با دوربین پرنده اندرویدی آشنا شوید - رنگی رنگی

با دوربین پرنده اندرویدی آشنا شوید

با دوربین پرنده اندرویدی آشنا شوید

چندی پیش هلیکوپتری کوچک و دوست داشتنی را معرفی کردیم که می توانستید آن را با موبایل هوشمند خود کنترل کنید و به پرواز در بیایید. اما اکنون می خواهیم سراغ دستگاهی پیشرفته تر برویم. دستگاهی که اغراق نیست اگر کنترل آن را هیجان خالص بدانیم.

این دستگاه AR Drone نام دارد، یک پرنده با چهار ملخ در اطرافش که با ابهتی خاص به پرواز در می آید. شما می توانید این دستگاه را با موبایل یا تبلت خود کنترل کنید. اما ویژگی اصلی این آسمان نورد، قابلیت فیلمبرداری آن است. در زیر این دستگاه دوربینی کار گذاشته شده است که هنگامی که AR Drone در آسمان است، فعال شده و می تواند از هر آنچه که در زمین است، فیلم برداری کند. در صورت اتصال به شبکه Wi-Fi این فیلم به تبلت و موبایل شما منتقل می شود و در غیر این صورت بر روی حافظه دستگاه ذخیره شده تا پس از فرود، از آن استفاده نمایید.

جهت به پرواز در آوردن این ربات غول آسا، باید اپلیکیشن اختصاصی آن را بر روی دستگاه خود نصب نمایید. این برنامه از آیفون، آیپد و کلیه محصولات مجهز به سیستم عامل اندروید، پشتیبانی می کند. به کمک این برنامه شما حتی می توانید مسابقه ای را با دوستان خود ترتیب دهید، بدین صورت که هر که بتواند AR Drone را در زمان کمتری در مسیر های مختلف جا به جا کند، برنده اعلام می شود.

این محصول در بازار ایران موجود است،‌ اما با توجه به نوسانات ارزی تخمین قیمت آن کمی دشوار است. این دستگاه در بازار جهانی با قیمت تقریبی ۳۰۰ دلار به فروش می رسد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...