رنگ افزار - مدیریت کارها با اپلیکیشن Any DO - رنگی رنگی

رنگ افزار – مدیریت کارها با اپلیکیشن Any DO

رنگ افزار – مدیریت کارها با اپلیکیشن Any DO

اگر می‌خواهید زندگی موفقی داشته باشید، اگر می‌خواهید در کارهای خود پیشرفت داشته باشید باید تسلط کاملی بر روی امور روزانه داشته باشید. همه ما وقتی از خواب بیدار می‌شویم برای روز خود برنامه های مشخصی داریم که باید آن ها را انجام دهیم. اما در بسیاری از مواقع مشغله های روزانه باعث می‌شود تا کارهای خود را فراموش کنیم. خیلی ها لیست کارهای خود را بر روی وایت بردشان می‌نویسند، خیلی های دیگر همیشه دفترچه یادداشتی همراه خود دارند و کار‌های خود را در آن می‌نویسند ، اما بهترین گزینه برای ثبت و پیگیری کارهایمان چه می‌تواند باشد؟
همانطور که احتمالا در مطالب قبلی رنگی‌رنگی متوجه شده اید، تمرکز ما در بخش رنگ‌افزار بر روی اپلیکیشن هایی است که قرار است کارهای روزمره ما را آسان تر کنند و زندگی راحت تری را برای ما رقم بزنند. امروز نیز قصد داریم تا برنامه ای را معرفی کنیم که استفاده از آن می‌تواند مدیریت کار‌ها را برای ما بسیار لذت بخش کند. نام این اپلیکیشن Any DO است. به لطف Any DO شما می‌توانید در یک محیط جذاب کار های روزانه خود را وارد نمایید و به مدیریت آن‌ها بپردازید.
سیستم کار با این اپلیکیشن بسیار لذت بخش است، برای وارد کردن کارهای خود تنها کافیست تا با انگشت خود بالای برنامه را اندکی به سمت پایین بکشید، اکنون می‌توانید متن مورد نظر خود را وارد نمایید. با لمس کردن مجدد متن وارد شده، گزینه هایی برای شما نمایان می‌شود. در بین این گزینه ها شما می‌توانید با قرمز کردن یک کار، آن را در وضعیت بحرانی قرار دهید تا اینکه هرچه سریعتر به آن رسیدگی کنید. شما حتی می‌توانید از برنامه Any DO جهت یادآوری امور خود نیز بهره ببرید؛ برای این منظور تنها کافیست پس از وارد کردن فعالیت مورد نظر، علامت زنگوله را لمس کنید و تاریخ و ساعت یادآوری را در برنامه وارد کنید. پس از اینکه هر فعالیت خود را به پایان بردید، باید انگشت خود را بر روی آن کار بکشید، برای اینکه کار های خط خورده را از لیست خود حذف کنید، باید گوشی را تکان دهید!
همانطور که خواندید Any DO از محیطی بسیار جذاب برخوردار است، اما یکی از قابلیت های مهم این برنامه این است که به شما اجازه می‌دهد تا اطلاعات خود را بین گوشی و مرورگر کامپیوتر خود جابه‌جا کنید. برای اینکار باید افزونه Any DO را از فروشگاه برنامه های گوگل ، برای مرورگر کروم دانلود کنید و حساب کاربری خود را به آن اضافه کنید.

قیمت : رایگان

دانلود از کافه بازار برای اندروید
دانلود از اپ استور برای آیپاد تاچ، آیفون و آیپد

برنامهٔ QR Code

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مهدی بردبار
  ۱۳ مهر ۱۳۹۱

  بسیار بسیار عالی
  همین الان هم به کروم و هم به تبلتم اضافه کردم!
 2. توحيد
  ۶ آذر ۱۳۹۱

  ضمن تشکر، لینک اپ استور مشکل دارد
  در صورت امکان لطفا اصلاح فرماییدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...