید و با خودتون گفتید بذار یکی هم واسه مامان بگیرم. باور کنید هر مامانی از تصور این چیزا قند تو دلش آب می شه.

یا مثلا یه جفت دمپایی روفرشی یا یه ماگ بخرید، جفت همونی که برای خودتون گرفتید. باباها ممکنه کمتر احساسات‌شون رو به زبون بیارن ولی اونا هم از این حرکت شما خوشحال می‌شن و براشون هیچ فرقی نداره که چه چیزی از شما کادو گرفتن.

جفت‌خری همیشه جواب می‌ده. همین امروز امتحان کنید.

 

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سارا
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  هومممم! حتی خوندنش هم حس خوبی به آدم میده!
  فکر خیلی خیلی خوبیه! امتحانش می کنییییم!
  😀
 2. پرستو
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  حتما امتحانش می کنم 🙂
 3. پرستو
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  البته الان که فکر کردم دیدم از اونجایی که همیشه ی خدا بابت هر چیزی که می خرم مامانم فحشم میده که چرا الکی پول خرج می کنی و تازه اگه ببینه ۲ تا گرفتم خشونتش صد برابر میشه این کار جواب نمیده 🙁
 4. شهناز
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  دقیقاً درسته من خیلی وقتها این کارو میکردم هرچی که برای خودم میخریدم یه دونه هم برای مامانم میگرفتم و خیلی خوشحال میشد الان که از دستش دادم ودیگه ندارمش خیلی یاد اون روزا میافتم و لبخند شیرینشو فراموش نمیکنم …روحش شاد مامان گلم …
 5. ika2000
  ۳ بهمن ۱۳۹۲

  آخه انقده هم پول نداریم که جفت جفت چیز بخریم
  یکی خودمونو خوشحال کنه
 6. خوشی
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  پیشنهاد خیلی خوبیه
  و من میدونم مامانم حتمن خوشحال میشه
  فقط یه مشکلی هست
  من هرچیزی که میخرم باید ” تک” باشه
  یعنی دوستام و فک و فامیل نباید عینشو داشته باشن
  وگرنه سریع عوضش میکنم
  حالا فکر کن مامانم عینشو داشته باشه
  خیلی ی ی ی ی سخته..ناممکنه:/
 7. تانیا
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  امید وارم این کار خوش حالشون کنه
 8. سمانه
  ۲۴ آذر ۱۳۹۵

  واااااای اره فکر خوبیه من برای مامانم خیلی وقته چیزی نگرفتمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...