برای شادی کودکان مبتلا به دیابت - رنگی رنگی

برای شادی کودکان مبتلا به دیابت

برای شادی کودکان مبتلا به دیابت

هیچ عکسی شیرین‌تر از صورت بچه‌ای نیست که صورتش رو تو کیک تولدش فرو کرده یا با شیرینی که خورده دور لباش سیبیل خامه‌ای کشیده. بچه غریبه‌ای که با یه شکلات کوچولو به صورت‌تون لبخند می‌زنه، می‌تونه روز شادی براتون بسازه. اما می‌دونید چندتا بچه کوچیک هستن که هیچ عکسی از شیرینی خوری‌هاشون تو هیچ آلبومی وجود نداره؟ می‌دونید چند بچه همین الان که دارید این مطلب رو می‌خونید مشغول تزریق انسولین هستن؟ می‌دونید چند تا بچه هستن که تا آخر عمرشون باید از رژیم غذایی خاصی پیروی کنن؟ چطور می‌شه یه بچه ۵ ساله رو قانع کرد که تو هر مهمونی و جشنی چشم از کوه شیرینی‌ها و برنج چرب و چیل مهمونی برداره؟

با همه تلخی‌های بیماری دیابت، اما روزنه‌هایی برای زندگی بهتر و راحت‌تر این بچه‌ها وجود داره. انجمن اصلاع‌رسانی دیابت سایتی به اسم گابریک داره و خدمات آموزشی به مردم و مبتلایان دیابت می‌ده. اونا با ۲۵ ساعت آموزش بچه‌ها رو مجاب می‌کنن که با کنترل قند خونشون از چشم و کلیه و سیستم عصبی‌شون محافظت کنن. اعضای این انجمن برای اینکه بتونن به بچه‌های بیشتری کمک کنن، دغدغه‌هاشون رو با مردم به اشتراک گذاشتن و این امکان رو به ما دادن که همراه اونا به بچه‌های مبتلا به دیابت کمک کنیم.

چیزی که منتظر ماست نه یه کار سخت و پر مسئولیت اجتماعی که یه لیوان خوشگل و با نمکه. اعضای این انجمن روی ماگ‌ها شخصیت کارتونی انجمن‌شون رو چاپ کردن تا با فروش اون به بچه‌ها کمک کنن. خرید هر کدوم از این ماگ‌ها فرصت جدیدی برای یه بچه فراهم می‌کنه تا سالم و شاد باشه. برای مشارکت تو این کار انسانی کافیه با شماره ۸۲۴۳۳، داخلی ۴ تماس بگیرید و سفارش لیوان کیپو بدید. این بهترین هدیه برای بچه‌های مبتلا به دیابت و کسائیه که دوست‌شون دارید.

اینجا سایت گابریکه که اطلاعات زیادی درباره این انجمن، روش آموزش و کارشون بهتون می‌ده و یه فرصت تازه در اختیارتون می‌ذاره که در مشارکت با یک انجمن غیردولتی احساس بهتری داشته باشید. بجنبید که بچه‌های زیادی منتظر این قدم کوچیک شما هستن!

لیوان گابریک 

این دو صفحه رو هم خوبه ببینید :

کلاس های آموزشی گابریک، ویژه کودکان دیابتی

بچه ها! کیپو. کیپو! بچه ها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. سهند
    ۲۳ تیر ۱۳۹۲

    این انجمن فوق العادس. من باهاشون کار کردم . تقریبا همشون (از مدیر گرفته تا بقیه پرسنل) مبتلا به دیابت هستن اما دیابتشون رو کنترل کردن و تلاش میکنن راه های کنترل این بیماری رو به بقیه هم یاد بدن.

    ممنون از درج این خبرارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...