استخدام 5 دستیار برای زیبایی - مجله آنلاین رنگی رنگی

استخدام ۵ دستیار برای زیبایی

استخدام ۵ دستیار برای زیبایی

نصف راه طولانی زیبایی رو می‌شه با داشتن یه پوست صاف و سالم رفت. زیبایی‌ای که پوست خوب به صورت می‌ده، زیبایی طبیعیه که بهتون می‌گه: بی‌خیال جراحی پلاستیک و لوازم آرایش، تو به اندازه کافی خوشگلی!
این خوشگلی طبیعی ۵ تا دستیار تمام وقت و دائمی نیاز داره. این ۵ تا دستیار رو از بین بهترین‌ها و طبیعی‌ترین‌ها انتخاب کنید تا همیشه احساس خوب زیبا بودن رو داشته باشید.
اولین دستیارتون یه کرم مرطوب کننده است. پوست خشک هیچ وقت نمی‌تونه بهتون احساس خوبی بوده. یه کرم مرطوب‌کننده خوب به طور مستمر به پوست‌تون آبرسانی می‌کنه و نمی‌ذاره خشک بشه.
دستیار دوم، کرم ضدآفتابه. اشعه‌های مضر آفتاب رد خودشون رو با ایجاد لکه‌های قهوه‌ای رو پوست‌تون حک می‌کنن و پوست رو مستعد جوش و مشکلاتی می‌کنن که خلاص شدن از دست هر کدوم‌شون کلی زمان می‌بره. هر روز که پاتون رو از خونه بیرون می‌ذارید، فارغ از اینکه هوا ابریه یا آفتابی کرم ضد آفتاب بزنید.
دستیار سوم یه شوینده غیرصابونی ملایمه تا چربی و غباری که طول روز به صورت‌تون نشسته رو پاک کنه بذاره پوست نفس بکشه.
و اما دستیار چهارم زیبایی و سلامت چیزی نیست جز آب. هیچ نوشیدنی‌ای جای آب رو نمی‌گیره. تا می‌تونید آب بخورید تا هم زندگی رو برای پوست و هم برای بدن‌تون لذت‌بخش‌تر از چیزی که هست کرده باشید.
اگه آرایش می‌کنید به استخدام دستیار پنجم هم نیاز دارید. این دستیار پاک‌کننده‌ایه که باید حریف چربی و رنگ لوازم آرایش بشه، بدون اینکه آسیبی به پوست‌تون بزنه.
با داشتن این پنج دستیار مسیر طولانی زیبایی رو تو یه چشم بهم زدن طی می‌کنید.

سینره

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...