گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای اینکه برای شادی دنبال جمع کردن وسایل نباشیم

این که وقتی می تونیم چیزهای زیادی داشته باشیم اما به کمتر قانع باشیم شاید در ابتدا کار سختی به نظر بیاد، اما اساس شادی زندگی باید در درون ما باشه و وسایلی که حتی گاهی هزینه زیادی برای خریدشون میکنیم نباید تبدیل به منبعی برای شادتر بودن بشن. دفعه بعدی که توی ذهن خودتون خوشحال بودن رو به داشتن چیزی مرتبط کردین این جمله رو یادتون بیارین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به فرداهای زیبا باور داشته باشیم

هیچ کدوم از ما نمیدونیم در آینده قراره چه اتفاقی بیفته، ولی می تونیم مطمئن باشیم که با امید و تلاش برای اون، می تونیم توی ساختن یک آینده زیبا نقش داشته باشیم. همه ناامیدی ها و فکرهای تیره و ناراحت رو کنار بذارین و آینده تون رو همونطور که خودتون میخواین بسازین. این جمله ها هم در همین زمینه به شما انگیزه بیشتری میدن

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش تا یادتون بندازه توی روزمرگی ها شادی رو از یاد نبرین

مسیر زندگی، همیشه صاف و یک دست نیست. مثل ترن هواییه و بالا پایین های زیادی داره. مهم ترین چیزی که باید به یاد داشته باشیم این هست که از این مسیر در هر شرایطی لذت ببریم و با فکر رسیدن به مقصد، زیبایی های راه رو از دست ندیم. هیچ کدوم نمی دونیم چقدر فرصت داریم، مهم اینه از این فرصت نهایت استفاده رو برای لذت بردن داشته باشیم. این جمله ها همین موضوع رو به شما یاد آوری می کنن.

ادامه مطلب...


کاغذ دیواری رنگی برای گوشی موبایل – ۹ بهمن

آدم های رنگی سعی می کنن، سبک زندگی و حس خوب و شادشون رو در اکثر جزئیات اطرافشون هم اجرا کنن تا همیشه یک دلیل ساده برای لبخند زدن داشته باشن. وسایلی که در طول روز بیشتر باهاشون در ارتباط هستیم میتونن تاثیر زیادی روی حس و حال ما داشته باشن. مثلا همین کاغذ دیواری ساده موبایل شما، میتونه با بقیه آدم ها متفاوت باشه و هربار با دیدنش به یاد بیارین که یک آدم رنگی شاد و موفق هستین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای ایجاد انگیزه در دانشجوهای رنگی

روزهای دانشجویی، از زیباترین و مهم ترین بخش های زندگی ما هستن. روزهایی که خاطرات خوبی برای ما میسازن و میتونن مقدمه ای برای شروع یک فصل جدید از زندگی باشن. اگر الان در این روزها به سر میبرین و گاهی نیاز به انگیزه بیشتر دارین، این جمله ها رو بخونین شاید بتونن به ادامه راه تشویق و ترغیب تون کنن تا با انرژی بیشتر ادامه بدین.

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش که شاید باعث بشن به دل طبیعت بزنین

طبیعت سرشار از حس های خوب و انرژی های مثبت هست که فقط چند دقیقه قرار گرفتن در چنین محیطی میتونه حالمون رو بهتر کنه. جدای از حس خوب و آرامشی که داره میتونه روی سلامت روانی و جسمی ما هم تاثیرات مثبت زیادی داشته باشه. اینجا جمله هایی رو براتون جمع آوری کردیم که شاید شما رو ترغیب کنن تا به دل طبیعت بزنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای دوستی که ازتون دور هست

دوستی و رفاقت، از ارزشمند ترین چیزهایی هست که میتونیم در زندگی مون داشته باشیم. داشتن شخصی که ما رو خیلی خوب بشناسه، در شادی ها و ناراحتی هامون شریک باشه و برای حال خوبمون ارزش قائل باشه، از نعمت هایی هست که باید بابتش سپاس گزار باشیم. اگر دوست خوبی دارین که ازتون دوره، پیشنهاد میدیم این جملات رو براش بفرستین

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش که شاید شما رو به زندگی سبزتر ترغیب کنن

داشتن یک زندگی سبز شیوه های مختلفی داره. اما تمام این راه ها در نهایت به یک هدف ختم میشن اون هم احترام گذاشتن به کره زمینی هست که روی اون زندگی میکنیم. ما باید به این سیاره سبز که با آغوش باز از ما پذیرایی میکنه، با مهربانی جواب بدیم و ازش قدردانی کنیم.

ادامه مطلب...