هورا تازه‌کار! تو موفق می‌شی - رنگی رنگی

هورا تازه‌کار! تو موفق می‌شی

هورا تازه‌کار! تو موفق می‌شی

آفرین! خیلی کار خوبی کردی. من می‌دونم موفق می‌شی. از هیچی نترس. پیش برو و مطمئن باش که موفق می‌شی. تو لیاقتش رو داری و… . می‌بینید این جملات کوتاه و قاطع چه باری از انرژی مثبت رو همراه خودشون دارن؟
فکر کنید همین امروز یه کسب و کار تازه برای خودتون راه انداختین، یا شروع به یادگیری زبان کردید، یه عادت بد مثل سیگار رو ترک کردید یا حتی ساده‌تر از اینا، یه تصمیم ساده برای سلامت‌ بیشترتون گرفتید و این تصمیم رو با یکی از دوستاتون درمیون گذاشتید و او یکی از جملات بالا رو تحویل‌تون می‌داد. تصمیم هر چی باشه و طرف هر کسی که باشه، این جملات مثل بنزینی تو موتور تصمیم‌ تازه ریخته می‌شه. حالا فقط به استارت نیاز داریم.
شروع هر کاری مقدماتی می‌خواد، شاید پول یه جاهایی ضروری باشه، اما انگیزه و اراده مهم‌تر از پوله، چون اگه اینا رو داشته باشیم، برای پیدا کردن پول هم یه کارایی می‌کنیم. حمایت و دلگرمی از طرف آدمایی که برامون مهم هستن، یکی از حیاتی‌ترین چیزهائیه که برای شروع کار تازه بهش نیاز داریم.
ممکنه دوست یا فامیل شما برای کار تازه‌ش به هیچ کمکی از طرف شما نیاز نداشته باشه. اما شما می‌تونید نقش طلایی برای تصمیم اون بازی کنید. یه هورا برای تصمیم مثبت آدمای اطراف‌تون بکشید. جمله‌های تشویقگر شما ممکنه زندگی یکی رو زیر و رو کنه. قدرت تشویق و کلمه‌های حمایتگرتون رو دست‌کم نگیرید. یه هورای بلند برای تازه‌کارها بکشید و با لبخند منتظر نتیجه درخشان تشویق‌تون بمونید. شاید موتوری که تو باکش بنزین ریختید، موتور موشکی بود که قصد کهکشان کرده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. امیر حافظی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

  سلام وقت بخیر
  تنها چیزی که باعث میشه آدم از ادامه ی راه منصرف نشه عشق و علاقه به کاری هست که انجام میدیم.
  برای کسب و کار بزرگ پول خیلی مهمه و خودم از این خوشحالم که با کم ترین امکانات ممکن تونستم ۶ سال دوام بیارم و کارم رو ادامه بدم. اون هم به صورت یک فریلنسر و هوم ورک.

  نظرات دوستان هم یکی از اون انرژی مثبت هایی هست که آدم رو امیدوار میکنه.

  با تشکر
  • محدثه
   ۹ خرداد ۱۳۹۲

   من هم تجربه این انرژی مثبت رو دارم.در اوایل کارم یکی از همکارهام واقعا با هر جمله بهم کلی روحیه میداد(حتی اگر اشتباه میکردم!) واقعا ازش ممنونم. اگر نبود شاید من ۳ ماه هم دووم نمی اوردم 🙂
 2. المین
  ۴ تیر ۱۳۹۲

  من یکی از افرادی هستم که سعی میکنم با حرفام هرچند ساده دوستام و اطرافیانم رو تشویق کنم.و ایده های نو بهشون بدم.به خاطر همین اخلاق دوستایی کنارم دارم که باهام مشورت میکنن و پیشرفت هایی که درصدی از اونها به خاطر حرفای منه رو بهم خبر میدن و این بخشش لذت بخش ترین قسمت کاره 🙂
  امیدوارم شماهم این اخلاق خوب رو به لیست اخلاقتون اضافه کنید و لذت ببرید…
 3. مرضیه
  ۸ تیر ۱۳۹۲

  در مورد جملات انرژی بخش باید بگویم اگر جمله در ضمیرناخودآگاه انسان نفوذ کند و از آن باوری بسازد که شدنی ست آنگاه شرایط و محیط و کائنات همگی دست به دست یکدیگر میدهند در جایی که شما انتظارش را ندارید بدستش می آورید.
 4. رودا
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا زنده باشید این نوشته هاتون مرده هم زنده می کنه……… اگر خدا اجازه داده رویا یک کار بیاد تو ذهنمون پس توانشم میده….پس به حرف ای رنگی رنگی گوش کنید………گل می گه………..
 5. میم
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

  سلام. جالبه انگار هر چیزی همون موقعی که لازم داری میاد سراغت. من مدت کوتاهیه که دارم یه کسب و کار جدیدی رو راه میندازم و به خاطر سن کمم کمی دلهره دارم. بعضی جاها واقعا کم میارم ولی این جمله ها واقعا کمکم میکنن. یه آرامش و اطمینانی به سراغم میاد… ممنونم از همتون با کامنت های خوبتون.
 6. AySan
  ۴ بهمن ۱۳۹۳

  تشویق خیلــــــــی خوبه ^____^ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...