آرزوهای کوچیک برای آدم‌های بزرگ - رنگی رنگی

آرزوهای کوچیک برای آدم‌های بزرگ

آرزوهای کوچیک برای آدم‌های بزرگ

آرزو خوب برای دیگران کردن، یکی از اون کاراییه که هم خودمونو خوشحال می‌کنه هم اون کسی رو که براش آرزو می‌کنیم. چند ساعت به آخر سال مونده و این فرصت کوتاه و مناسبیه برای اینکه یه لیست از کسانی که دوست‌شون داریم تهیه کنیم. تو دوست داشتن و انتخاب آدما دست و دلباز باشید. از خانواده و دوستای درجه یک شروع کنید و برید تا دور دورا. یه لیست پر و پیمون درست کنید و خودتونو سرگرم کنید. چه بسا لیست‌تون انقدر وسیع باشه که حتی سوپری محل یا حتی بازیگر محبوب‌تون هم یه جایی تو این لیست داشته باشن.

اسما رو که نوشتین، شروع کنید به آرزو کردن. با کمی خلاقیت از آرزوهای کلی مثل سلامتی و خوشحالی و … بگذرید و آرزوهای کوچیک و مشخصی برای آدمای عزیز زندگی‌تون بکنید. با این کار مدتی به کسی که دوستش دارید فکر می‌کنید و یکی از ارزشمندترین چیزا واسه آدم اینه که بدونه یکی به نیت آرزو کردن بهش فکر کرده.

آرزوها رو خیلی بزرگ و عجیب نگیرید.به نظرتون یه همچین لیستی از آرزوها دست‌یافتنی و بامزه ارزش وقت گذاشتن نداره: مهناز ۵ کیلو وزن کم کنه، بابام سیگارشو ترک کنه، اشکان بتونه پول ازدواجش رو جور کنه و بره سر خونه و زندگی‌اش، آبدارچی‌مون بتونه با خانواده‌اش یه سفر خیلی خوب بره…

لیست که تهیه شد، بذاریدش یه جای امن و تا آخر سال سراغش نرید، ولی اگه دوست داشتید به صاحب این آرزوها بگید که چه آرزویی برای امسال‌شون کردید. انرژی خوبی که از این فکر و آرزو کردن که در واقع از قلب و بخش مهربون وجودتون ساطع می‌شه، تا آخر سال تو زندگی خودتون و صاحب آرزوهای کوچیک‌تون جاری می‌شه. به رنگی رنگی اعتماد کنید: تهیه این لیست هم شما رو شادتر می‌کنه و هم آدمای دوروبرتون رو.

تا آخر هفته اول سال  فرصت بدین به خودتون تا این لیست رو تهیه کنید 🙂

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطمه سرور گلشنی
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  ایده خوبیه 🙂
  حتما انجامش میدم!!
 2. اشکان
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  خانوم یعقوبی پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک میگم
  ارزوی پیشرفت رنگی رنگی رو در سال جدید رو دارم
 3. نیکی
  ۱ فروردین ۱۳۹۳

  رنگی رنگی سایتش از اینی که هست بهتر و پر طرفدارتر بشه 🙂 همه دست اندر کارانشم موفق و خوشحالتر باشند.
 4. AySan
  ۹ بهمن ۱۳۹۳

  این ایده خیلی خوبه ^___^ عیدم که نزدیـــک :دی
 5. مرجان
  ۷ تیر ۱۳۹۵

  خیلی ممنون از پست های قشنگتون،واقعا پیشنهادات عالین و باری از انرژی مثبت و شادی رو با خودشون میارن ??
 6. الهام
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  چه ایده قشنگی ?حتما انجامش میدمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...