گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش تا یادتون بندازن که شما میتونین

در ابتدای راه، به خودتون یادآوری کنین که اگر توانایی انجام کاری رو نداشتین، رویای اون هم به ذهنتون نمیرسید. کافیه به خودتون و قدرتی که دارین باور داشته باشین. این جمله ها این موضوع رو به شما یاد آوری میکنن و کمک میکنن تا بر ترس هاتون غلبه کنین و با قدرت بیشتری پیش برین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای حرکت به سمت هدف های سال جدید

همیشه داشتن یک هدف، زندگی رو جذاب تر و دوست داشتنی تر میکنه. برای همین هم این جمله ها رو برای شما آوردیم. فرصت کمی تا شروع سال مونده این جمله ها رو بخونین تا برای سال پیش رو هدف های جدید تعیین کنین و با حرکت به سمت اون ها، پرانگیزه تر از قبل بشین.

ادامه مطلب...


۵ جمله زیبا در مورد پدر ها

آدم های عزیز زندگی ما، باعث میشن تا لحظات قشنگی رو تجربه کنیم و در واقع شادی های عمیق رو در کنار این افراد حس میکنیم. خوب هست که بابت تمام این خوشی هایی که به وجود میارن، ازشون تشکر کنیم. این جمله ها رو برتون آوردیم تا به بهانه روز پدر، براش بفرستین و ازش قدردانی کنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شاید شما رو به رنگی کردن عادت هاتون ترغیب کنه

همه چیزهای زندگی مون و شخصیتی که داریم از عادت هامون ساخته شدن. عادت هایی که مثل قطعه های خونه سازی کنار هم گذاشتیم و بخش های مختلف زنذگی مون رو باهاشون ساختیم. پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین چون اون ها می تونن شما رو در جهت پیشرفت برای بهتر شدن تشویق کنن و کمک تون کنن تا عادت های رنگی تری بسازین.

ادامه مطلب...


۱۴ نکته برای نگهداری خانگی از بیماران مشکوک یا مبتلا به بیماری کرونا

سوال این هست برای نگهداری از یه بیمار مبتلا به کرونا توی خونه چه نکاتی باید رعایت بشه؟ این ها نکاتی هستن ک سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این مورد ارائه داده

ادامه مطلب...


۱۵ نکته در مورد ویروس کرونا

رنگی رنگی نکاتی رو در این مورد از سایت سازمان جهانی بهداشت (who) جمع آوری کرده، با خوندن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات صحیح می تونیم به بالا بردن دانایی و سلامت جامعه مون کمک کنیم.

ادامه مطلب...


۵ جواب به سوالاتی در مورد ویروس کرونا که شاید برای شما هم پیش اومده باشه

در شرایطی مثل مواجه شدن با ویروس کرونا، مهم ترین موضوع اینه که اجازه ندیم ترس باعث بشه به سمت شایعات جذب بشیم در عوض از منابع معتبر کمک بگیریم تا بتونیم به شیوه درست از خودمون، عزیزان مون و افراد جامعه مون مراقبت کنیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه اجازه ندیم شکست ها ما رو از شروع دوباره ناامید کنن

شکست در زندگی هر شخصی پیش میاد. اینکه این مسئله چقدر میتونه در روند زندگی ما تاثیر بذاره، به روش برخورد ما با شکست ها و نگرش مون بستگی داره. مهم این هست که یادمون باشه زندگی ادامه داره و می تونیم با امید و انگیزه یه شروع جدید داشته باشیم و برای فرداهای روشن تلاش کنیم.

ادامه مطلب...