گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای اینکه قدر شادی های کوچک زندگی رو بدونین

شادی توی روزهامون جریان داره، ممکن هست بعضی از این بهونه های شادی بخش، کوچک باشن و از اون ها غافل بشیم. کافیه کمی بیشتر سعی کنیم تا اون رو ببینیم. این جمله ها کمک میکنن تا شادی های پنهان و کوچک زندگی تون رو پیدا کنین و قدرشون رو بدونین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که کمک میکنن با عینک رنگی بین به دنیا نگاه کنین

دنیایی که در اون زندگی میکنیم پر از جزئیات زیبا و شگفت انگیز هست که میتونن منبعی برای شادتر بودن ما باشن. اگر هنوز نمیتونین اون ها رو ببینین و از این زیبایی ها لذت ببرین، شاید بهتر باشه یه عینک رنگی بین بزنین. این جمله ها می تونن کمک کنن تا دیدتون رو به دنیا مثبت تر و قشنگ تر کنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به تصمیم هاتون پایبند باشین

تصمیم گرفتن بخش مهمی از مسیر رسیدن به اهداف هست. اما قدم بعدی که ما رو به هدفمون میرسونه این هست که در ادامه باید تلاش کنیم تا به تصمیم ها پایبند باشیم و اون ها رو به عمل برسونیم. این جمله ها که از افرادی سرشناس نقل قول شدن به شما کمک میکنن تا به تصمیم هایی که گرفتین متعهد بمونین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اون هایی که میخوان کسب و کار خودشون رو راه بندازن

شروع یک کار و برداشتن اولین قدم سخت هست. اینکه تصمیم بگیرین، از همه حرف ها، موانع و سختی ها بگذرین و ادامه بدین می تونه رمز موفقیت شما باشه. اگر خودتون میخواین کسب و کارتون رو راه بندازین یا کسی رو میشناسین که در حال شروع این کار هست، پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و برای اون ها هم بفرستین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه از شروع دوباره نترسین

بعد از هر شکست باید عزم شروع داشته باشیم، ترس از شکست دوباره فقط ما رو از شروع منصرف میکنه. وقتشه که پا روی ترس ها بذاریم و بپذیریم که شکست بخشی از مسیر موفقیت هست و مهم ترین درس ها رو ازش میگیریم. باید با قدرت و انگیزه به پیش بریم و از شکست ها پله هایی برای ترقی و پیشرفت در آینده بسازیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای یک شروع یک روز رنگی

یک روز می تونه شروعی برای اتفاقات خوب باشه، ممکنه قدمی در جهت موفقیت های آینده باشه یا پیش نیاز روزهای قشنگ تر رو به وجود بیاره و ... پس از همین امروز تصمیم بگیرین تا روزهاتون رو رنگی شروع کنین. این جمله ها هم برای این کار به شما کمک میکنن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش تا یادتون بندازن که شما میتونین

در ابتدای راه، به خودتون یادآوری کنین که اگر توانایی انجام کاری رو نداشتین، رویای اون هم به ذهنتون نمیرسید. کافیه به خودتون و قدرتی که دارین باور داشته باشین. این جمله ها این موضوع رو به شما یاد آوری میکنن و کمک میکنن تا بر ترس هاتون غلبه کنین و با قدرت بیشتری پیش برین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای حرکت به سمت هدف های سال جدید

همیشه داشتن یک هدف، زندگی رو جذاب تر و دوست داشتنی تر میکنه. برای همین هم این جمله ها رو برای شما آوردیم. فرصت کمی تا شروع سال مونده این جمله ها رو بخونین تا برای سال پیش رو هدف های جدید تعیین کنین و با حرکت به سمت اون ها، پرانگیزه تر از قبل بشین.

ادامه مطلب...