گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – نان شیرین تخم مرغی

یکی از راه های شروع یک روز پرانرژی و شاد، تهیه یک صبحانه خوشمزه و هیجان انگیز هست. همین کار بهونه ای میشه تا نسبت به روزهای قبل کمی زودتر بلند بشین، مواد لازم رو تهیه کنین و صبحانه رنگی تون رو درست کنین. حتی میتونین از شب قبل به اعضای خانواده بگین که فردا صبحونه مهمان شما هستن.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سوهان کنجدی

فکر کنین بعد از انجام کار سخت و طولانی و پشت سر گذاشتن یک روز شلوغ، بعد از یک دوش آب گرم، یک فنجان چای خوش عطر برای خودتون دم کنین و با آرامش مشغول نوشیدن بشین. حتما این حس خوب کامل تر میشه اگر کنارش یک خوراکی شیرین خوشمزه و البته مغذی هم داشته باشین. رنگی رنگی در این زمینه به کمک شما اومده و با یک دستور ساده، روش تهیه سوهان کنجدی رو به شما یاد میده.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد سزار

شاید شما هم از دسته افرادی باشین که در منو پیش غذا رستوران ها تا چشمتون به سالاد سزار میفته از بقیه گزینه ها صرف نظر می کنین و همین سالاد رو سفارش میدین. حتی اگر طرفدار شام سبک هستین، سالاد سزار میتونه گزینه کاملا مناسبی باشه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – دمنوش انار

چقدر طرفدار دمنوش هستین؟ حتما میدونین که دمنوش های مختلف با خواص متفاوت میتونن به سلامتی جسمی و همچنین آرامش و حال خوب ما کمک کنن. یک پیشنهاد جالب این هست که در هر فصلی با استفاده از میوه های اون فصل دمنوش های خوش طعم و مفید درست کنیم. به ویژه در فصل های سرد که میتونن بهونه ی خوبی برای یک دورهمی دوستانه و گرم باشن.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – پودینگ بیسکوییتی

دسرها یکی از خوشمزه ترین بخش های غذا هستن، اونها می تونن به تنهایی یه دلیل خوب برای رنگی شدن روزتون باشن، حالا اگر خودتون هم درست کنین که دیگه چه بهتر. اینجا براتون دستور پخت یه پودینگ بیسکوییتی با مواد اولیه ساده و در دسترس رو آماده کردیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – چای پرتقالی

هر فصلی عطر و طعم خاص خودش رو داره و میشه ازشون برای تهیه غذاها و نوشیدنی های مختلف الهام گرفت. مثلا حتما شما هم با شنیدن میوه های زمستونی به یاد پرتقال میفتین. نه تنها یک میوه خوشمزه و محبوب هست بلکه میتونه به جلوگیری از سرماخوردگی هم کمک کنه و برای سلامتی ما مفید باشه. امروز میخوایم روش تهیه چای پرتقالی رو به شما آموزش بدیم

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – بیسکوییت کاکائویی

کاکائو از پر طرفدار ترین خوراکی های دنیا هست و به خاطر طعم خاصش با خیلی مواد دیگه هماهنگ میشه و میتونیم با کمکش یک عالمه خوراکی خوشمزه و هیجان انگیز درست کنیم. سرآشپز رنگی امروز به ما روش درست کردن بیسکوییت کاکائویی آسون و خوشمزه رو یاد میده.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سوپ عدس

حبوبات رو میتونیم جزو مواد غذایی جادویی بدونیم. هم دنیایی از خواص مفید برای سلامتی رو به وجود آوردن و هم پای ثابت خیلی از غذاها هستن. این بار میخوایم روش تهیه یک سوپ خوش طعم رو به شما یاد بدیم

ادامه مطلب...