گزیده سردبیر

چالش رنگی ۴ اردیبهشت – روز تنها نبودن

درسته تنهایی و تنها بودن گاهی خوبه و لازمه و باعث آرامش میشه اما امروز روز تنها نبودن هست! امروز نباید تنها باشید تمام روزهای آینده وقت دارید که با خودتون خلوت کنید و تنها باشید اما امروز باید کنار اعضای خانواده و عزیزانتون و دوستانتون باشید از صبح که بیدار میشید تا شب که میخواین بخوابید لطفا تنها نباشید!

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۳ اردیبهشت – روز حمایت از محصولات ایرانی

یادتون باشه به واسطه ی خرید کالاهای ایرانی شما به خیلی از خانواده هایی که در اون کارخونه یا اون تولیدی کار میکنند کمک میکنید و اجازه میدین اون ها هم همیشه لبخند روی لبشون باشه. لطفا با خودتون نگید که حالا من یه نفر کالای خارجی بخرم یا ایرانی بخرم چه تفاوتی داره! درسته شما یه نفر هستید اما یادتون باشه که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲ اردیبهشت – روز دوست داشتن زمین

تا حالا به حالِ کلی زمین دقت کردین؟ به کارهایی که ما آدم ها روی زمین انجام میدیم؟ منظورمون کل سیاره ی زمین هست. از شهر و کشورمون فرا تر بریم و یه کم امروز جهانی به حال زمین فکر کنیم.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۱ اردیبهشت – روز سعدی خوندن

جالبه که بدونید روز اول اردیبهشت یعنی روز شروع سرودن گلستان در ایران با نام سعدی نام گزاری شده. پس به همین خاطر امروز توی اینترنت جستجو کنید و یه کم گلستان و یا بوستان بخونید و اینجوری دینتون رو به حضرت سعدی ادا کنید

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۳۱ فروردین – روز نگاه کردن به آسمون

امروز بیشتر از هر روز دیگه ای حواست به آسمون باشه. اگه خونه ای پنجره ی اتاقت رو باز کن پرده رو بزن کنار و یه بالشت زیر پنجره بذار و دراز بکش و نگاه کن به آسمون و عظمت خدای مهربون. اگه قراره بیرون از خونه باشی امروز سر به هوا راه برو توی خیابون فقط مواظب باش زمین نخوری! به حال آسمون توی آخرین روز فروردین خوب دقت کن رنگی رنگی دعا میکنه حال دل خودت امروز آفتابی و بهاری باشه

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۳۰ فروردین – روز احترام به عقاید هم

احترام به عقاید همدیگه یه مهارت اکتسابی هست که ما باید با تمرین یاد بگیریم و در زندگی واقعی اونو اجرا کنیم. درست یه چالش سخته اما خب قطعا شدنی هست و ما مطمئنیم شما از پسش بر می آیین.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۹ فروردین – روز بدمینتون

مهم نیست قبلا بازی نکردین و بلد نیستین قطعا با یه کم تمرین حرفه ای میشید و میتونید ضربه های خوبی بزنید بعدم اینکه قرار نیست توی مسابقات المپیک شرکت کنید پس سخت نگیرید و فقط خوش بگذرونید :)

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۸ فروردین – روز هدیه بی مناسبت دادن

بعضی از ما خیلی راحت از خودمون میگذریم و خودمونو نادیده میگیریم. ما گاهی خواسته یا ناخواسته کودک بازیگوش درونمونو نمیبینیم و بهش توجه نمیکنیم و یا حتی قدمی برای خوشحال کردنش بر نمیداریم. اما این انصاف نیست و اوضاع نباید اینجوری بمونه.

ادامه مطلب...


12345...102030...