خوشحال سازی مامان باباها - بزن بریم خرید - رنگی رنگی

خوشحال سازی مامان باباها – بزن بریم خرید

خوشحال سازی مامان باباها – بزن بریم خرید

وقتی قراره خاطره بسازیم، هر کار معمولی هم ممکنه به کارمون بیاد. یکی از این معمولیای دم دستی، خرید کردنه. هر جور خریدی می تونه تبدیل به یه کار لذت بخش، یه تفریح سرگرم کننده و شاد باشه. مثلا چرخیدن تو بازار میوه تره بار بین اون همه میوه تازه و رنگارنگ، یا قدم زدن و خرید کردن از یه بازار سنتی، یا گل گفتن و گل شنفتن در حالی که با سبد خرید بین قفسه های یه فروشگاه بزرگ راه می ریم … همه اینا می تونه یه روز شاد و خاطره انگیز رو بسازه اگه همراه پدر یا مادرمون به این خرید اومده باشیم. اگه ماشین داشته باشید و پول خرید رو هم حساب کنید مامان باباتون راحت تر خواهند بود و احتمالا از اینکه بچه شون انقدر بزرگ شده که دستش تو جیب خودش باشه خیلی خوشحال می شن. اگه این امکان رو هم نداشته باشید باز همراهی شما و ایده شما برای اینکه باهاشون به خرید برید برای اونا کافیه تا بدونن دوست شون دارید و هواشون رو دارید.

برنامه خرید دیگه می تونه فراتر از مایحتاج خونه باشه. کدوم مامان و بابایی از شنیدن این جمله شاد نمی شه: “یه کفش خوشگل دیدم و فکر کردم خیلی بهت میاد. بیا بریم بخریمش”. یا مثلا وقتی می گید: “یه میز خوب دیدم که برای این گوشه خونه مناسبه” و باهاشون برای خرید این میز می رید، حتی اگه پولش رو شما ندید باز روز اونا رو ساختید. چون این جمله شما به اونا ثابت می کنه نسبت به خونه ای که اونا یک عمر برای ساختنش زحمت کشیدن بی تفاوت نیستید و برای قشنگ شدنش تلاش می کنید.

واسه خرید کردن دنبال بهونه نگردید. واسه مامان باباها خریدی که همراه با شما انجام می شه لذت بخشه. چه خرید یه ماشین باشه چه خرید یه جفت جوراب.

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Zahra
  ۱۲ دی ۱۳۹۲

  شما و سایتتون یک انقلاب واقعی هستید!
  انقلاب شادی و امیدواری 🙂
 2. zahra
  ۱۳ دی ۱۳۹۲

  فوق العاده ای رنگی رنگی جون….پر از انرژی مثبت…همیشه شاد و رنگی باشید …ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...