تجارت موفقی که ایده اش چاپ روی تی شرت است - رنگی رنگی

تجارت موفقی که ایده اش چاپ روی تی شرت است

تجارت موفقی که ایده اش چاپ روی تی شرت است

برای کسانی که یک ایده تجاری دارند اما سرمایه ای برای شروعش ندارند، KickStarter اهمیت زیادی دارد. این وب سایت به شما و هر صاحب ایده ی دیگری اجازه می دهد تا نقشه گنج خود را مطرح کنید و مشخص کنید چقدر سرمایه برای راه اندازی اش نیاز دارید. اعضای سایت می توانند روی ایده هایی که به نظرشات جذاب است سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری از ده دلار شروع می شود. بنابراین یک پروژه می تواند یک نفر یا تعداد خیلی بیشتر سرمایه گذار داشته باشد.

اگر گشتی در این وب سایت بزنید، متوجه خواهید شد که ایده بعضی از پروژه ها در عین سادگی انقدر جذابیت داشته اند که سرمایه ای چندین برابر مقدار درخواست شده برای شروع کار ایجاد شود. این یعنی صاحب ایده می تواند با توان بیشتری، کارش را در اندازه بزرگتری شروع کند.

تی شرت های اکشن، یکی از همین ایده هاست که ماه گذشته بر روی کیک استارتر قرار گرفت و برای عملی شدن نیاز به ۳۰۰ دلار داشت اما توانست ۱۴۶۲ دلار سرمایه توسط ۷۵ نفر سرمایه گذار جذب کند.

ایده مربوط به دو برادر هست که مجموعه ای از طرح های جدید الهام گرفته از فیلم ها و سریال های مورد علاقه شان را در قالب پیراهن ، کاپشن ، پیکسل ، برچسب و … می خواهند عرضه کنند.

گروه مانا نقشه گنج اش را به به صورت زیر بیان کرده بود :

ما که هستیم؟
مجموعه ای از طرح های جدیدی را که علاقمند بودیم در مرحله تولید ببینیم کنار هم قرار دادیم . اگر پیراهن هایتان را پیش خرید کنید ما می توانیم مطمئن باشیم که حجم کافی سفارش برای تولید را خواهیم داشت.

یسسیب

رنگی رنگی
شرکت تی شرت های “ماناتی” از دو برادربا نام های “شان” و “کیت” تشکیل شده است. ما عاشق فرهنگ پاپ ، برنامه های مبهم تلویزیونی که خیلی زود تمام می شوند ، بازی های رایانه ای و هرجور چیز خسته کننده دیگری هستیم. روز ها “شان” متخصص درمان شناسی و “کیت” کارمند است . هنگام شب ، ما تی شرت هایی شبیه تی شرت های ابرقهرمان ها درست می کنیم ، البته هیجان تی شرت های ما از آن ها کمتر است.
اگر بخواهید طرح هایی که برای محصولاتمان انتخاب کردیم را ببینیدف می توانید نگاهی به وب سایت manateeshirtcompany.com بیندازید و یا اینکه به طرفداران صفحه فیس بوک ما بپیوندید.
راجع به سرمایه ای که نیاز داریم :
ما کار تولید تی شرت را از سال ۲۰۱۰ شروع کردیم تا بتوانیم تولیدات خلاقانه ای با هزینه کم داشته باشیم. اکنون کار خود را گسترش داده و بهبود بخشیده ایم اما خیلی از طرح های ما هنوز رنگ آفتاب را به خودشان ندیده اند ، زیرا تنها راه تولید تی شرت با قیمت مقرون به صرفه تولید انبوه آن است.
اینجا جایی است که شما نقش پیدا می کنید. اگر بتوانیم برای اجرای پروژه به حد کافی سفارش بگیریم ، تولید انبوه را شروع کرده و می توانیم تی شرت هایی با قیمت مناسب عرضه کنیم.

احتمالا الان به خودتان میگویید که این ایده توانسته سرمایه ی چند برابر نیازش جمع کنه؟؟؟ مگه چی داره ؟؟؟ منم که خیلی بلدم از اینها ! دقیقا به همین علت این مطلب نوشته شده ! که مطمئن بشوید ایده های شما هم واقعا در حد یک نقشه گنج ارزشمند هستند اما باید عملی شوند.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. یاغیش گجاسی
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۲

    سلام من همین الان با سایتتون آشنا شدم واقعا عالیه و به درد من میخوره و بهم انگیزه و ایده میده.
    راستش منم تو فکر طرح برای تیشرت هستم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...