گزیده سردبیر

۵۰ آشپزی رنگی برای گیاهخوارها

خبر خوب این هست که با کمی خلاقیت و سلیقه میتونین یک عالمه خوراکی مناسب برای گیاهخواری تهیه کنین و به اندازه بقیه، از غذا خوردن لذت ببرین. رنگی رنگی این دستور تهیه مواد غذایی رو برای شما آماده کرده تا ازش کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد مرغ یونانی

امروز سرآشپز رنگی به شما روش تهیه خوراکی رو آموزش میده که  قراره موقع درست کردنش حسابی بهتون خوش بگذره. چون مواد اولیه اون پر از رنگ و عطرهای هیجان انگیز هستن و در نهایت وقتی کنار هم قرار میگیرن ترکیبی از طعم های دوست داشتنی رو به وجود میارن.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد کیوی و توت فرنگی

امشب فرصت دارین یک فیلم قشنگ رو با اعضای خانواده تماشا کنین؟ میتونه بهونه ی خوبی برای تموم کردن یک روز پر مشغله و داشتن یک دورهمی خانوادگی باشه. قطعا تنقلات هیجان انگیز بخش جدانشدنی از فیلم تماشا کردن هستن. اما سرآشپز رنگی به شما پیشنهاد میده به جای تنقلاتی که خیلی سالم نیستن، یک جایگزین خوشمزه و پر از خاصیت درست کنین. میتونین امروز بعد از ظهر یک ظرف سالاد کیوی و توت فرنگی آماده کنین و تو یخچال قرار بدین تا شب که میخواین با خانواده میل کنین حسابی خنک باشه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – تست و تخم مرغ

شاید صبح زود از خواب بیدار شدن کمی سخت باشه. اما اگر از شب قبل مسئولیت تهیه صبحانه رو برعهده بگیرین، با انرژی از خواب بلند میشین و یک روز فوق العاده رو شروع می کنین. یادتون باشه تو این کار تنها نیستین چون سر آشپز رنگی با آموزش تهیه تست و تخم مرغ کنار شماست.

ادامه مطلب...


۵۰ آشپزی رنگی برای صبحانه

یکی از راه هایی که میتونه برای شروع یک روز فوق العاده به ما کمک کنه، تهیه یک صبحانه هیجان انگیز هست.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی با ادویه کاری

ادویه کاری میتونه طعم متفاوتی به غذاها بده و حتی اگر تا الآن امتحانش نکردین بهتون پیشنهاد میکنیم امروز این دستور تهیه ساده اما خوشمزه رو دنبال کنین تا یک بشقاب سیب زمینی با ادویه کاری برای خودتون و اعضای خانواده درست کنین و از این تجربه جدید لذت ببرین. شاید انقدر از عطر و طعم این غذا لذت بردین که پای ثابت برنامه غذایی تون شد.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سس سالاد ایتالیایی

تا حالا چقدر به آشپزی به چشم یک بهونه برای شادتر شدن روزتون نگاه کردین؟ میتونین یک لیستی از آهنگ های مورد علاقه تون رو آماده کنین، مواد لازم برای دستور تهیه یک خوراکی ساده رو کنار دستتون بذارین و مشغول شین. مطمئن باشین هم خودتون خیلی خوش میگذرونین هم غذایی که با این حس و حال درست بشه حسابی خوش مزه تر میشه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی طعم دار با سبزی ها

امروز میخوایم درست کردن سیب زمینی رو به فعالیت رنگی و هیجان انگیز تری تبدیل کنیم. این دستور پخت پر از سبزی های معطر هست پس یک نگاهی به لیست مواد لازم بندازین و اگر کم و کسری دارین بهش به چشم یک موقعیت خوب برای بیرون رفتن نگاه کنین  :)

ادامه مطلب...