رنگ افزار - جادوی تصاویر متحرک - رنگی رنگی

رنگ افزار – جادوی تصاویر متحرک

رنگ افزار – جادوی تصاویر متحرک

تلفن های هوشمند امروزه در گسترش میزان خلاقیت ما نقش بسزایی را ایفا می‌کنند. دیگر لازم نیست برای اینکه هنر خود را شکوفا کنید یک بوم نقاشی را زیر بغل زنید و یا یک دوربین فیلمبرداری چند کیلویی را بر روی دوش گذاشته، و راهی دشت و دمن شوید. چرا که این روزها برای اکثر کارهای هنری اپلیکیشن هایی وجود دارند. اپلیکیشن هایی که به ما کمک می‌کنند تا خلاق باشیم و کارهای جالبی را از خود به جای گذاریم. برنامه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم قرار است تا با متحرک سازی تصاویر، آثاری متفاوت تر از تمام عکس هایی که تا کنون در آلبوم هایتان نگهدری می‌کردید را، برای ما به وجود آورد.
این برنامه Cinemagram نام دارد و به شما اجازه می‌دهد تا تصاویری خلق کنید که نه عکس هستند و نه ویدیو. شما در این برنامه می‌توانید با انتخاب قسمت جالبی از یک ویدیو آن را در قالب یک عکس متحرک در بیاورید که آن قسمت در آن مرتبا تکرار می‌شود. اصطلاحا به چنین تصاویری، تصاویر GIF گفته میشود. اما این تمام کاری نیست که سینماگرام می‌کند، یکی از قسمت های فوق العاده جالب این برنامه، قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد تا تمام محیط یک ویدیو را ثابت کنید و تنها قسمتی خاص را انتخاب کنید تا به حرکت در بیاید. برای مثال شما می‌توانید از چند نفر از دوستانتان فیلم بگیرید، همه آن‌ها را مانند عکس ثابت کنید و تنها یکی از آن‌ها را متحرک باقی گذارید؛ نتیجه کار قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.
سیستم کار با این اپلیکیشن بدین صورت است که در ابتدا باید با ایمیل، حساب کاربری فیسبوک و یا توییتر وارد محیط برنامه شوید. در قسمت Popular می‌توانید محبوب ترین آثاری که دیگر کاربران این برنامه درست کرده اند را مشاهده کنید. جهت ساختن یکی از تصاویر باید به قسمت Capture بروید. در این قسمت یا باید از فیلم های موجود در گالری خود استفاده کنید و یا باید فیلم جدیدی را ثبت نمایید. در مرحله بعدی از شما خواسته می‌شود تا قسمت مشخصی از فیلم را که می‌خواهید بر روی آن کار کنید را انتخاب کنید. در گام بعدی اگر می‌خواهید فیلم را ثابت کنید و تنها قسمتی را متحرک باقی گذارید، باید انگشت خود را بر روی محلی که می‌خواهید متحرک باشد بکشید و محدوده آن محل را مشخص سازید. در نهایت می‌توانید از افکت های خاص این برنامه استفاده کنید تا تصاویر خود را جذاب تر سازید. در انتهای مطلب می‌‌توانید چند نمونه از تصاویر ساخته شده توسط این برنامه را مشاهده نمایید. راستی اگر با این برنامه تصویری درست کردید، آن را در صفحه فیسبوک رنگی‌رنگی با ما به اشتراک گذارید.

قیمت : رایگان

سیستم عامل :‌ iOS

دانلود از اپ استور برای آیفون، آیپاد تاچ و آیپد

loading...

loading...

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...