گزیده سردبیر

خبر خوب و رنگی – ۴ بهمن

دنیای قشنگی که در اون زندگی میکنیم، هرروز میزبان یک عالمه اتفاق خوب هست و از سر تا سر دنیا، خبرهای خوبی به گوش میرسه. ما هم در این مطلب سعی میکنیم تا هرروز یک خبر خوب رو با شما به اشتراک بذاریم، تا دلتون گرم تر و روزتون رنگی تر بشه :)

ادامه مطلب...


۴۳ ایده رنگی برای خوشگلسازی و طراحی ناخن با حال و هوای پاییزی

یکی از کارهایی که میتونه بهمون حس خوبی بده و حتی دلیلی برای قشنگ تر شدن روزمون باشه، طراحی ناخن هست. برای خودتون وقت بذارین و لاک های رنگی رو کنار دستتون بچینین. برای این کار میتونین از فصلی که در اون هستین هم ایده بگیرین. حالا که پاییز اومده، از حال و هوای رنگی پاییزی استفاده کنین و ناخن هاتون رو خوشگلسازی کنین

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای داشتن ظاهری زیبا

برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشیم نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. میشه با کارها و ایده های ابتدایی قدم های موثری در این مسیر برداشت. امروز ایده هایی رنگی در ارتباط با این موضوع براتون آوردیم که میتونین ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۵۰ ایده رنگی برای طراحی ناخن با استفاده از خط ها

این که به زیبایی ناخن هاتون توجه کنین و بهشون رسیدگی کنین نیازی به ناخن های بلند یا مصنوعی و کاشته شده نیست، یک عالمه طرح قشنگ و خلاقانه وجود داره که میتونین روی ناخن های طبیعی و کوتاه خودتون هم پیاده کنین. اگر به طرح های ساده و مینیمال علاقه دارین اینجا چند ایده برای طراحی ناخن با استفاده از خط ها داریم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مراقبت از پوست دست و ناخن ها با رنگی رنگی

موضوعی که برای چالش این هفته در نظر گرفتیم مراقبت از پوست دست و ناخن ها هست. با عمل کردن به نکات و ایده هایی که در این هفته طرح شده می تونیم هر روز یک قدم کوچیک به سمت رنگی تر شدن بر داریم. در پایان هفته می تونیم عملکرد خودمون رو بررسی کنیم و از این که برای بهتر شدن تلاش کردیم، کلی به خودمون افتخار کنیم و پر از حس خوب بشیم.

ادامه مطلب...


۱۵ ایده رنگی برای طراحی ناخن ستاره ای

بهونه های کوچیک و بزرگ زیادی هست که می تونن باعث بشن حس بهتری داشته باشیم. مثلا خوشگل سازی ناخن ها. زمانی که شما برای زیبا سازی ناخن ها تون صرف می کنین بهتون یادآوری می کنه که چقدر به خودتون اهمیت میدین و به خودتون احترام میذارین. اینجا براتون ایده هایی آوردیم تا ناخن های ستاره ای داشته باشین. ازشون ایده بگیرین و اگر دفعه ی بعد نیاز به تقویت روحیه داشتین ازشون استفاده کنین :)

ادامه مطلب...


۳۲ ایده رنگی برای خوشگلسازی موهای فرفری

فرقی هم نداره موهات صافه باشه یا فر، برای هر کدوم یه عالمه روش خوشگل سازی وجود داره که می تونی ازشون استفاده کنی و به موهای زیبایی که داری افتخار کنی، اینطوری اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنی و هر بار هم از جلوی آینه رد میشی یه لبخند بزرگ روی صورتت نقش می بنده. در این مطلب کلی ایده برای خوشگل سازی موهای فرفری آوردیم.

ادامه مطلب...


۲۹ ایده رنگی برای طراحی ناخن با طرح های راه راه

آدم های رنگی خودشون رو دوست دارن و این موضوع میشه سرچشمه ی اعتماد به نفسشون. یکی از روش هایی که میتونیم به کمکش نشون بدیم چقدر به خودمون اهمیت میدیم و خودمون رو دوست داریم، رسیدگی و توجه به زیبایی هست. برای همین رنگی رنگی براتون عکس هایی از طرح های مختلف خوشگل سازی ناخن ها آورده که ازشون ایده بگیرین و پر از حس خوب بشین.

ادامه مطلب...