گزیده سردبیر

لیست رنگی – ۲۰ پیشنهاد برای هدیه های دست ساز

هدیه دادن زنجیره ای از حس و حال خوب رو بین چند نفر به وجود میاره. این کار نه تنها باعث خوشحالی فردی که هدیه رو دریافت کرده میشه، بلکه در اعماق وجود خودمون هم میتونیم شادی رو احساس کنیم. اما تا حالا شده وقتی میخواین هدیه برای کسی آماده کنین یک هدیه دست ساز هم بین گزینه هاتون باشه؟

ادامه مطلب...


۱۵ پیشنهاد خوراکی سالم برای زمانی که تلویزیون تماشا میکنین

حتما شماهم قبول دارین که خوردن تنقلات هنگام تماشای فیلم، سریال و برنامه های تلویزیون ، میتونه لذت این کار رو چند برابر کنه. اما اگر معمولا اون ها رو از بین چیپس، پفک و پف فیل های آماده و کارخونه ای انتخاب میکنین، بهتره این بار به سراغ گزینه های سالم تر برین. امروز رنگی رنگی از بین آشپزی های رنگی 15 پیشنهاد خوراکی سالم براتون آورده که میتونین آماده کنین و جایگزین تنقلات ناسالم کنین.

ادامه مطلب...


۱۰ مطلب برگزیده یک سال گذشته به انتخاب کاربران رنگی رنگی

در بین مطالبی که در طول یک سال گذشته روی سایت قرار گرفتن، بعضی از اون ها بازدید های بیشتری نسبت به بقیه داشتن. ماهم این میزان بازدید رو دلیلی برای محبوبیتشون در نظر گرفتیم. حالا به مناسبت تولد رنگی رنگی، 10 مطلب برگزیده سایت رو براتون اینجا جمع کردیم. پیشنهاد می کنیم اگر تا حالا این مطالب رو نخوندین، کمی وقت بذارین و مطالعه شون کنین.

ادامه مطلب...


مسابقه رنگی – ردپای رنگی رنگی رو دیدی؟

امروز ازتون میخوایم در کامنت های همین پست از ردپاهای رنگی رنگی که جاهای مختلف دیدی برامون بگین، این میتونه باعث دلگرمی همه آدمهایی که این پست رو میخونن بشه تا بدونن چقدر آدم های دیگه در این راه رنگی سازی دنیا همراهشون شدن. به مناسبت تولد هفت سالگیه رنگی رنگی، به صورت تصادفی به یک نفر از کسانی که اینجا کامنت میذاره و از ردپای رنگی رنگی میگه، یه هدیه از محصولات رنگی رنگی داده میشه

ادامه مطلب...


۵ چیزی که میتونیم از لیست خرید کنار بذاریم

یکی از عواملی که ممکن هست باعث ایجاد حس کلافگی و اضطراب بشه، قرار گرفتن در یک محیط شلوغ و بی نظم هست. یکی از راه هایی که میتونیم به کمک اون محیط اطرافمون رو خلوت و منظم تر کنیم این هست که خرید لوازم اضافه رو کنار بذاریم. این کار در طولانی مدت به کاهش هزینه هامون هم کمک بزرگی میکنه، در نتیجه میتونیم پول هایی که جمع کردیم رو صرف کارهای هیجان انگیزتری بکنیم. تاثیر مثبت دیگه اون هم مربوط به کاهش تولید زباله هایی هست که تولید میکنیم.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – برنامه ریزی برای تابستون

این بار در بخش دانلود رایگان براتون کاغذی رو آماده کردیم که میتونین در اون لیست کارهایی که قصد دارین در تابستون انجام بدین رو بنویسین. اینطوری میتونین اون ها رو الویت بندی کنین و برای انجام دادنشون برنامه ریزی کنین.

ادامه مطلب...


۲۰ مهارت که بهتره اون ها رو یاد بگیرین

مهارت های شما، قدرت شما هستن. می تونن در شرایط مختلف به کمکتون بیان و کارها رو براتون راحت تر کنن. امروز براتون لیستی تهیه کردیم از فعالیت هایی که بدون توجه به سن می تونن در شرایط مختلف براتون مفید باشن. شما چندتاشون رو بلدین؟

ادامه مطلب...


۱۲ پیشنهاد برای اینکه موتور خلاقیت تون رو روشن کنین

تاحالا براتون پیش اومده فعالیتی مثل نقاشی، خطاطی، رقص و .. جذبتون کنه و به ترغیب بشین که دنبالش برین اما دلایلی مثل تنبلی یا کمبود وقت و هزینه مانعتون بشه؟ خب بهتره به خودتون یادآوری کنین که این فعالیت های خلاقانه به سلامت روحی و روانی شما کمک می کنن و شما رو به آدم های شادتری تبدیل می کنن.

ادامه مطلب...