برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا - رنگی رنگی

برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

با وجود اینهمه کرم و محصولات زیبایی مختلف، مشکلات جورواجور پوستی، و وقت خیلی کم، خیلی از ماها نمیدونم که چه محصولی رو در چه موقعی از از روز و یا در چه شرایطی باید استفاده کنیم. مامان ها که از همه سرشون شلوغ تره، بیشتر از همه با این مشکل مواجه میشن. اما هر کار مهمی، با یه برنامه ریزی درست حل میشه.
 
سینره یک کمپین برای مامان های بالای ۴۰ سال درست کرده که توی اون برنامه هایی برای مراقبت از پوست و زیبایی بر اساس نوع پوست و شرایط روزانه بهتون میده. توی این کمپین یک قسمت خیلی کاربردی برای مامان ها وجود داره که بهمون میگه در طول روز چه کارهایی رو برای مراقبت از پوستمون باید انجام بدیم. مثلا از صبح که بیدار میشیم، باید صورتمون رو با آب ولرم و شوینده بشوییم. مرطوب کننده و بعد کرم های دور چشم بزنیم و… اگر قراره بیرون از خونه بریم، قبلش باید چه کارهایی انجام بدیم و اگه توی خونه میمونیم چطور؟ و در آخر هم کارهایی که هر مامانی در این سن و سال باید قبل از به خواب رفتن انجام بده رو برامون مشخص میکنه.
 
اینجوری هر مامانی، هر چقدر هم که سرش شلوغ باشه و با محصولات بهداشتی آشنا نباشه، میتونه برای خودش یه برنامه ی دقیق و مطمئن داشته باشه، که سلامتی و زیبایی پوستش رو تضمین میکنه. فقط یادتون باشه، اگر همین نکات کوچک رو سرسری بگیریده، ممکنه آسیب هایی به پوستتون بزنید که بعدا درمانشون خیلی سخت تر میشه. قطعا پیشگیری بهتر از درمانه.
 
اگه خودتون جزو گروه خانوم های ۴۰+ هستید، این برنامه مال شماست. اگر هم مادر یا یکی از نزدیکانتون در این سن سال هست، این برنامه رو بهشون معرفی کنید تا بدونن توجه کردن به سلامتی خودشون هم باید جزو اولویت های زندگیشون باشه. هوای مامان ها رو داشته باشیم!
 
 

برای دیدن برنامه روزانه مراقبت از پوست مامان ها اینجا رو کلیک کنید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. كيانا
  ۹ دی ۱۳۹۲

  نمیشه برا مامانای اینده هم برنامه بزارین ؟؟؟
  اخه من نمیدونم با این پوستم چیکار کنمم…
  • نگار یعقوبی
   ۹ دی ۱۳۹۲

   چرا چرا می ذاریم :دیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...