رنگ افزار - لذت عکس های حرفه ای با اینستاگرام - رنگی رنگی

رنگ افزار – لذت عکس های حرفه ای با اینستاگرام

رنگ افزار – لذت عکس های حرفه ای با اینستاگرام

عکاسی یک هنر است. هنری که شاید بسیاری از ما دوست داشتیم تا آن را داشته باشیم تا شاید می‌توانستیم لحظات زندگی خود را در قالبی زیبا تر به ثبت برسانیم. اگر دوربین گران قیمت ندارید، اگر همیشه در کادر بندی و تنظیم نور عکس‌هایتان مشکل دارید، به هیچ وجه نگران نباشید، چرا که « اینستاگرام » قرار است شما را به یک عکاس حرفه ای تبدیل کند.
اینستاگرام نام اپلیکیشنی است که تمرکز خود را بر روی عکاسی با تلفن های هوشمند قرار داده است. شما به کمک این برنامه می‌توانید حتی ضعیف ترین عکس‌های خود را به یک اثر چشم نواز تبدیل نمایید . سیستم این برنامه بدین صورت است که پس از ثبت عکس به شما اجازه می‌دهد تا از افکت های فوق‌العاده آن استفاده کنید و عکس خود را متحول نمایید. این اپلیکیشن دارای ۱۸ افکت است که هر یک از آن ها حال و هوای خاصی به عکس شما می‌بخشد. یکی دیگر از قابلیت های فوق العاده اینستاگرام این است که به شما اجازه می‌دهد از تکنیک « تیلت شیفت » در عکس های خود استفاده نمایید. این اصطلاح در عکاسی به مواقعی گفته می‌شود که تنها یک خط عمودی یا افقی از عکس واضح است و محیط خارج از آن خط در عکس تار هستند. شما در اینستاگرام به راحتی هرچه تمام تر و بدون داشتن کوچک ترین دانش فنی در رابطه با عکاسی ، می‌توانید این تکنیک را بر روی عکس های خود پیاده کنید.
اما تمام جذابیت اینستاگرام در افکت هایش خلاصه نمی‌شود؛ این برنامه در واقع یک شبکه اجتماعی برای دوست داران عکاسی است. شما می‌توانید دوستان خود را دنبال کنید و عکس های آن ها را لایک بزنید و یا عکس های خود را با آن ها به اشتراک بگذارید و نظرات آنان را جویا شوید.
روال کار با این اپلیکیشن بسیار آسان است، پس از دانلود و نصب آن بر روی گوشی خود ، باید با وارد کردن ایمیل به عضویت شبکه اینستاگرام در بیایید. در مرحله بعدی اپلیکیشن با اجازه شما در بین دوستانتان در شبکه های اجتماعی دیگر جستجو می کند تا کسانی که در اینستاگرام حضور دارند را برای دنبال کردن به شما پیشنهاد دهد . اکنون با لمس کردن گزینه آبی رنگ دوربین می‌توانید اقدام به عکس برداری نمایید، شما حتی می‌توانید با مراجعه به گالری عکستان ، از عکس هایی که قبلا گرفته اید نیز استفاده کنید. افکت های مد نظرتان را اضافه کنید و عکس خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در صورتی که حساب کاربری دیگر شبکه های اجتماعی خود را نیز به اینستاگرام اضافه کرده باشید، می‌توانید عکستان را به محیط آن شبکه ها نیز ارسال کنید.
راستی رنگی‌رنگی هم در اینستاگرام هست . ما را با اسم RangiRangi دنبال کنید و عکس هایمان را از دست ندهید.
RangiRangi را در اینستاگرام دنبال کنید

قیمت : رایگان

دانلود از اپ استور برای آیفون و آیپاد تاچ
دانلود از کافه بازار برای سیستم عامل اندروید

برنامهٔ QR Code

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. سعید شعبانی
    ۲ مهر ۱۳۹۱

    چرا برای سیمبین نداره؟
  2. علی
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

    توی کامپیوتر نمیشه این کارا انجام داد؟ما که گوشی نداریم چه کنیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...